דילוג לתוכן

האריה הארץ-ישראלי והטעות הטיפשית של החילוניים

נובמבר 16, 2022

התבוננו היטב בתמונת האריות הרובצים כאון לא בגלל שהיא נבחרה בקפידה, אלא  להיפך: משום שזהו מצב הרביצה הרגיל החיות האלה. כל כך רגיל, שהוא יכול להחשב כמצב הצבירה שלהם. אלה הם חייהם.

חוקרי החיות יודעים לספר, שהאריות, במיחד הזכרים, מצויים במצב הרביצה הזה במשך 20 מתוך 24 שעות ביממה. חמש שישיות מחייהם. כך שאריה המגיע לגיל 30, נניח, בילה ברביצה עצלה ושינה/נמנום מתמשך 25 משנותיו. בדרך כלל הם ישנים, או מנמנמים לקראת השינה, או מנסים להתעורר לאט, מה שיותר לאט. איזה חיים משוגעים, או בעצם, שפויים.

כך שהאריה אינו מכונה "מלך החיות", בגלל גודלו, יופיו ועוצמתו האדירה בין החתולים הגדולים, טורפי-העל מממשפחת הפנתרים. (הטיגריס הרי  גדול, כבד ועוצמתי יותר, ועם פרוותו הכתומה ופסיו  השחורים, בטח יפה יותר), האריה מומלך בגלל הצורה  הנוחה, המלכותית, שבה אירגן לעצמו את חייו, חיי מלך אמיתי,  בקהילתו, המונה 15 עד 37 מבני מינו. מעטים מהם  אריות בוגרים, המכירים בעליונותו, ועוד לביאות פוריות והמוני גורים. כי כשהודשהוד מלכותו  מיוחם, הוא מסוגל, ברוב חרמנותו,  להפרות בכל רבע שעה לביאה אחת או יותר מלהקתו.  הלביאות יולדות מדי שנתיים 2 עד 6 גורים חמודים, וכל זה מה שמביא לאריות הזכרים את  תוארם המלכותי ואת שנת היופי שלהם,  נמנום שמתחיל בבוקר, גולש לשלאף-שטונדה מתמשכת וממשיך באופן טבעי לשנת הליל. כשהאריה פוער לרווחה את פיו, זה לא כדי לשאוג או כדי לטעום  איזה זבוב או פרפר חולף. לא, הוא רק מפהק. שאגת האריה הנדירה, קבלו טריוויה, נישאת למרחק של 8 ק"מ.

האריה  מואיל להזיז את ישבנו המלכותי רק בשעות הבוקר המוקדמות מאוד.

זאת, כי הלביאות הוולדניות, בעלות החוש האימהי המפותח יוצאות בשעות האלה להביא מזון לפי הטף. הן צדות בלהקות, מחסלות איזה בופלו, יעל או צבי, זברה, ג'יראפה ואפילו פיל קטן, ומביאות את הבשר לגורים ולאריות. לפעמים הזכרים מואילים להצטרף ללביאות במסעי הציד, אך בכל מקרה הם זוכים לאכול את מה שנקרא "חלק הארי" של הציד. הנתח הכי גדול ועסיסי של בשר הטרף.

תמונות אילוסטרציה, בלי קשר לאמור בפוסט

בארצנו, יש שני זנים של מין האריה מלך הג'ונגל. האחד, הזן החרדי שנכנס אותו  תחת השם "אריה בני ברק" והאריה הבדואי שנכנה "אריה רהט", על שם אתרי הקינון  והמרבצים העיקריים של שני הזנים.   גם כאן, אלה הלביאות, הנשים הוולדניות והחרוצות, יהודיות כערביות, הן שמאפשרות לזכרים הבוגרים את המרבץ המתמשך והנינוח, צ,ולנט ומקלובה, "דבר תורה" ונרגילה. אריות בני ברק אף מספרים בגאווה, ששיעור הנשים – הלביאות המעסקות בשוק העבודה  גבוה יותר משיעורי התעסוקה של לביאות הציבור החילוני, איפה שהזכרים הטיפשים משתפים  את עצמם הנעלה בפרנסת המשפחה במקום ללמוד תלמוד, ובמה שנוגע לקיומם היומיומי ולחלק הארי של אריות בני ברק ורהט, יש משמעות עצומה למספרם הרב והמתרבה של הגורים-הדרדקים בפרנסת המשפחה. בתחום זה פעילה ממשלתנו הקואליציןנית יותר מן הלביאות הפרטיות, בספקה ללהקות של החתולים השמנים האלה את "קצבאות הילדים" וכן תמיכות והקצאת כספים שונות לגורים המתבגרים בתקופת חוק לימודיהם.

והטעות האידיוטית הגדולה של שוחרי השוויון מבין אריות הציבור החילוני היא, שהם דורשים שאריות בני ברק ורהט יורדו לרמתם שלהם העלובה – ילכו לעבוד כמו הלביאות, ישלחו את גוריהם המתבגרים לצבא, יוותרו על הקצבאות וכן הלאה. כל זה מזכיר את המושבניק הטיפש, שהשטן מציע לו לבקש בקשהאחת, אך עליו לדעת, ששכנו יזכה כפליים. "הוצא לי עין" מבקש המושבניק. וכך גם החילוניים שלנו. במקום לתבוע לעצמם את הזכות למרבץ ולשינה כמעט-כל-יממתית גם לעצמם, כאריות הבוגרים מבני ברק ורהט, הם מסתפקים בניסיון התנכלות לחבריהם החכמים מהם. זהו גורלם הקבוע של רשעים צרי עין המקנאים בזולתם, כאותו מושבניק טיפש, סתום עין, ושכנו סתום העיניים.

From → כללי

One Comment
  1. עידית permalink

    נו, באמת. הפעם פיספסת בגדול. לא קינאה, אלא כעס. וכעס מוצדק. יתכבדו ה"אריות" הללו מכל גזע ודת ויפרנסו את עצמם ואף אחד לא יבוא אליהם בטענות. אורח חיים פרזיטי הוא רע לאריה ורע לשכנו.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: