דילוג לתוכן

מנסים את הטרור על כל ראש ממשלה

פברואר 10, 2022

אז איך נסביר את נאומו הקצר, בן הדקה, של הח"כ אחמד טיבי, איש
המשותפת בכנסת השבוע? כידוע, נחשב טיבי מאוד בעיני הפייקים של השמאל הישראלי, במיוחד אלה מהתקשורת. יש לו חוש הומור מבריק, , עברית מצויינת, רהוט ולא מתלהם, אחד שאיתו אפשר לעשות שלום.  בטח, בטח. והוא גם פלשתיני "אותנטי"(מה שזה לא יהיה) , כך הפייק-שמאליברלים מגלגלי העיניים.

.במהותו,  הם מסבירים, הוא רהוט ולא מתלהם, ומביע עמדההפלשתינית "אותנטית",  מבחינת האנתרופולוגים האלה, מה שזה לא יהיה. גם היה לו נאום מרגש  בעניין "השואה", וכאשר הוא נתפס  כמי שמכתיר רוצחי-אזרחים כ"שאהידים" התייצבו אוהדיו מהתקשורת הממוסדת בצרורות מאחורי המקרופונים והמקלדות שלהם, ושיקרו את עצמם לדעת, בניסיון חצוף להסביר, שכוונתו לא היתה קידוש נרוצחים,  אלא קידוש הקורבנות הערבים של  האלימות הישראלית שמטעם הכיבוש והאפרטהייד. מסרבים להאמין, שבנאומו הקצרצר השבוע, ציפצף טיבי על אוהדיו מהשמאל היהודי, כי עכשיו חשוב לו יותר הבייס הלאומני של בוחריו. ואינם אואין העייה בכך, שהוא שם אותם ללעג ולקלס.

וכאשר הוא יורד בגסות על ח"כית ערביה ממפלגה "ציונית"), מיד יקפוץ מי שיבהיר שככה טיבי מדבר גם אל גברים. 

וכך, עם חןצלןצץ מגן שמאליברלית,  וכך , תוך דקה אחת דשל נאומון בכנסת, הסביר טיבי, שחיסול שלושת הרוצחים בשכם, (שנתפסו על חם, עם כלי יריה ברכבם), מי שהתמחו בירי בחיילים ובאזרחים בכבישי יו"ש לא היה אלא "הוצאה להורג", מטעם "הכיבוש" ושזהטרוריסטים האמיתיים פה הם החיילים הישראלים.

וןךמה ךן כל זה?בכן, קודם כל יש לו, לטיבי חשבון פוליטי קשה, בתחרות על הבייס הלאומני- אנטישמי המשותף לו ולבל"ד והגזען שבראשה, הח"כ סמי אבו שחאדה, זה שהקדים את טיבי עם ה"הוצאה להורג", והגדיל לעשות כש הזהיר ואיים  במפורש:

"דמם של שלושת השאהידים לא נשפך לשווא.

התגובה תגיע,

דם תחת דם!", 

כאילו, שלפטריוטים, חביביו,  נחוצה איזו סיבה מיוחדת ומסויימת כדי לשפוך דם יהודים. ובקיצור: עם מחליף כזה, מותר אפילו להתגעגע לעזמי בשארה, השוהה כרגע במפרץ, לרגל עסקיו

.אך יש סיבה אחרת, מעניינת ועמוקה יותר לשקרים  ולאיומים של אבו-שחאדה ולברכות של אחמד טיבי.בעקבותיו.   

הממדלה הישראלית החדשה הושבעה ב-13 ביוני 2021, לפני יותר משבעה חודשים וחצי, וזה בערך הזמן, שלתומכי טרור קנאים מסוגם של אבו שחאדה וטיבי, כבר מדגדג חזק בידיים, במיוחד כאשר מדובר בממשלה ישראלית טירונית, ומסוכסכת, ובראש ממשלה קצת מבולבל שנידף ברוח, וזקוק מאוד לקולות של רע"ם ושל פייק שמאלנים ישראלים, מבולבלים על כל הראש.

מדגדג להם, כי נא שימו לה להסטוריה של העשורים האחרונים.

ממשלת ישראל ה-27, בראשות הטירון דאז בנימין נתניהו, הושבעה ב-18 ביוני 1996. ותוך שלושה חודשים ושבוע כבר הפעילו לוחמי החירות הפלשתינים את נשקם, במסגרת מה שנקרא "מנהרות הכותל". 25 חיילים ישראלים מצאו את מותם, ועוד עשרות אזרחים, כמעט כולם פלשתינים. 

ממשלת ישראל ה-28,של אהוד ברק, הטירון גם הוא על הכיסא הרם הזה, כמעט שניצלה מן הנוהל, כשברק פצח ביוזמת השלום התמימה שלו, לקראת שיחות קמפ-דייוויד מול יאסר ערפאת, שאת ההשראה לצעדיו קיבל  מהטבח, שערך הנביא מוחמד ביהודים של ח'ייבר(כפי שהודה ערפאת במו-פיו דובר הערבית בנאום שנשא במסגד  ביוהנסבורג מיד אחרי הסגירה של עיסקת אוסלו החלומית וגם בכמה הזדמנויות נוספות.אך ברק לא המתין, וניסה לחסום, לפחות זמנית, את הלהיטות הפלשתינית המוצהרת, הגלויה  והשגרתית לשפך דם של יהודים, כשהחל במאמצים לגייסם לאותו פיאסקו של "שיחות השלום" בקמפדייוויד, USA, וברשלנותו האובדנת  איפשר לאריאל שרון להבטיח את נצחון הימין – נצחונו שלו, בבחירות האישיות המתקרבות לראשות הממשלה, ועל הדרך- להצית את אש האינתיפאדה במסע הצליינות ההוא להר הבית.

אריאל שרון, שהשביע את ממשלתו הראשונה (מס. 29)בינואר 2001, כבר היה מטופל מעל לראשו באינתיפאדה השניה, מזרקת הדם והאש שהוריש לו קודמו, וליתר ביטחון, למוד-ניסיון,  יזם גם הוא "שיחות שלום" בטלות, הפעם  מול הסורים בשפרדסטאון, USA, בדרך אל (חודש) "מרץ השחור", בארצנו, עם 105 יהודים שנרצחו תוך 31  יום ולילה, כולל הטבח במלון פארק, ובעקבותיו מבצע "חומת מגן" 1, שההתגלגל ל"מצח נחושה", לריסון ערי הגדה.

אריאל שרון , צליין על הר הבית: "ארוע מתגלגל"

את ממשלת ישראל ה-30 השביע שרון ב=7 ביוני 2001, חטף את"המכה" (עפ"י הרב עובדיה יוסף) ןפנה למנוחתו, והוריש את המשרה לאהוד אולמרט ולממשלת ישראל מס. 32 , שהושבעה   ב-31 במאי במאי 2006.

 והפעם היה זה החיזבאללה, שלא הסכים לוותר על הזדמנות הפז שנקרתה לו:

 הנה לפנינו – עוד ראש ממשלה ישראלי טירון, והפעם, איזה כיף,   אחד ללא רקורד מלחמתי כלשהו.

וכך, כבר אחרי חודשיים, ביולי 2006, נשבו-נהרגו שלושת חיילי המילואים הישראלים בגבול הצפון, ועד מהרה התגלגלו הדברים למלחמת לבנון השניה והנמשכת, כאשר נסראללה המופתע, הסנג'ר של ההיאטוללות ומחריב לבנון, נאלץ לערוך היכרות מחרידה עם אולמרט בתפקידו כ"בעל הבית השתגע" ואף להודות לבסוף בתבוסתו, און קאמרה "אילו ידעתי שככה זה ייגמר…"

 

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו: "מומחה לטירור"

את הממשלה ה-32, והשניה שלו, השביע נתניהו ב-31 במרץ 2009.רק אחרי שנה וקצת, בסוף חודש מאי 2010,  הצליח החמאס להוציא לפועל את תכנית "שבירת המצור" על עזה בשיתוף פעולה עם הקרנותדשל מחרחרי המלחמות היהודיות-ערביות, מעצמות אימפריאליסטיות  וטייקונים עשירים מאוד,  מרוויחי מלחמות,  וקצתתאנשי דת נוצרים, שגם הם לא חסרו דבר באגף האנטישמיות של אמנותם-רצחנותם. וכך זה נמשך והגיע לכמעט-אינתיפאדה של הסכינאים,לטובת הממששלה ה-33, ולמהומות הר הבית ולמסע הרצח של אזרחי ישראל הפלשינים התל אביב בכהונתה של הממשלה ה-34.

ןכך נהנתה הלאומנות הגזענית של,"לוחמי החופש",  לחופש=פעולה ניכר אצל המומחה הבינלאומי לטרור, בנימין נתניהו, מכיל החמאס, וכן אצל הגנרלים ברק המבריק ושרון הבולדוזר, ורק אולמרט האזרח מכך רגל עד ראש יצא איתם ראש, או חצי ראש, איכשהו, בעונת ההנחות של סוף העונה.זה היה כאשרהחיזבאללה ללחא היה מוכן לוותר על ההזדמנות הנהדרת, שלעד טירון ישראלי ניע לראשות  הממשלמ, ןיןד עם  אג'נדה אזרחית  מובהקצף ובלי טיפה של דם גנרלי בדמו.

מה שדווקא הצליח,כאולמרט נקט בשיטת "בעל הבית השתגע", ווטיגן על אש גדולה את את קציצות ה"דאחיה" של ביירות, עד שנסראללה נאלץ להודות בתבוסתו, כשאון-קאמרה הצהיר, ש"אילו היה יודע שככה זה ייגמר"..

 ןזה חזר על עצמו בשלשלת ממשלות של נתניהו, מאז נהעשור הראשון של המי ועד ל"חומת מגן" מס. 2, לא מזמן.

רוה"מ עכשווי נפתלי בנט: מומחה להכלה

כך, ראש ממשלה אחרי ראש ממשלה, מנסים הפלשתינים את כוחם, על כל אחד בתורו, פעם,פעמיים ןשלוש, ונכשלים שוב ושוב, כי אינם קולטים את הסיבה, שאינה תלויה בהם, אלא בנו. כי בניגוד גמור להם, שכל העולם פתוח לפניהם,  לנו אין לאן ללכת, כי בכל מקום כבר היינו, וגם שם ניסו לרצוח אותנו. כן, בטח, בטח, באשמתנו, שהרי אנחנו בלתי נסבלים בהתעקשותנו הביזארית לשמור על חיינו,, ןלהישמר  לנפשותינו , כדמתצטפשר, כפי שציוונו האל הטוב..

ומי שמצפה ,שהממשלה ה-36 שלנו, זו העכשווית, שכבר מתקרבת במהירות ל-3,000 מתי קורונה "מוכלים", מאז אמצע יוני אשתקד,  באוכלוסיה שברובה מחוסנת, ושכבר איבדה במגיפה כהנה וכהנה בלתי מחוסנים ודיירי קבוצות סיכון, דווקא היא לא תכיל מסיתים ומוסתים לאצח יהודים, כמו טיבי והבו-אדה, וקהלם.לא תכיל עוד ועוד מוסתים לרצח מטעמם של  טיבי הרהוט ואבו שחאדה המאיים – בעלי ציפיות מהסוג הזה, הם האידיוטים השימושיים של ממשלות מופקרות ושל מי שמושך להן בחוטים.

From → כללי

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: