דילוג לתוכן

תרגיל הסחה אומיקרוני

ינואר 7, 2022

בתורת המלחמה קוראים לזה פעולת הסחה. הכוח התוקף מרכז את המתקפה מול צידו הימני, נניח, של המתחם המבוצר שמולו. כי שם הוא מזהה דלילות בכוחות האויב בתעלות, והמעלה לעבר הגדירות המגוננות על הבונקרים אינו תלול במיוחד. כשזה מתברר למפקדי כוחות ההגנה, הם מחישים כוחות לאגף המותקף כדי לעבות את הקווים שם.

או אז, מכניס הגנרל של הכוח התוף את היחידות שהוכנו לכך, והם תוקפים בעוצמה במרכז החזית. מפקד המגינים חושש שהמתקפה מימין (מבחינתו בשמאל) היתה הסחה. סכנת הפריצה במרכז מפחידה אותו יותר. שם ה, ובאחת מהן הגנרל עצמו. הפעולה הטבעית שלו תהיה לעבות את הקווים במרכז, ואף להסיט לשם כך כוחות מאגפו המות'ף משמאל, מה שייקל מאוד על פריצת הקווים שם, ועל נצחונו של הכוח התוקף.

וזה, מסתבר, מה שקןרה לנו עכשיו עם וריאנט האומיקרון החדש. קודמו, הדלתא, ערך עלינו את המתקפה המרכזית, הקטלנית והמסוכנת. הופעת האומיקרו שיחררה אנחת רווחה אצל כל אלה – הרוב, – של כוחות ההגנה, הפוליטיקאים ו"המומחים". ובוודאי שצהלות רמות עלו ממחנה המכחישים, מכת הקורונה= שפעת העתידה להיעלם כסכנה מאג'ורית.

כל זה תולדה של הכשל הלוגי הרווח והנורא ביותר של האנושות: הכניעה למשאלת לב- ל-Wishful thinking' לתיקוות השווא. זו שמלווה כל אוהד כדורגל שקבוצתו, החלשה יותר, עולה להתמודדות על כר הדשא, ומבקיעה את השער הראשון. כל צבא קטן ודל חימוש, המתמודד מול כוחות חזקים ממנו ומנצח בתיגרה צדדית חסרת חשיבות. כל מי שפותח עסק קטן ללא גב פינאנסי רציני, אך מסע הפרסום מביא לו, בפתיחה, גל לקוחות גדול. כל אחד שפונה לטיפול רפואי חדשני.

כך שמעתי די בהתחלת מסע האומריקון את הפרופ' גבי ברבש, אולי המפוכח והאמין שבין פרשני המגיפה בתקשורת, מביע ת'קווה, שהופעת האומיקרון מבשרת שינוי מעודד בהתפתחותו של הנגיף, המאבד מרצחנותו הקטלנית, לטובת תפוצה רחבה, שהיא עניינו האמיתי. כם אחת מחברותי בפייס, מהנבובות והידעניות, כתבה לי במפורש: "קראתי כי ככל שיתרבו הווריאנטים הקטלניות שלהם יורדת. הוכחה: האומיקרון." דוגמא אופיינית של הכשל הלוגי המדובר. שהרי, עם הופעת וריאנט הדלתא, לפי הגיונה, ניתן היה לומר: "קראתי שככל שיתרבו הווריאנטים הקטלניות שלהם תתגב,ההוכחה: הדלתא" (לא היה הסקה כזאת, כי היא מנוגדת לתיקוות-השווא הכחלליות.

ואז, הופ, הופיע האומיקרון. ועשה מחור מ"ההוכחה" ומהתיאוריה שהעלתה החברה שלי מהפייס..

ואך אתמול עסקתי שבפרופסור מהחוכמולוגים של קורונה=שפעת., ןצהלתו – האומיקרן מוכיח את טעותם הנוראה של "המומחים" שטעו "שוב ושוב ושוב", כפי שהוכיחו את צידקת האגף שהפרןפסור משתייך אליו. (בין 153 התגוהבות למאמרו של הטמבל, שהתפרסמו ב-N12 לא נמצא מקום לתגובתי המוכיחה את הפרופסור המפוזר על איוולתו)

וכמו כן, ברור לגמרי, שהפוליטיקאים, המרכיבים את הממשלה, ומקבלים את ההחלטות, והם אלופי הכשלים הלוגיים ושטופים באין מציל ב-Wishful thinking, אכלו בתאבון את פעולת ההסחה של הנגיף. האומיקרון יחסל בשבילנו את הדלתא! איזה כיף! ניצלנו! התמותה לא תעלה! אולי להיפך!. לא נצטרך להשקיע בבתי החולים. אפשר להקל על ההגבלות. אין טעם בגזירת המדינות האדומות.

עם תופעת האומיקרון הפלאית, יכולים האזרחים להתמודד בכוחות עצמם. צריך להקל על תפוצתהאומיקרון!

והתגלו כטיפשים עוד יותר מקודמם בנימין נתניהו שסמך על ישועת החיסונים.

.כי האומיקרון כלל לא מחסל את הדלתא. אולי אפילו להיפך. הטקטיקה המטומטמת של ההקלה על התפשטות הנגיף, ועימה ההקלות בהגבלות, סייעה גם לדלתא הקטלני יותר להמשיך בהתפשטותו.ועד היום וריאנט הדלתא גורם לרוב המתים, ואין סימן להעלמותו ולהצלחת התעלול הממשלתי-מומחי, המביס את עצמו.

From → כללי

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: