דילוג לתוכן

ניצחון האזרח הקטן בישראל וכשלון הנהגותיו(2).

ינואר 5, 2022

רק תמול-שלשום הבטחתי כאן פוסט שיכיל את הבעת התפעלותי מהציבור בישראל – האזרחים הקטנים באשר הם,  והתנהגותנו לנוכח אסון הקורונה,

והנה אני כבר שש לקיים.

עדיין זכורה לי היטב הספקנות העצומה  בסגר הראשון, מרץ-מאי 2020, באשר לציבור הישראלי פורק העול –  צבריותו הקוצנית, חרדיותו הדוסית החשוכה, וערביותו השבטית ופרימיטיבית. ספקנות מתנשאת רגילה ואופיינית לפוליטיקאים מהזן הרווח אצלנו, טיפוסית למומחים מדומים מהבחינה המדעית ולחם חוקה של תקשורת "פרוגרסיבית" ומתנשאת.

ספקנות שנפלה על הפנים, כזכור, כשבירח מאי ההוא, לקראת תום הסגר הראשון, נרשמו  מספרים חד-סיפרתיים של הדבקה יומית. פעם 6 נשאים חדשים ליום, פעם 9 ביום. כפסע ביננו ובין הדברת המגיפה. כמעט כמו בניו זילנד, שעשתה גדולות במקביל, בחלק אחר של העולם.

בצדק משך אז מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימנטוב , לכיוון של המשכת הסגר, בבחינת עוד מאמץ קטן ודי.

אך ראש הממשלה דאז, בנימין נתניהו, האיש הלחיץ והזגזגן הזה,  נשבר מכותרות התקשורת המופקרת, מאימת הפוליטיקאים שחיפשו את דמו, מאלה שהיום, אבוי, הם הממשלה פה;  וכן מ"המומחים", של ה"דרג המקצועי",  עם הפרויקטורים, שהכושל שביניהם, רופא (!) בעצמו, לחץ להפקרת חיים עוד יותר מהסנג'רים של הפוליטיקה והתקשורת.

וכן-כן, כולם סנג'רים נאמנים  של החזירון העליון, השליט האמיתי, כאן ובכל מקום, החזירון, שמעולם  לא נהנה כל כך  מחסדיו של אסון טבע, כפי שנהנה ממגיפת הקורונה, זו, שחיסלה באלפים וברבבות את מתחריו הקטנים והבינוניים, והעניקה לו על מגש של זהב וכסף, בלעדיות כמעט מוחלטת על שוק הצריכה, בעוד שהסנג'ריה הממשלתית הפוליטית, נוטת החסד, מזרימה לו מיליארדים מהקופה הציבורית.

הפגנות שטופות שנאה

ביבי-מותק  שלנו היה שבוי כבר במכלאות חזונו הטכנולוגי-מדעי המופרך, בדבר החיסונים שיגיעו או-טו-טו ויצילו את העם והעולם  ממורא הקורונה. הוא לא היה מוכן לחלק את ההישג הזה, הניצחון ההרואי על המגיפה, עם איזה סתם סגר אידיוטי, כה פשוט והגיוני, שכל אחד יכול,   צעד בירוקרטי חסר ערך מוסף טכנולגי דליל ב-אופרטיוניטיס מרהיבים של המנהיג הנחוש, סגול הבלורית.

וכך שלח אותנו הרוה"מ הטכנולוגי "לעשות חיים" "לשתות בירה",  ועל הדרך הארוכה לחזל"ש ("חזרה לשגרה") המבורך, גם להידבק שוב בהמונינו,  הודות ללחי השניה שהושיט לרבנים ולאדמ"רים של החרדיות הספק-יהודית, זו שהבל פיהם של תינוקות בית רבן, חשובה לה מפתיל חייהם, שלהם ושל משפחותיהם. וכצעד משלים, הוא אישר גם הדבקה המונית בהיטס של מקומיים,  מטעם חסידים  וליטאים מברוקלין וקווינס, וקצת מעשירי ההמפטונס,(סוף-סוף  טכנולוגיה ופצ'ה-מצ'ה, כמו שהוא אוהב), לחגיגות החנוכה, הפורים והחתונות המרקדות של בני האמו"רים המלומדים ובנות הגבירים העשירות.

איזה כיף, בס"ד.

שר בריאות ליצמן: הצליח להידבק בעצמו

ובכך הוא ביזבז, באיוולתו המתייהרת,  את ההישג  של ראשי משרד הבריאות (משה ב. וסיגל ס.)שלמטה מהשר הטיפש בראשם, מגבעת הפרוות המרהיבה שלו, פטרון המטרידה מאוסטרליה, וזה שהצליח להידבק בעצמו במגיפה, ולבסוף גם להודיע שהוא מצטער על הצלחת משרדו; וכן ביזבז את הישגי האזרחים הקטנים, שהבינו פי אלף ממנו את גודל השעה והצליחו לשמור על בריאותם וחייהם במחירים חברתיים יקרים ששילמו נכדים וסבתות, והמון משפחות שלמות בליל הסדר – אך לא משפחתו של רוה"מ, אחד משורה ארוכה, ארוכה,  של שוכני צמרות,שלא סברו שהגזיררות שהם מטילים על הציבור מחייבות אותם עצמם, הגדולים ממידת אדם.  בכירים בנשיאות, בקצונה, במשפט  ובמינהל. דגם שפל, עלוב ונלעג  של מנהיגות כושלת, שהביא  את הגל השני. ובעקבותיו את הסגר השני, את הגל השלישי והסגר השלישי.

הגלים – גלים היו,  והסגרים – בדיחה.

הכל תוך מערכת בחירות מתמשכת, מחולקת לפרקים, מקושטת בסיעפי אישום, מעוטרת בהפגנות שנאה  ובנצנצים  תקשורתיים עד בלי די. ולמרות זאת, הציבור הרחב, המבוזה על ידי אדוניו מהאליטות, שמר בצפורניים ובשיניים על חייו ובריאותו. המשיך לחבוש מסכות בתחבורה הציבורית ולשמוא על ריחוק במקומות הבילוי, גם כשאדוניו מהצמרת החזירית שיחררו אותו מההגבלות ברוב חסדם. והתוצאות מוכיחות.

ועד היום, בזכות הציבור  שלנו, ולמרות האליטות, עדיין אנו צפים במרומי הליגה הכושלת: ישראל עם 884 מתי קורונה לכל מיליון נפש,  2,029 ביוון, 1,222 בהולנד, 2,138 ברוסיה, 2,228 באיטליה, 1,517 למיליון באוסטריה,1,178 באירלנד, וקרוב לתחתית  הליגה הזאת 2,433 מתים למיליון תושבים בבלגיה, האי הבריטי עם 2,126 מתים למיליון, ועוד מתחת לאלה, ארה"ב של צפון אמריקה עם 2,542 מתים למיליון, מורשת תינוקיו טראמפ. ואילו מתחת לילגת הכושלות שלנו,  רוצת בביצה הליגה של הנפלים,  מסוג ברזיל, 2,882 מתים למיליון, ועוד כמה מהעולם השלישי המופקר לנפשו.,  וכן עוד מדינות בדרום אמריקה ובמרכזה, במזרח אירופה.  ובאפריקה האומללה.

אך ישראל שלנו, על 884 מתיה, למיליון נפש, מדדה בכאב אחרי הליגה העלית, זו של המדינות המצליחות –  דנמרק עם 586 מתים למיליון, אוסטרליה של הסגרים (סגרים! הוי, איזה אסון! תשאלו את שר הבריאות הנוכחי ודומיו המטומטמים), עם 87 מתים למיליון – וןבה פי 10 מישראל,  הסינים הזהירים והמזהירים של טייואן (36 למיליון) והונג קונג (28 למיליון) ועוד זוהרת בפיסגה ניו זילנד, עם 10 מתים למיליון נפש מתושבי האי המאושר הזה.

כל זה ממדינות שניתן לסמוך על המספרים שהן מספקות.

כמה רחוק מהתפארויות השקר של השופרות , הביביסטים כמו האנטי-ביביסטים, על "ישראל המובילה בעולם במאבק מול הקורונה"

איזה שטויות.

אך את גדולתו של האזרח הקטן בישראל, אחריותו, נחישותו, והצלחותיו למרות הכשלון המחפיר והמהדהד של הנהגותיו, הקודמת והנוכחית, יוכיחו יותר מכל המספרים שאביא בפוסט הבא, השלישי בסידרה,שעניינו יהיה בהתפשטות וריאנט האומיקרון.

 

 

From → כללי

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: