דילוג לתוכן

תיאודורקיס וזילבר, רחוב אום-כולתום ושדרת יוזף גבלס

ספטמבר 10, 2021

כשאני שומע את הפייקים האנטישמים הנתעבים של השמאל שלנו מסבירים שיש להפריד בין "דעותיו" של הגזען הנתעב, המלחין היווני מיקיס תיאודורקיס, ובין המוסיקה הנשגבת שלו, ולא לתת לגזענותו המחליאה  להפריע לנו  בהנאתנו מיצירותיו הנשגבות, אני קודם שואל את עצמי אם יש גבול לצביעות ולרמייה של הטיפוסים האלה, ואז צוחק. צוחק,

א. כי אין.

וב. כי השקר שלהם כה חשוף וזועק לשמיים.

עד גיחוך.

כי איפה הם היו, הנתעבים הצבועים והגזעניים האלה, כשאחינועם ניני, זמרת הבית של האפיפיור בוותיקן, קראה למנוע מהזמר אריאל זילבר  שלנו את הפרס של אמ"י למפעל חיים, רק על סמך דעותיו – שהרי על גדולתו המוסיקלי לא נמצא חולק.

איפה הם היו? בצד של זמרת הוותיקן הם היו במקרה של זילבר. מקומם הטבעי, כשלא מדובר באנטישמים החביבים עליהם, מריכרד ווגנר עד רוג'ר ווטרס, ועבור באום כולתום, שלמרבית הזוועה והגיחוך, קוראים עכשיו רחוב על שמה בעיר חיפה.

שרק לא ילמדו מראשת העיר המוזרה הזאת של חיפה   התל אביבים הנאורים והמתקדמים עוד יותר אפילו ממנה, ויתקנאו ויקראו בעירם שדרה  על שמו של יוזף גבלס, או גרוע מזה.

אולי קרוב למערכת "הארץ"? זכור לי שיש שדרה בסביבה.

ואיפה הם היו, הפייקים הגזעניים של השמאל שלנו, מול המוסיקאי המחונן מהימין עוזי חיטמן? ואיפה הם  עד היום, הצבועים הגזעניים השקרנים האלה, כשמדובר בעוד מוסיקאים צעירים יותר, וגם סופרים וציירים ועוד אמנים,  שיוצרים ופעילים, וחשודים אצל גזזעני הפייק-שמאל כימניים? והרי כל גזענותם של הימניים שלנו ביחד לא מגיעה לקרסולי גזענותו של המלחין היווני האנטישמי. האם  טען מישהו מהימין המקומי שהערבים כעם הם  "שורש הרע של העולם"? שהם אחראים על כל המלחמות והמשברים הכלכליים, כדבריו של היווני שטוף השנאה הזה,  לפי מיטב המסורת של "הפרוטוקולים של זקני ציון", 

ושל אמנת החמאס גם. כנופיית הטרור והרצח בע"מ, שעמה עלינו לחפש שלום, לפי משנתם של אותן החלאות הגזעניות של השמאל.

אבל אין צורך להיות מופתעים. הרי האנטישמים של הפייק שמאל שלנו שונאים אותנו, את המסורת, הדת, את מדינת היהודים ואת צבאם,  בכל ליבם ובכל מאודם, אולי שונאים אותנו לא פחות מתיאודורקיס, ומאום כולתום, זו שקראה בגלוי לרצוח יהודים. והרי גם הם רוצים באובדננו בגלוי, אם בצורת "מדינה דו-לאומית",או סתם מידי טרוריסטים פלשתיניים, רוצחי אזרחים מושבעים, שהם גיבורי הפייקים.

אלה, שמנהל בית ספר תל אביבי ידוע, מעריץ אותם, בבורחם מעונשם,  כלוחמי חופש מהוללים. כי רוצחי יהודים הוא אוהב, האנטישמי המשכיל הדפוק הזה.

אם כי, אולי  לא דפוק כמו ההורים ששולחים את ילדיהם ללמוד בבית ספרו, שהינו בהכרח בית ספר לשנאה ולתאוות רצח. איפה שלבטח מלמדים את התלמידים לשנוא את עצמם, את הוריהם וקרוביהם בני עמם ומסורתם, הנבלים היהודים האלה בשבתם כישראלים, אותם "שורשי הרע", המעיזים למנוע חופש תנועה וחופש פעולה מהמרצחים , שהמנהל שלהם אוהבם יותר מנפשו.

From → כללי

One Comment
  1. ido35 permalink

    אין צבועים גדולים יותר מהפייק שמאל

    Liked by 1 person

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: