דילוג לתוכן

לכי הביתה ממשלה רעה!סורי מעלינו!

ספטמבר 5, 2021

 

הממונה על השרות לבריאות הציבור שרון אלרועי פרייס: מתים בשביל הכסף

אז מה אתם אומרים על המצב, חברימוס, כשהערב מופיעה במדורת השבט עצמה, חדשות ערוץ 12, הפרופ' שרון אלרועי פרייס, הממונה על "השרות לבריאות הציבור", של משרד הבריאות, ומגלה לנו בקולה, חד, צלול וברור, שמשרד הבריאות תבע  מהממשלה הזאת כבר לפני  שבועות להטיל על הציבור מגבלות, שהיו יכולות לצמצם את התפשטותה הבלתי מופרעת של המגיפה – בכל יום עולה מספר  הנדבקים (ומחציתם נותנים עבודה בתוככי מערכת החינוך,  ומדביקים בכיתות שבבתי הספר עוד המונים אחרים בכל יום ויום, מה שבוודאי מצביע על מה שעתיד לקרות בתחומי התחלואה והתמותה בשבועות הקרובים).

אך הממשלה סירבה להטיל הגבלות, וכך לא נחסכו מאיתנו המון מתים – כמה עשרות בכל יום ויום. שהרי הממשלה המחרידה הזאת כבר חיסלה בשבועות הלא ארוכים של קיומה, מאות ישראלים, בסך הכל מספר ההולך ומתקרב במהירות לאלף עגול,  אנשים אומללים, שהיו יכולים להיות עימנו היום, במקום מתחת לאדמה, ולבלות עם בני משפחחותיהם בחגים במקום בהאבסת רימה ותולעה.

מאות קורבנות חפים מפשע של ממשלה רעת לב. נשים כגברים, מכל העדות והשבטים ומכל הגילים, מחוסנים ולא מחוסנים. 

קטל חסר הבחנה.

ומדבריה של הממונה על בריאותנו, גם התברר מדוע לא הסכימה הממשלה הדפוקה הזאת להיענות לרופאים ולמומחים ממשרד הבריאות. 

גם זה חד, צלול וברור.

בגלל הכסף.

 הכסף שכולם יודעים לאן הוא הלך, והולך ויילך:

לכיסים ולכספות של בעלי הבית שלנו מהחזירון העליון. אלה שהממשלה שומרת עליהם כעל בבת עינה, מצילה אותם מכל מצב ומכל צרה, עם הכסף הזה בדיוק, זה  שנחסך על המתים,  ממשלה שמאפשרת את המשך התעשרותם ללא שום הפרעה. ראו את מאזני הרווח וההפסד שהם מפרסמים, התאגידים, הרשתות, המליאנים והטייקונים. ראו מה עושות המניות שלהם בבורסה. עיקבו אחרי מדורי הרכילות בעיתונים וראו איך הם מבלים יפה בארץ ובחו"ל.

והכסף הנחסך על חשבון המתים המתרבים משמש גם להחזקת משרדי ממשלה מיותרים ובזבזניים עד אימה, ולמשכורות והוצאות ותנאים מצויינים  למלאן ח"כים "נורבגיים" חדשים. 

וכן למשכורות ולפנסיות שמנות ושערורייתיות לא רק לפוליטיקאים אלא גם למנהל הציבורי המנופח והחמדני.

וכל זה  כדי שלא יהיה צורך לשלם למארגני ארועים המוניים מקרב הציבור,   לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, אולמות וחנויות,  ולחל"תניקים, כפי שהיה מתחייב מהטלת מגבלות. וכך יש לממשלה ממה  לשלם למוטביה.

לשם כך הביאה הממשלה הנוראה והמחורבנת הזאת למותם של המוני ישראלים – וזו רק ההתחלה.

 אז הנה מה שאני מבין מהמצב, חברימוס.

אני מבין שנפלנו לידי ממדשלה שהיא פשוט לרעתנו. ממשלה שהיא נגדנו. שמתנכלת לנו, שהורגת ומחסלת אנשים מתוכנו. ממשלה שאין לי שם אחר בשבילה:

ממשלה רצחנית. ממשלה של אנשים רעים,  רודפי בצע,  הסוגדים לעגל הזהב. ובשביל זה מתים מאות אנשים לחודש – בינתיים, כאמור.  עוד ימותו הרבה-הרבה יותר. מספר המתיםהוא תמיד-תמיד פונקציה של מספרי הנדבקים והחולים.

"ממשלת השינוי והריפוי"(חה-חה ופחחח):  כִּי תַעֲבִיר מֶמְשֶׁלֶת זָדוֹן מִן הָאָרֶץ.

 

והכל בשביל מה, לפי טענתם,

שזה הכי מטורף:

כדי לשמור על "שגרת החיים"("לחיות עם הקורונה") על "משק מתפקד", על "עסקים פתוחים", על "כלכלה פורחת".

כמה שהם טיפשים האנשים האלה,  כשהם קוראים למציאות, שבה מתפגרים עשרות (בינתיים) ומאות (או -טו- טו) אנשים ביום, ואלפים ורבבות,וגם  יותר מזה, ייכנסו לבידוד – – לזה הילדודס האהבלים  האלה קוראים "שגרת חיים".

 למציאות משקית וחברתית,  שבה, עם ההתפשטות הבלתי מופרעת והבלתי נמנעת של המגיפה,  אנשים יפחדו בהכרח לצאת מהבית לכל מטרה שהיא, עבודה, קניות, לימודים או בילויים וספורט, קוראים הטמבלים האלה "עסקים פתוחים" ו"משק מתפקד".

 לכלכלה שלא ידעה, לא יודעת ולא תדע יום אחד של יציבות ורוגע, כשעתידו של כל אחד ואחד פה  לוט בערפל, מדאיג ומפחיד, קוראים הנבלים והנבלות וחסרי האחריות האלה  "כלכלה פורחת".

האם הם יותר מטומטמים, או יותר מטורללים (כאילו שיש סתירה בין השניים)?

האם לא ברור שהם גם יאכילו אותנו בדגים המסריחים,של כלכלה קורסת  גם יכו בנו מכות חברתיות וכלכליות נמרצות, וגם יגרשו אותנו מארץ החיים?

 וכל זה תוך שיתוף פעולה כמעט מלא מצד התקשורת הממוסדת  השקרנית, הרקובה והמושחתת,שרק מתי מעט מתוכה דוברים וכותבים אמת. כלבת השמירה הזאת של הדמוקרטיה המפוארת שלנו, שמה היא בכלל, אם לא  שלטון החזירון העליון, על ידי החזירון העליון ולמען החזירון העליון. גם הם לא יינקו ביום שבו יוגש החשבון לפוליטיקאים הרעים, מחמל נפשה של התקשורת  המסואבת הזאת.

וכל מה שנותר לנו במצב הזה,הוא לשאת תפילה לאלוהינו שיבוא לעזרנו ויצילנו מידם, כי ידנו קצרה, ככתוב:

 וְהָרִשְׁעָה כֻלָּהּ בֶּעָשָׁן תִּכְלֶה כִּי תַעֲבִיר מֶמְשֶׁלֶת זָדוֹן מִן הָאָרֶץ.

לכו ! סורי מעלינו, ממשלה רעה!

 

From → כללי

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: