דילוג לתוכן

מהפרלמנט(1): חקר האנטישמיות בתנאי מעבדה

יולי 16, 2021

אחת הסיבות לכך שהפרלמנט שלנו (המועדון היחיד שאני חבר בו, חוץ משופרסל) כה חביב עלי, היא, שבגלל ההרכב הפוליטי של המוסד, מתאפשר לי לערוך מחקר בתנאי מעבדה של תופעת האנטישמיות, שמאוד מעניינת אותי בבחינת "דע את האוייב". שכידוע, קשורה האנטישמיות בקשר הדוק עם פייק שמאלנות כמו עם נאו נאציזם ועם איסלמיזם קנאי.

ומהם תנאי המעבדה של המחקר?  שאין סכנה,  שברגע שאביא  לבר השיח שלי את הקריז, (לכשיבין שאין לו טיעון, והוא נחשף כגזען סתומוח ושטוף שנאה ותו-לא, שזה מה שהוא) הוא יוציא סכין, או ישבור בקבוק וינסה לעשות לי מה שעשו ועושים אנטישמים ליהודים כבר המון שנים.

מובן שלתנאים המעבדתיים אפשר גם להוסיף את העובדה,שישיבות הפרלמנט שלנו נערכות במדינת היהודים, היכן שיש סיכוי מסויים, שלפחות בחלק מהמקרים (כפי שלמדנו, גם לאחרונה), יתייצבו כוחות החוק לצד היהודי המותקף ולא לצד הגזען האלים.

ארה"ב, 2021: יהודים אמריקאים מזדהים עם הפרוגרסיבה האנטישמית המקומית. די להציץ בפרצופים המטומטמים שלהם

אז בפרלמנט היום, ניפנף האנטישמי התורן בהישג תעמולתי חשוב של מחנהו: לפי סקר אחרון, בישר, רבים מיהודי ארה"ב לא מרוצים במיוחד ממדינת היהודים, מצבה והתנהגויותיה. לרבים מאוד מהם,  במיוחד אלה שנוטים לפרוגסיביות הצבועה של הרוב במפלגה הדמורקרטית, וכן אלה שיהדותם היא מעמסה מבחינתם, גם בלי קשר לאופן ההצבעה שלהם, יש דיעות דומות לאלה של המילייה  האמריקאי שלהם, דעות שדומות למרצ-חדש אצלנו (מין סימביוזה של "ניו יורק טיימס" ושל "הארץ") וכך, ביחד עם הפייקים מהשמאל, הנאו נאצים והאיסלמיסטים,  מצהירים גם חלק מהיהודים הנ"ל, שאין מקום על פני הכדור למדינת יהודים; שבאותה מדינה מתקיים משטר גזעני של אפרטהייד, וכאן האנטישמי שלנו מהפרלמנט הוסיף משלו – "שעוסק בטיהור אתני".

לא פחות!

טוב, אין הרבה טעם לדיון ממש בשקר המטומטם והנתעב הזה, שהרי די להציץ בכל סטטיסטיקה הנוגעת לריבוי האוכלוסין, לתוחלת החיים, לשיעורי תמותת התינוקות,  לתנאי החיים בכלל, למערכות הבריאות, החינוך, הרווחה ומה לא, של הערבים שחיים תחת "הכיבוש הציוני", במדינת היהודים או לצידה – כדי להבין שאין במזרח התיכון שום קבוצת אוכלוסיה משמעותית של העם הערבי, שמשגשגת כל כך.

גרמניה, 1938, ליל הבדולח:. גם שם ואז היו יהודים רבים שהרגישו בבית  בחיק הפרוגרסיבה האירופית הנאורה המתקדמת

ומכאן ש"הכיבוש הציוני", יחסית כמובן, עוסק לא ב"טיהור אתני", אלא דווקא ב"תיחזוק אתני" של הערבים המקומיים, שמצבם טוב מזה של הערבים החיים תחת כיבוש ערבי בכל שאר המדינות בסביבה.

את זה הבין אפילו הח"כ אחמד טיבי, מאחת המפלגות הלאומניות-גזעניות  של "המגזר" פה,(מי שמכונים בפניהם "המיליונרים" בפי בני עמם הערבים כשהם נפגשים בחו"ל)  שטוען שוב ושוב שלא נכון להשוות את מצב הערבים פה למצב הערבים במדינות השכנות, אלא למצבם במדינות אירופה (למה? גם על מדינות אירופה, הערבים והמוסלמים מאיימים בהשמדה,?ומנסים את מזלם בביצוע  מדי פעם?)

אבל מבחינת ההיגיון האנטישמי מדובר בפרט קטן, שאין בו כדי להפריע לרכבת השקרים הרגילה שלהם לתקתק על פסי השנאה, ההסתה והלאומנות.

וזו גם הסיבה שאיני מתייחס בשום מידה של כבוד ורצינות לאותם יהודים אמריקאים שחוברים לאנטישמיות הפרוגרסיבית  שבתוכה הם מנסים להיטמע, תוך גילויי שנאה למדנית היהודים – ובכל זאת אני מתפלל שלא יעמדו על טעותם כדרך שהועמדו עליה יהודים די דומים להם בפרוגרסיבה האירופית של האלף שעבר.

בפוסט הבא:  מהפרלמנט(2) – על ציונות, קולוניאליזם ואפרטהייד

 

 

 

From → כללי

One Comment
  1. ido35 permalink

    ערבים טוענים שהצהרת בלפור היא לא מוסרית וקולוניאליסטית כי הם היו הרוב בארץ הזאת ולא היהודים.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: