דילוג לתוכן

מדוע לחיי יבשות היום

יוני 13, 2021

איני שייך למיליוני ישראלים שלחות מסויימת עשוייה להסתמן על לחייהם ביום הזה.

הנתניהואים בפוזה משפחתית אינטימית, חמימה ומבוימת: קשורים בלב ונפש לחורבה המתפוררת בבלפור 

אין סכנה, שאזיל דמעת שמחה אחת בגין הפרידה מבנימין נתניהו ארוך הנגן, וגם דמעת צער לא תזלוג במורד לחיי בגלל שהוא ורעייתו כבר לא יאכלסו את החורבה  המתפוררת ברחוב בלפור שהם כה נקשרו אליה בלב ונפש. 

אין בליבי שום צער  על כך שממשלת סמול בוגדנית תשתלט על המדינה, עם דוס ימני תומך התנחלות כנפתלי בנט כראש ממשלה, וגיבור מעמד הפועלים כאביגדור ליברמן בראשות משרד האוצר, וגם אין בלבי שום שמחה על כך שישבניהן/ם של מרב מיכאלי וניצן הורוביץ בהתאמה, עומדים לבוא במגע קרוב ומתמשך עם כורסאות ממשלתיות כלשהן, במסגרת  הקמבק  המסעיר של העבודה ומרצ לשלטון שנגזל מהם לפני עשרות שנים.  

שר אוצר מיועד אביגדור ליברמן: גיבור מעמד הפועלים

שוויון הנפש הגמור הזה, מקורו בכך שאיני מאמין כלל שבעניין כלשהו, שחשוב באמת, או יכול לשפר את איכות חייו של האזרח הקטן במדינתנו  (אני ועוד שמונה ויותר  מיליוני אזרחים, שאינם נמנים על החזירון העליון והסנג'רים  שלו. סנג'רים   מסוגו של המרוקאי פושק השפתיים, האם-אמא של הצפונבוניות הפריבילגית,  דוד אמסלם, אחד שמאז 1988, הרבה לפני שהגיע לכנסת ולממשלה, מאז שהחל לעבוד, לא היה יום אחד שבו לא התפרנס בכבוד רב ביותר בג'ובים  על חשבון הציבור, מתוקף השתייכותו הפוליטית המסויימת, כאילו היה קיבוצניק מפא"יניק אשכנזי צפונבוני  לכל דבר ועניין) 

 כי גם הממשלה הזאת, "השינוי", אלק, בדיוק כמו הממשלה היוצאת של משפחת המיליונרים נתניהו מקיסריה, רחביה וטלביה,  עומדת להיות משרתת נאמנה  ביותר ועבד נרצע של החזירון העליון.

גם הממשלה הזאת לא תביא לירידה במחירי הדיור. גם היא לא תבלום את גל ההתייקרויות האינפלציוני שכל כולו בשרות החזירון שימשוך בחוטיה כדי מלמלא עוד יותר את כיסיו התפוחים להתפקע.

ראש הממשלה, החיפאי במקור, לא הולך להציל את אמו החיפאית וכל שכניה מזיהום האוויר הכבד שמגיע אליהם ממפעלי התעשיה של החזירון העליון במפרץ . ולא תציל אותנו  בעניין זה גם אמונתו הדתית המשוערת של הבן  ("וחיית בה", "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם") כי גם אצל הממשלה הזאת ישרור  עיקרון הברזל של החזירון העליון, ההפוך בדיוק לעקרון של היהדות, והוא: "הכסף(שלנו)  לפני  החיים(שלכם)". 

נכון, ראיתי בהסכמים הקואליציוניים החדשים מיני הבטחות שיש בהן כדי לשמח. למשל , ההבטחה לליגליזציה של הגראס.

רק שמה הבעיה עם זה,  שאת הבטחות האלה בעניין הסוטול-ללא-כלא, אני שומע כבר כמה וכמה שנים, מפוליטיקאים, ששוכחים לגמרי (אני מבקש להאמין שהשיכחה היא המקור של גניבת הדעת המתמשכת הזאת), את הכוחות החזקים של האדונים מהחזירון, שליטי תעשיית התרופות, ועימם המימסד הרפואי. ושוכחים גם את האינטרס המשולב של העולם התחתון, עורכי הדין, המשטרה ומערכת המשפט, שליגליזציה תפגע קשות בפרנסתם (כי  חלק עצום מהעניינים המתבררים בבתי המשפט, עם פרקליטי הגנה, תובעים משטרתיים  ושופטים נשואי פנים על הדוכן, כל אלה החושבים ברוב איוולתם וחוצפתם התהומית, שזה בסדר למנוע מאזרחים את הכיף שלהם מאיזה צמח. בדיוק מה שמאפשר לעולם התחתון רווחים ענקיים בגלל קיומו של החוק הפשיסטי הזה, הנשמר בקפדנות כה רבה על ידי כנופיות שלטון החוק).

ראיתי גם את ההבטחות  לפעול למען שוויון בין אזרחים בכל הנוגע לשרות לאומי של צעירי החרדים והערבים, ונא הרשו לי לפקפק מאוד באפשרות המימוש של ההבטחות האלה. עם החבר עבאס מנסור בקואליציה, ותיקוות לא כמוסות לצרף אליה גם את גפני ודרעי,  זה לא יקרה. 

כמו כן ברור, שתושבי הנגב היהודיים במדינתנו לא יזכו מהממשלה הזאת לחופש תנועה  בכבישי הדרום,  ולשחרור מהמאפיונרים הבדואים של הפרוטקשן, שירשו האומללים האלה מממשלת הליכוד בראשות "האיש החזק" (חה-חה-חה), בנימין נתניהו.

בקיצור, מזל שיש עכשיו כדורגל ויורו, מה שקצת משחרר את האוהדים מהבאסה הקיומית, שגם אחרי כל הסערות הנוראות של השנתיים האחרונות, עם פסטיבלי הבחירות, ההפגנות המופקרות,  הקורונה רבת החללים, ולאחרונה גם ממטרי הרקטות מעזה, שום דבר לא באמת הולך להשתפר פה.

From → כללי

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: