דילוג לתוכן

פייקסבוק נגד החבר שלמה פרנקל: החרמות, שקרים, גניבה וכסת"ח לשטינקרים ב-5 פרקים

יוני 9, 2021

לא מזמן נפטרתי בשמחה מהאנטישמי מס. 3 מבין חברי בפייס. ואיני מדבר על חברים בשר ודם, לא מהפייסבוק בלבד. הראשון, חבר ממש ותיק, עשרות שנים,  אבד לי כך: הגבתי על פוסט גזעני שכתב.  חבר אחר שלו (ערבי) הגן עליו ותקף אותי., תשובתי לתגובתו היתה צמחונית לגמרי, ישר מהמקורות :  "לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב". והנה, החבר האנטישמי הוותיק שלי מחק את תגובתי זו. לי זה הספיק. לא סתם אני מציין את זהותו  הלאומית של המגיב הזרזירי לתגובתי. החבר-עורב  האנטישמי שלי לעולם, לעולם,  לא היה מוחק  תגובה פושרת כתגובתי הנ"ל, אילו הגבתי כך לחבר יהודי שלו.  אבל לפייק-שמאלנים גזעניים, יש נטיה לנהוג כפטרונים-מגוננים כשיש עניין  עם שותפיהם הפוליטיים, הגזענים הערבים.

האנטישמי השני שאינפדתי, הוא חדש יותר. גם על פוסט שלו הגבתי, ואז הופיעה מגיבה מחברותיו,  והפעם עם איומים ברצח ואיחולי מוות אלים בגין תגובתי. והנה, להפתעתי, "החבר" האנטישמי החדש-יחסית שלי כיבד את המאיימת ברצח בלייק לוהט! מיד ניפנפתי אותו מרשימת חברי בפייס ובכלל.

ואילו את האנטישמי מס. 3 אינפדתי לאחרונה  בעקבות כמה חילופי דברים בתגובות,  כי נמאס לי  מהשילוב של טיפשותו, טרחנותו, שנאתו הגזענית ליהודים וטשטוש החושים ובלבול הדעת הכרוניים שלו.

ודווקא האידיוט הגזעני הזה, האחרון, "נקם" בי. איך?  בקרוב אגיע לזה. ועד אז, הנה היסטוריה קצרה של המלחמה המכוערת שמנהל נגדי הפייקסבוק, ככיתובים לתמונות.

*****

(1)פייקסבוק  נגד מאפיהו: חרם  ורמיה

זה החל כשכתבתי בתחילת פברואר אשתקד, בבלוג שלי, "מאפיהו", הספד על השחקן ההוליבודי  שנפטר אז, קירק דגלאס. כרגיל, שיתפתי את הפוסט בחשבון  הפייסבוק שלי. להפתעתי, התברר לי שיותר לא אוכל  לשתף בפייסבוק פוסטים מהבלוג שלי.

אחרי נידנודים רבים, הואילו שלטונות פייקסבוק יעשקראל לשלוח לי את הודעת ההסבר.

מדהים: השקרנים הנלעגים האלה  הודיעו לי, ש"אחרים בפייסבוק" התלוננו על הפוסט שלי, שהוא מכיל תוכן "פוגעני", ושקרני הפייקסבוק מסתבר, קיבלו את הטענה.

 ומה הטענה? שבהספד שלי על דגלאס כתבתי,(ראו צילום לעיל),  שבמערבון המצויין "דו קרב באו קיי קורל", השחקן דגלאס, (שגילם את  דוק הולידי, רופא השיניים האלכוהוליסט, הקלפן והאקדוחן), גנב את ההצגה מהשחקן הראשי ברט לנקסטר (שגילם את המרשל ויאט ארפ, התפקיד הראשי בסרט)! את הפוסט הזה שיתפתי כהרגלי בפייסבוק.

והנה בעוון "גניבת ההצגה" של דגלאס, חסמו את הבלוג שלי בפייסבוק!

 אז מה נגיד על זה? הם סתם פסיכים? או שקרנים שהמציאו עבורי "אחרים" והמציאו תוכן "פוגעני" ברוב רשעותם וטימטומם, כדי להתנכל לי ולבלוג שלי?

זה היה בפברואר 2020

(2)פייקסבוק נגד מאפיהו:  גניבת דעת וכסף

כעבור כמה שבועות,   לפתע הבחנתי בהצעה של הפייקסבוק, לפרסם דף פייסבוק של  הבלוג המוחרם שלי, כשתמורת 75 ש", הם מתחייבים להפיץ את הפוסט שאבחר מתוך הבלוג המוחרם שלי  (בגלל תלונה כביכול על תוכן "פוגעני" כביכול. הכל שקר ורמיה מוכחים. כי הביטוי "לגנוב את ההצגה" מקובל בשפות רבות, בטח באנגלית, ואין בו שום תוכן פוגעני. להיפך. מדובר במחמאה) בין אלפים מחברי הרשת. ואמנם 75 השקלים  שלי גרמו לפייקסבוק ישראל  המגוחך לחזור בו מהחרמת הבלוג "מאפיהו", ובלי בעיות(?) הוא הפיץ את הפוסט שבחרתי (בעניין הקורונה) ליותר מ-7,500 חברים (צילום מימין של דף לדוגמא  מהדיווחים ששלח לי הפייקסבוק על מאמציו למעני).

בלי בעיות? לא מדויק. כי למי הפיצו פייקסבוק ישראל  את הפוסט הכתוב בעברית שלי, שציינתי, בתשובה לשאלתם, שאני מבקש  להפיצו בתחומי ישראל? פייקסבוק הפיצו אותו בין אלפי בעלי חשבונות בערבית (ערבים ממזרח ירושלים ומהגדה) ובשפות אירופאיות ואחרות,  בישראל (עובדים זרים) ובאירופה.

ולא ביב אפחילו בעל חשבון אחד המתנהל בעברית, שזכה לקרוא את הפוסט ששילמתי לפייקסבוק על הפצתו.

טעות בתום לב? יציאה פרועה של מחשב? או שוב התנכלות, וגם גניבה של 75 ש"ח מכספי?

(3)פייקסבוק נגד מאפיהו: שותפות בגנבה

בזה לא הסתיימה הפרשה בקשר לדף הפייסבוק הנ"ל שפתחתי. זמן קצר אחרי שנפתח הדף, באפריל 2020 , איפשרו שלטונות הפייסבוק  לחבר אחר שלהם  לפרוץ לחשבון הבלוג-פייסבוק שלי (ראו תמונה מימין), להפוך אותו ל"לא ישים" מבחינתי.

ואילו באפריל השנה, השתלט השותף  המסחרי הנ"ל, אחד  Demian Market על הדף שלי (בתמונה)  ופייקסבוק אף איפשרו לנוכל  הזה  לשנות את שם הדף.

(4)פייקסבוק נגד שלמה פרנקל: שותפות לגניבה

ברור שכל המחאות שלי בגין ההשתלטות העויינת היו ללא הועיל. בפייקסבוק ישראל איש לא משיב לעולם. אבל ל"שותף" החדש שלי איפשרו בפייקסבוק להגיע אל הקוד הסודי שלי,  לפרוץ  לחשבוני (תמונה לעיל), וכך לגנוב כ-1,800 ש"ח מחשבון הבנק שלי בעיר מגורי – באמצעות חברתו המפוקפקת ביותר של מר צוקרברג. שותפה  מלאה לגניבה, לפי רישומי הבנק שלי . ראו את סמיכות התאריכים בין ההשתלטות על דף הפייסבוק ובין שורת הגניבות מהבנק,שכספיה,  כמובן,  הוקדשו לרכישת הפצות נוספות  של הדף  (של "מאפיהו" במקור) בין עשרות או מאות אלפים מחברי הפייסבוק, לטובת נוכלי Demian Market.   כל הנסיונות שלי לקבל הסברים מפייקסבוק ובקשותי לנקוט באמצעים נגד "השותף" הגנב, היו לשווא. בפייקסבוק , כגנבים בעצמם והפעם כמשת"פים  של גנב,  לא רואים צורך לספק הסברים לקורבנותיהם( הכסף הוחזר לי במהירות, ואחרימאמצים הצלחתי לחסום לפרבום את הדף שנגזל ממני באדיבות פייקסבוק.ך שהיה פעם.

(5)פייקסבוק נגד שלמה פרנקל: עוד החרמה ושקר

עכשיו אנחנו מגיעים למקרה מס.5,  האחרון (בינתיים), שמתאיעם מאוד, לפי לוח הזמנים וטבע המעשה, לאנטישמי המאונפרנד שלי מס. 3, שכנראה מאוד התעצבן עלי, והשטנקר. כי  לפתע קיבלתי משלטונות הפייסבוק הודעה, שתגובה  מסויימת שלי, על פוסט ששיתף אותו אנטישמי טיפש ומטושטש, לפי מיטב זכרוני, שהוא גם אוהד נלהב של השטינקרים של "שוברים שתיקה". התגובה  נמחקה על ידי פייקסבוק (ראו בתמונה  למעלה, כי שוב, היא לא מתאימה, לטענתם  ל"כללי הקהילה")

מה בכל זאת קצת מצחיק? שפייקסבוק מתיימרים להגן לכאורה על החברים מפני "פרסום שקרי, הונאה ופריצת הבטחה" – בשעה שזה בדיוק מה שהם עשו לי, כפי שהוכחתי בעליל.

ברור שאני עומד לחלוטין מאחורי התוכן של התגובה שלי ששקרני הפייקסבוק החליטו למחוק. 

 אמת דיברתי.

 בתמונה למעלה רואים את השטינקר התורן של הארגון הנאלח הזה, כשהוא מאשים בברור את חיילי צה"ל בירי מטורף  "על אנשים ומכוניות", באוזני  כתבים זרים שאותם לקח לסיור השקרים שלו בעיר חברון.  

והנה, כבר כשהתייחסתי לראשונה לשקר שלו, חיפשתי ומצאתי בין הסרטונים של  ארגון השטינקרים  את הסרטון שעליו  הסתמך הדובר בחברון, כשדיבר אל כתבים זרים תמימים ובורים.  שבו צולמו  חיילי נח"ל על ידי שטינקר של הארגון, כשהם יורים במקל"ר (מקלע רימונים) לעבר חברון.

רק מה, שבסרטון רואים בברור , שהחיילים יורים לעבר בית קברות ריק מאדם, ולעבר קומות עליונות של בתים נטושים בעיר,  בתים שמהם ירו קודם לעכן לעבר מוצבי צה"ל ולעבר בתי יהודים, ולכן נטשו אותם תושביהם, כי ידעו שתבוא תגובה צה"לית.

רק מאוחר יותר, כשהתברר שבסרטון אין כיסוי לשקרי הדובר, הוקלטו שני דוברים של הארגון, אחד מהם כנראה השטינקר שצילם את הסרטון בעניין הארוע(שהוא עובד בשכר גבוה של "שוברים שתיקה"), אך אפילו  הם נזהרו ולא שיקרו בגלוי. אין בעדותם מילה שתתמוך באמירתו של הדובר בחברון על ירי צה"לי לעבר "אנשים ומכוניות".

יותר מזה: גם אין שום דיווח משום צד, מהתקופה הרלוונטית, של הירי,  הנוגע לפגיעה באזרחים בחברון.

וידוע השקר הקבוע של ארגון השטינקרים, כאילו אישרו בצה"ל את אמיתות הדיווחים שלהם. מהצבא הישראלי – כל הדוברים, מדובר צה"ל ועד לרמטכ"ל (בוגי יעלון), מכחישים לחלוטין את  הטענה הזאת של הארגון. שום עדויות לא הועברו לצה"ל ולא אושרו כנכונות. "שוברים שתיקה" הוא  פשוט ארגון שטינקרים שקרני של סוכנים זרים, עובדי קרנות של ממשלות זרות מחרחרות מלחמה, של תאגידים כלכליים בינלאומיים חזיריים רודפי רווחים ושל מימסדים קלריקליים אנטישמיים.

 

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: