דילוג לתוכן

רחמים על עמוס שוקן, אלוף אנטישמי של סנאף ילדים סוטה

מאי 30, 2021

בזמן האחרון אני מזדקן ונגרר לרגשנות,  וסימן לכך הוא, שאני מתנסה הרבה יותר ברגש הרחמים.  כבר קרה לי כמה פעמים, לדוגמא,  שנכמרו רחמי על ראש ממשלתנו בנימין נתניהו, איש שנעשה בעייתי עד זרא כצעיר נרגז,  מסתבך ומתפרע, כל הזמן עושה גלים, כמו חייב תשומת לב מתמדת מצד מיליארדי אנשים (יתחרפן אם לא יוזכר שמו, יום אחד,  במקומון של נהריה או באיזה עיתון נידח ברפובליקה של סיירה לאון), בעדו ו/או נגדו, לא חשוב  ,  כי בלי זה, איך יוכל לשמור בחתיכה אחת את אישיותו הנשגבת, אך גם המתפוררת מאליה בכל רוח קלילה מרוב שקרים וזגזוגים.

שער הסנאף-ילדים האנטישמי של "עיתון הארץ",

ואותו דבר, רחמים, חשתי, לא תאמינו, ממש בימים אלה, כלפי עמוס שוקן המסכן,  המו"ל של "עתון הארץ".

שזה שם היסטורי לארגון שמטרתו הנוכחית, היא, בלשון העם, "ללכלך" ברחבי העולם על  היהודים, ומדינתם ישראל,  באמצעות המהדורה האנגלית של "עתון הארץ" הנ"ל.

והרחמים למה? בגין מסע היסורים הנוסף, שעובר עכשיו המו"ל, אחרי  היציאה הפרועה האחרונה: כותרת סנאף הילדים מעזה, שנמרחה בראש עמודיו  של המוסד שונא היהודים והיהדות  שלו.

מו"ל אנטישמי חובב סנאף ילדים, עמוס שוקן: פנים מכורכמים, עיניים קרות ומתות, הבעה קודרת, שפתיים מכווצות. מסכן מיוסר שראוי לרחמים.

לפי  ססגוניותה (ראו לעיל) של היציאה הנ"ל, כמויות ההבל והזבל שהעלתה, והצחנה האנטישמית הרגילה, האופפת אותה, נראה שמדובר בתוצאה בלתי נמנעת של מעי רגיז ביותר.

שזה רק חלק ממסע היסורים של נביא  הזעם האנטישמי עמוס מהמערכת שברחוב שוקן, מסע תלאובות מכאיב הניכר בקלות בפניו המכורכמים של האיש, במבטו הקר והמת, בהבעתו הקודרת ובשפתיו המכווצות,  טיפוס שתצליחו להוציא ממנו חיוך רק אם תארגנו החלקה מגוחכת על בננה או על סבון, של אדון עם כלב, נניח. או של ליידי עם מטריה.

וגם זה בספק.

האיש פשוט מיוסר.

מעורר רחמים.

ומה הפלא?

שונא יהודים מובהק וקנאי שכמותו,  טיפוס מרכז אירופאי אוניברסליסטי אתאיסטי אנין, שנאלץ לסבול בסביבותיו יום יום כל כך הרבה יהודים ויהודיות ויהדות, מזיעים ומזיעות  ומזיעה  , שהרי הוא נאלץ לחיות בעצמו במדינתם.

מדינה, אגב, שלמרבית יסוריו, צערו וחרונו של האנטישמי, היא גם משגשגת וחזקה למדי, מדינה שתושביה מרוצים ברובם ובדרך כלל מחייהם, ושכל מאמציו שלו ומאמצי כתבלביו הלקקנים להכניס מקלות בגלגלינו, ללכלך עלינו ולארגן נגדנו חרמות וגינויים, לא ממש עוזרים.

במקרה הכי גרוע (שהוא הכי טוב, מבחינתו של  המו"ל האנטישמי), יש התקפי שנאה קצרים בעולם הרחב, כמו עכשיו, התקפים שהאנטישמי העלוב שלנו עושה כמיטב יכולתו לעודדם ושעליהם ששונו וגאוותו.

אבל הם כה קצרים, אבוי, ההתקפים האלה, ואז הכל שב למקומו, ועושה צחוק גדול מכל נבואות החורבן וההרס שמפמפמים כתבלביו של האנטישמי הקטן הזה, והאפיגונים הנבערים והמגוחכים שלהם בתקשורת וברשת.

וכאילו לא די לנו בזה, במסע היסורים הרגיל של המו"ל, עכשיו מופיע גם הסיפור המגעיל והמצחין הזה, של היציאה הסוטה עם הנקרופיליה בשער וסנאף הילדים  ככותרת ראשית על שערי עיתונו המפוקפק, כשהוא, המו"ל והעתון,  מתבררים (שוב), כמי שמקדמים את "תעשיית המוות" (ביטוי חמאסי אותנטי, אגב) של כנופיות הרוצחים הגזעניות   מעזה, כשעיתונו של האנטישמי שלנו מנצל אותה כדי לספק את הצרכים הסוטים  של הקואליציה האנטישמית שלמענה הוא עובד,  על שלושת מרכיביה הידועים: הפייק-שמאל, האיסלמיסטים והנאו נאצים, שבת אחים גם יחד,  שאליהם מכוונת המהדורה האנגלית של המו"ל האנטישמי הזה.

איך סיפר ההעיתונאי האמריקאי הנודע, ג'פרי גולדברג, עורך "האטלנטיק", שבהסבירו מדוע ביטל את המנוי שלו ל"עיתון הארץ", פירט:

*****

ובעברית: "ראה, כאשר נאו-נאצים שולחים אלי קישורים אל עמוד המאמרים של "הארץ", המציגים את ישראל כמדינה מרושעת, אני יוצא להפסקה. מצטער."

*****

לאחר שהעיתונאי אבנר הופשטיין ביקר את הכותרת, הסנאפית, שהועתקה מתעמולת הסנאף של ה"ניו יורק טיימס",  אך תוך השמטת התמונות של שני ילדים ישראלים שנרצחו על ידי רוצחי החמאס,חביביו  של האנטישמי הקטן,  הגיב על כך עמוס שוקן  כך: "אבנר החוכמולוג. 2:69. אותו דבר". 

קאפיש? תעשיית המוות של החמאס ולצידה תעשיית הסנאף של "עיתון הארץ" , מנצחות את ישראל של היהודים, כמו בפוטבול,  בתוצאה המהממת 69:2! ועפר לפיו של "אבנר החוכמולוג."!

ותשואות למנצחים, הניצבים ללא מתחרים בראש ליגת הסנאף של הסוטים האנטישמים הנאלחים, ב"הארץ" ובעולם.

ורק כשהביקורות התרבו ובאו גם משמאל, הבין האנטישמי העלוב וחסר הדעת הזה את עומק שגיאתו, והאשים, איך לא, את ה-ש.ג,  איזה "עורך חדשות" פלמוני. הכל כרגיל אצל הטיפוסים מעוררי הרחמים מסוגו.

טיפיקל.

*****

ומה מטרת הלכלוכים על היהודים וישראל? מה גורם לנבלים האלה להידרדר לסטיה הנקרופילית-פדופילית הזאת בחשכת ענף הסנאף?

קבלו את אחד הכלבלבים הכי אנטישמים במשרצה  של המו"ל המיוסר שלנו, אידיוט עם המון קבלות, אחד רוגל אלפר, שלמחרת השער הסנאפי-אנטישמי-סוטה, של עיתונו, תחת הכותרת החושפנית "טוב שישראל מפסידה" כתב כך:

"אנחנו (ב"הארץ"? בפייק שמאל? בקהילה האנטישמית המקומית?) מאמינים שהעליהום התקשורתי …על ישראל הוא דבר מבורך….טוב שהעולם מזכיר להם(לתומכי ישראל), שישראל היא אכן, מדינת אפרטהייד קולוניאליסטית…הלוואי שיום אחד יהיה על ישראל חרם כלכלי עולמי… טוב שישראל מפסידה מלחמה, אפילו אם היא רק תודעתית."

יותר אנטישמי מזה? וזה מאחד, שבעצמו כבר כתב שאין לו מה לחפש פה,

ומי כמוהו צודק.

אם הוא עדיין פה, ברור,  שזה כדי להזיק ולהציק ליהודים פה ולמדינתם, שנואי נפשו המעוותת, זה באמצעות המהדורה האנגלית של הזבלון האנטישמי שמשלם את משכורתו.

אנטישמי מחורבן שאכן אין לו מה לחפש פה,  והוא ראוי לרחמים לא פחות מהמו"ל  שלו.

האנטישמי המיוסר  מרחוב שוקן, שמסכנותו מצטיירת על פני  פרצופו המיוסר.

אני מרחם עליך עמוס שוקן. כמו המרוחם מס 1 שציינתי, גם אתה תיזכר לדראון עולם.

3 תגובות
 1. ido35 permalink

  והימין הבזוי איך ייזכר? כחסידי אומות העולם?

  אהבתי

  • כבזוי. אבל הימין לא רוצה באובדניולא תומך ברוצחינו ומשטנקר עלינו בעולם. אלה ההתמחויות של הפייק-שמאל האנטישמי שהנ"ל הוא מראשיו. כאילו משהו מזה חדש בשבילך.

   .

   אהבתי

 2. אנונימי permalink

  לפי הרעיון של שוקן, אולי ארה"ב היתה צריכה לפרסם בזמן מלחה"ע השנייה כל יום כותרות על ילדים גרמנים שנהרגו בהפצצות בנות הברית, כהוכחה לכך שגרמניה הנאצית קורבן תמים. אה, רגע, מי שעשה את זה היה גבלס, שר התעמולה הנאצי.

  Liked by 1 person

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: