דילוג לתוכן

משפט נתניהו: הפרטאצ' רדף את ביבי לעומק הפוילע שטיקים שלו, וגם את הפרקליטות לאותו מקום

מאי 26, 2021

850 מילה

מה אני מגלה ממה שמתברר במשפטו של נתניהו?

שנתניהו, אלוף של פרטאצ', מלך של חפיף, אליל החאפ=לאפ, גרר את תכונותיו אלה גם לתוך נכלוליו.

ותעזבו רגע, אם כל זה פלילי או לא, או שרק חלק פלילי. או שכלום לא פלילי("לא היה כלום") על זה המשפט, ואין זה ממנהגי לגזול מהשופטים את עיסוקם.

אבל גם אם "לא היה כלום" מבחינה פלילית, השופטים יקבעו, פוילע-שטיקים מצחינים לאללה, כאלה  בטח היו. זה אפילו לי מותר לקבוע.

זאת אומרת, מה חשב לעצמו האיש הזה, שפיקחותו וחוכמתו בפי כל (טוב, במיוחד בפי שריסיו וכתבלביו), כשמבלפור הוזמנו בשבילו תיבות מהודרות עם הסיגרים הכי יקרים בשוק, ובשביל רעייתו נקנו בשקי כסף ארגזים של שמפן תוצרת חוץ (ותכשיטי זהב מנצנצים באלפי דולרים, חה-חה, אין גבול, פשוט אין גבול), כשהוא, מעשן הסיגרים  משמש באותה שעה שר תקשורת, ומיטיבו  הספק המשפחתי של החומרים הפסיכו-אקטיביים הוא איל- תקשורת מרכזי במדינתנו.

חברים בנימין וארנון: חומרים פסיכו-אקטיביים ותכשיטי זהב

מה הוא חשב? שארנון א' של פוילע-שטיק 1000,  ידביק לעצמו שפם, יחבוש משקפי שמש וסומבררו, וילך לקנות אינקוגניטו  במזומן את הסחורה המבוקשת  למשפחה מבלפור , ככה ששום דבר לא יצא החוצה? האם הוא חשב שאם יעטפו את  הטבק והאלכוהול המיובאים בשקיות שחורות ואטומות, איש לא ידע מה קורה שם ומה יש בפנוכו? שאם רעייתו חובבת התכשיטים היקרים והנוצצים, תנהל שיחה מוקלטת עם ניר חפץ ותסביר שגם היא קנתה איזה פריט יודאיקה  למילצ'נים, ואז מישהו יקנה אתת השטות הזאת, שמדובר בחילופי מתנות לגיטימיים בין חברים, כמקובל? איפה הוא חי, האיש היענו כה פיקח וחכם הזה?

הוא לא הבין שארנון א', מילצ'ן, של תיק 1000, הוא איש עסקים ממולח, שמשקיע במקרה הזה כסף כבד בראש ממשלה וקונה אותו ואת רעייתו היקרה בכמה מאות אלפי שקלים, ולכן גם דואג לשמור קבלות וחשבוניות, כדי להבטיח את קבלת התמורה?  אם כי, כשהוא מגיש את הניירות למס הכנסה כהוצאות, הוא לא מצדיק את ההוצאה כ"שוחד לראש מהממשלה ורעייתו", אלא כהוצאות "ארוח"?

 איפה היה הראש שלו, של ראש ממשלתנו בתפקידו בכוח כשר התקשורת?

יותר פרטאצ' מזה?

או, כשהוא מבשל איזה תעלול (לפי עדותו שלו) לארנון ב' של הפוילע-שטיקים, הלוא הוא נוני מוזס של תיק 2000 – הוא דואג להקליט את עצמו, כל מילה?

ומקליט את עצמו עושה מה בדיוק? מוכר בזול, הכל מוקלט, את מיטיבו הגדול ביותר, "הג'ינג'י" שלדון אדלסון ז"ל, המו"ל של הביביתון, ןמוכר אותו למי – ליריבו מס. 1 של "הג'ינג'י" בתחום הצהרונים, ארנון ב', המו"ל של "ידיעות אחרונות."

וכשהעסק מסתיים בלא-כלום, הטמבל אף משאיר את הקלטת הלוהטת, עוד קלטת לוהטת, הפעם אמיתית, חיה ומדברת, בידי המקליט, ראש הסגל במשרדו  שהופך לעד מדינה, אבוי, במקום  להשיב לרשותו את הקלטת ולשרוף אותה מיד, למרות הסירחון הנובע משריפת פלסטיק.

כי בלי פגע, הקלטת מסריחה הרבה יותר. וכאמור, תעזבו אם זה פלילי או לא. תחשבו על הפרטאצ'. כי  פוילע-שטיק מצחין זה בטוח, ועוד אחד שמסבך אותו עם "הג'ינג'י". כל זה כי הרשלנות, השיכחה, החפיף והחאפ=לאפ שולטים בממלכה ובראשה.

או כשהוא ראש ממשלה ושר, העוסק בענייני רגולציה בתקשורת, הנוגעים לאתר וואלה, ל"בזק" ולמשפחת אלוביץ', הוא יכול באותה עת לדאוג לכך שמה שמתפרסם בוואלה יזיק למשה כחלון שמתמודד נגדו בבחירות, ומאותה סיבה יזיק לנפתלי בנט ויערב את משפחתו, אביו ואשתו, וכן ימרק את המשפחה מבלפור, האם, הבן ורוח הפרטאצ'  ויאדירם? מה הוא חשב, אם חשב בכלל, מלך החפיף הזה ואליל החאפ=לאפ?

די מקובל עלי ההסבר שנשמע מפי שעיה סגל ז"ל במשטרה:

הזוג הזה, הביבי ורעייתו, בכלל לא הבינו שיש איזה פסול בהתנהגותם הפוילע-שטיקית.

למה, כי הדיירי בלפור אלה חשבו ש"הכל מגיע להם", כפי שהגדיר זאת סגל.

 אז באיזה גובה מעל לפני האדמה מרחפים האנשים האלה, לפי ההסבר של סגל? איזה נוזל בדיוק מציף להם את המוח?באיזה ללה-לנד הם חיים?

כבר עדיף ללכת על ההסבר של הפרטאצ', החפיף והחאפ-לאפ שמאפיין את הפעילות  הראש-ממשלתית גם בשאר התחומים, במדינה חסרת המנהיגות, חסרת הניהול, חסרת המשילות, המפולגת ומסוכסכת, שהוא מנסה לקחת אותה כל הדרך לתהום, בחירות אחרי בחירות, אי-ממשלה אחרי אי-ממשלה.

*****

וכמו הנאשם – מאשימיו.

בפרטאצ', בחפיף ובחאפ-לאפ של המשטרה, הפרקליטות, וגם היועץ המשפטי לממשלה, כבר פגשנו בהמוניהם בהזדמנויות קודמות. 

מקליט נווה, יועץ מנדלבליט ובינהם "המנאייכ" ניצן

את היועץ המשפטי אביחי מנדלבליט כבר שמענו,  מקליט את עצמו אצל אלוף מועד של טריקים ושטיקים ומומחה להקלטות, הפרקליט אפי נווה, כשהוא קורא לפרקליט הבכיר שלו שי ניצן "מנאייכ", וכשהוא חושש מתפירת תיקים נגדו מצד משנתו הבכירה לשעבר דינה זילבר – ומי כמוהו מכיר אותה.

אך יותר מזה: מיום ליום אני הולך ומשתכנע, שמנדלבליט בעצם ניסה כל הזמן להציל את נתניהו. לכן הוא השמיט מידו והשעה והשהה  והשהה תיק בטוח כמו תיק 1000, הישן והטוב, הוא תיק המתנות ותמורתן של מילצ'ן, תיק עשוי טבק, שמפניה תכשיטי זהב וברזל יצוק – לטובת התעסקות אינסופית, רב שנתית די מפוקפקת ובעייתית עם תיקי מוזס ואלוביץ', שמי יודע אם לא יתפוררו מאליהם . 

ואת המשטרה והפרקליטות אנחנו הרי מכירים מזמן, מתיקי הפרטאצ', החפיף והחאפ-לאפ  שהגישו נגד רפול וקהלני, יעקב נאמן ורובי ריבלין, ורבים אחרים. את מנהגם להעלים עדויות רלוונטיות ולשקר במצח נחושה   מצאנו בשפע במשפט חיים רמון. וכמו כן, את המשטרה ראינו לאחרונה בקלונה גם בלוד וביפו, וכבר זמן רב באוטונומיה הבדואית במרחבי הנגב הפרוע ובמחסני הנשק האדירים הקרויים בנימוס כפרים ערביים.

ועכשיו מה? המשטרה  והפרקליטים פותחים חקירות בלי הוראה מפורשת בכתב. עוסקים ב"פישינג" פרוע ומופקר, מעלימים עדויות וראיות מהסנגוריה, ועוד ביטויים חריפים של רשלנות על גבול הפושעת, או אף מעבר לגבול, שקרים, התנהגויות פסולות כלפי  עדים – אלופים של פרטאצ' חפיף וחאפ-לאפ לא פחות, בגרם ובסנטימטר לא פחות,  מהאיש שהם מאשימים.

וגם הם, בדיוק כמוהו, מוקפים בשריסים מצידם, ששומרים עליהם, ובכתבלבים שמכסת"חים אותם, את המשטרה, הפרקליטות והיועהמ"ש בדיוק כמו הכתבלביבים של הנאשם. 

אז מי יפטרנו מכל הבאנדה הזאת, מהכאילו שלטון הזה, ומהכאילו שלטון החוק הזה?

 

 

 

From → כללי

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: