דילוג לתוכן

היהודי שמכר לחמאס את תעשיית הסנאף כנשק במלחמה נגד ישראל(2)

מאי 24, 2021

750 מילה

לזכותם של הפלשתינים (ובכלל זה המרצחים של החמאס) ניתן לומר, שלא הם המציאו את הרעיון המפלצתי, של פיתוח תעשיית מוות של בני עמם, ושיווק סיטונאי של סרטוני הסנאף המהונדסים האלה ככלי תעמולתי ומדיני נגד צה"ל וישראל.

ומי בכלל יתפלא, שאת הרעיון הדוחה הזה הגה יהודי, יהודי אנטישמי מהזן הפייק שמאלני הרווח באינטלינציה הבורגנית האמריקאית (והמקומית פה) עד היום.   זהו  אחד אדם שפירו. "פעיל פוליטי" בן להורים יהודים מרקסיסטים שונאי ישראל מניו יורק, שנישא להואידה עארף, בת של פלשתינים שהיגרו לארה"ב.

האנטישמי אדם שפירו מתוודה ומתגאה בשיטת הסנאף שהמציא, בראיון לערוץ 10

בתקופת המוקטעה של יאסר ערפאת, שירת אותו שפירו כאיש קשר לתקשורת המערבית. בני הזוג שפירו-עארף יסדו אז את ארגון הISM – "תנועת הסולידריות הבינלאומית", להזדהות עם הפלשתינים, ועוד ארגונים כמו "פרי גזה" שיוחדו להזדהות עם מרצחי החמאס.

ההתמחות המיוחדת של ה-ISM היתה בגיוס "מתנדבים"  צעירים מהמערב, למשימה מיוחדת: במחנות אימון של הארגון בחו"ל, לימדו את הצעירים להתגרות בצורה קשה בחיילי צה"ל, כדי

במחנות האימון של ה-ISM לימדואת "המתנדבים" להתגרות בחיילי צה"ל

שירו בהם, יפצעו או יהרגו אותם.  שפירו את עארף הבינו, שתקשורת אוהדת כמו שיש להם  (תקשורת ממוסדת חובקת עולם, מוטה בחוזקה לכיווון השמאל הרדיקלי שונא ישראל והיהודים), לא תחשוף לעולם את ההתגרות המכוונת, והצעירים הירויים, מתים או פצועים קשה, יוצגו על ידי שקרני התקשורת הרמאית הזאת, מהניו-יורק טיימס עד הNBC, "הארץ"  וערוץ 2, כקורבנות תמימים וחפים מפשע, של האכזריות הישראלית. מה שיסתדר יופי עם כל האגדות האנטישמיות נגד היהודים, ובראשן הפרוטוקולים של זקני ציון. מה שיביא לדמוניזציה של חיילי צה"ל ויועיל למטרת המאבק – דה-לגיטימציה של מדינת היהודים – ישראל.

הערפד נטאנושי מתגאה בתוצאת מזימתו. "המתנדבים" המתגרים שלו נורים, והסנראף המבוקש הא לעולם

האנטישמי שפירו לא הסתיר את כוונותיו: בנאום שנשא באוניברסיטה אמריקאית בחוף המזרחי, "רוטגרס", הוא חשף את כוונתו, להביא ל"מלחמת עולם" נגד ישראל – ממש במילים אלה.

המפורסמת שבקורבנות הסנאף של כנופיית שפירו-עארף היתה הצעירה האמריקאית התמימה רייצ'ל קורי, שנהרגה מפגיעת דחפור של צה"ל בדרום הרצועה. חבריה הנתעבים מה-ISM, שעמדו סביב,  ידעו שנהג הדחפור  אינו יכול לראות אותה בבור שבו נמצאה, ושהיא אינה יכולה להבחין בסכנה הצפויה לה ממנו.  אך הם לא הזהירו את הנהג, ולא ניסו להציל את "חברתם". שהרי מטרת המהלך כולו היתה להביא למותה,  לצילומה ולשימוש בגוויתה הקרה לתעמולה אנטי ישראלית. לכן, הנבלים עמדו בשקט סביב סביב, המתינו למותה הנורא של קורי,  ואז תיקתקו במצלמות. אך המזימה המכוערת של יצרני הסנאף נחשפה, כשהתברר שהרוצחים האמיתיים, האלה, חניכי מחנות האימונים של שפירו-עארף,  "בישלו" סרטון מפוברק משתי נקודות בזמן, שהביאו למצג השווא הסנאפי שלהם.

חברים אחרים של ארגון המוות הזה, אירחו בלילה שלפני הפיגוע  את מבצעי הטבח בדולפינריום בחוף תל אביב.

 

חובבת הסנאף חנין זועבי מנסה למנוע את הטיפול הנרפואי בפצועי המרמרה, בתקווה שימותו

נחשפתי למעלליו של שפירו לפני עשר שנים, בתקרית ה"מאווי מרמרה", במאי 2010, זמן קצר לפני שהשקתי את הבלוג שלי "מאפיהו" בסוף אותו חודש. זו היתה ספינה טורקית שנרכשה על ידי שפירו ושותפיו מארגון הטרור הטורקי, IHH, ש-40 טרוריסטים מאנשיו, עלו על סיפון האוניה בטורקיה, לפני הפלגתה לכיוון עזה, במסווה של "סיוע הומניטרי" (בפועל לא היה על סיפון המרמרה שום פריט שניתן לייחס לסיוע כזה).

אשתו של שפירו, הואידה עארף, כיכבה בשיט הזה כאחראית על המגאפון. 9 מאנשי ארגון הטרור הומתו בעימותים הקשים נגד חיילי צה"ל שביקשו לעצור את האניה תוך השתלטות עליה. בדיעבד התברר, שרוב הטרוריסטים ההרוגים הצהירו מראש על כוונתם למות במהלך הזה, וחלקם אף הותירו מכתבי התאבדות מפורשים.

אך לא כל המתאבדים הצליחו למות, ומה עשתה הח"כית לשעבר של בל"ד, חנין זועבי, שנמצאה גם היא על סיפון אונית הטרור? כאשר ביקשו חיילי צה"ל לפנות לטיפול רפואי בישראל את הטרוריסטים הפצועים, התנגדה לכך זועבי בתוקף: היא, איך לא,  רצתה במותם, שהרי מותם בכדורי צה"ל – זו היתה מטרת-העל של השיוט ה"הומניטרי" הזה. עוד חלאה אופיינית של האנטישמיות הפלשתינית. 

כי  "הומניטרי", בלשונן של חלאות אנושיות מסוגם של שפירו, עטרף וזועבי, פרושו – תעשיית מוות וסרטוני סנאף זוועתיים, המציגים מוות אמיתי. ריאליטי מוות, בשרות האנטישמים האיסלמיסטים, הפייק-שמאלנים והנאצים.

ואם מישהו חושב שאני עוסק פה בעלילות שווא על אנשים טובים, שוחרי הצדק הפלשתיני, אפשר להרגע: שפירו התוודה בגלוי והתגאה במעלליו, בראיון שהעניק בניו יורק לכתבת של ערוץ 10 נעה קולפף (ראו תמונות מסך מהכתבה ששודרה בערוץ)

אחד המנהיגים הבולטים של החמאס, חאלד משעל, אגב, הוא שחשף את חלקו של שפירו בייזום תעשיית המוות והסנאף של ארגונו, בנאום שנשא בכנס של חמאס בדמשק, כשדיבר על היוזמה של שיוטים "לשבירת המצור" על עזה, והזכיר "פעיל מערבי" שהגה את הרעיון.

 

הסרטן המפוברק של יצרני הסנאף מה-ISM: זו התמונה השקרית שהציגו, שצולמה שעות לפני מותה של הצעירה רייצ'ל קורי בתוך בור, ללא זוויות ראיה, שלה או של נהג הדחפור, באזור אחר. השקר והרמיה הם ברירת המחדל של הפייק שמאל האנטישמי, חבריה ראו מה עומד לקרות,עמגדו סביב הבור ולא הזהירו  אותה או את נהג הדחפור. הם רצו במותה, ולמעשה רצחו אותה בדם קר.

העלילה התפתחה כשהפלשתינים הבינו, שאינם יכולים להסתמך על צה", שבניגוד לתקוותיהם ולהאשמותיהם, כלל לא שש לירות בערבים חפים מפשע. ולכן  ישמו  החמאסניקים את מה שנודע כ"פאליווד", מחזה  תעתועים מפוברק שבו היריות מדומות, הפצועים מדומים, מדומות הן זעקות השבר, ורק  האמבולנסים שמפעילים סירנות הם אמיתיים., הכל כדי להעליל על צה"ל פגיעה באזרחים.

ה"פאליווד" הגיע לשיאו בפרשת הילד מוחמד א-דורה, שכביכול נהרג על ידי חיילי צה"ל, עד שכתכת גרמניה חשפה את הבלוף הפלשתיני הגדול, שבושל בשיתוף עם רשת טלוויזיה צרפתית, 

והמסקנה של הטרוריסטים הנתעבים מהחמאס היתה, שדי עם ההצגות הלא-מספקות – יש לספק לחובבי הסנאף מהמערב את הסחורה האמיתית – פלשתיניים אמיתיים, בשר ודם, ובעיקר ילדים – פצועים ורצוי מתים – באמת

קטן עליהם.

וכך הם יצרו את "תעשיית המוות" הנאלחת שלהם, ועל כך בפוסט השלישי בסדרה

 

 

From → כללי

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: