דילוג לתוכן

אז מה קורה עם ה(אין)הסברה ישראלית?(1)

מאי 23, 2021

540 מילה

אבל מה שבאמת מפתיע, שמישהו בכלל מתפלא על העדר ההסברה הישראלית.

*****

וכי למה ציפינו, כשיש לנו ראש ממשלה, אלוף של פרטאצ' ומלך של חפיפניקיות?

ישראל כולה בסגר בסדר הפסח בקורונה? לא ראש הממשלה המארח בחג את בנו אבנר.

אחד, שהטיל על עמו סגר לקראת סדר פסח, לרגל מגיפת הקורונה, כולל איסור על איחוד משפחות בחג, ובעצמו אירח בן שאינו גר בביתו, והאידיוט גם הצטלם  והפיץ ברבים את עבריינותו המטומטמת.

 יותר פרטאצ' מזה?

נתניהו באחד מארבעת נאומי הניצחון:"זהו לילה של ניצחון אדיר. הישג בלתי-נתפס". יותר נלעג מזה?

אחד שכבר שנים מטלטל מדינה שלמה בתקווה שאינה מתממשת לקבל רוב שיציל אותו ממשפטו במערכות בחירות תכופות, מיותרות ובזבזניות, ואינו לומד דבר  מנסיונותיו הכושלים – שבתום כל אחד מהם הוא נושא נאום ניצחון מלהיב ושקרי, ועכשיו הוא זומם לקחת אותנו לעוד סיבוב בזבזני ופושע מאותו סוג, מתוך אותה תקוות שווא.

 יותר הפקרות  מזה?

נתניהו וניר חפץ, ראש מערך ההסברה הלאומי(!) במשרד ראש הממשלה, שהפך עד מדינה נגד הבוס שלו

אחד שאינו מצליח לקיים לעצמו לשכה/משרד מתפקדים במשך שנים, וכשהוא כבר מצליח להגיע למינוים כלשהם בקרבתו, הם הופכים חיש קל לעדי מדינה נגדו! אחד מאלה, ניר חפץ, אגב, עמד בראש "מערך ההסברה הלאומי" שמקיים אלוף הפרטאצ' במשרדו. כרגע ניצבת בראש המערך החשוב הזה אחת שיר כהן, במנוי זמני, מי שההישג העיקרי שלה בתחום עד כה, היה דברור של רעיית החפיפניק, שרה נתניהו. 

נתניהו וראש הסגל במשרדו, ארי הרו, שהפך עד מדינה נגדו

יותר פרטאצ' מזה?

רק שלוש דוגמיות, לא הכי גרועות לפרטאצ' ולחפיף הסידרתיים המאפיינים את האיש ואת שלטונו.

אז לאיזו הסברה ישראלית ניתן לצפות?

*****

וכך קורה, שמעלים  נגד יישראל טענה חמורה ביותר, והיא משיבה בעניינים שאינם חשובים בעיני איש, או שהם מובנים מאליהם.

ההסברה הישראלית  טוענת,  שהחמאס הוא התוקפן היורה, וישראל היא המתגוננת. שהחמאס רוצה לפגוע באזרחים ישראלים שלווים, וישראל מרכזת את מלחמתה במרצחים של ארגוני הטרור.

יופי. ממש  חשיפה מהממת.

אלא שזה לא העיקר.

הנזק לישראל נגרם כמעט אך ורק מכך שבמהלך המלחמה נפגעים אזרחים עזתיים, לא לוחמים, כולל ילדים (וזה חשוב מאוד –  הילדים). וכך מואשמים צה"ל וישראל כרוצחים אכזריים של אזרחים, ובמיוחד ילדים. רנסאנס בן ימינו  של הפרוטוקולים של זקני ציון, באדיבות האנטישמים הרגילים, מ"בצלם" עד הדוגמניות של הוליבוד.

ועם זה עוסקת ההסברה הישראלית בצורה מגוחכת. 

ם תום המבצע בעזה, שוב הופיע  ראש הממשלה החפיפניק בנימין נתניהו, והזכיר ש"צה"ל הוא הצבא הכי מוסרי בעולם", מה שכנראה נכון (אבל לא ממש עוזר).

במקרה הטוב, מתרצת ההסברה הישראלית את הפגיעה באזרחים של עזה בהתנהגותו הנלוזה של החמאס, כמי "שמתחבאים מאחורי אוכלוסיה אזרחית", כאשר האזרחים משמשים לו כ"מגן אנושי".

טיעון מגוחך, בהתחשב בתנאי החיים, הלחימה  והמגורים במציאות העזתית. לא פלא שאיש לא מתרגש מההסבר הזה, ומעטים מאוד מקבלים אותו. עזה צפופה מאוד, הטירוריסטים שם אינם צבא סדיר ומאורגן בבסיסים. הם חיים ופועלים בתוך האוכלוסיה האזרחית ומתוכה, ולכן ההסברים הישראלים נשמעים כקישקוש בקומקום, ואינם מתקבלים ברצינות.

כל זה במקום לספר את האמת, במיוחד, כשפרושה של האמת הוא  גם מעבר ממגננה חסרת סיכוי למתקפת מחץ על האנטישמים הנתעבים בכל דרגיהם, מתקפה שאינה מאפשרת  להם קווי הגנה.

התקפה לכל אורך, רוחב ועומק החזית.

מנהיג החמאס אסמאעיל הנייה מתוודה על אהבתו האמיתית. הוא עצמו עדיין חי היטב, וכשמטווחים את תושבי עירו, הוא מבלה יפה במפרץ הערבי

א.התקפה על החמאס. תעשיין של מוות וסנאף (שזה  סרטונים של ריאליטי-פורנו- מוות מבחיל של בני עמם, ובמיוחד סנאף ילדים)

ב.התקפה על השטינקרים והסוכנים הזרים של העמותות והתקשורת, המטפחים ומעודדים את תעמולת הזוועה הפלשתינית המבוססת על תעשיית המוות והסנאף, ומסתירים את האמת אודות ל התעשייה הנתעבת  הזאת ושיטות ביצועה.

ג.האמת גם על הפוליטיקאים של הפייק שמאל, המקומי והבינלאומי, המשתתפים ברצון במסעי ההשתקה והשקר של החמאס ואוהדיו השטינקרים והתקשורת, ומארגנים הפגנות נגד ישראל.

ד. התקפה קשה על הצביעות  השקופה של האנטישמים עצמם, האידיוטים השימושיים,  היוצאים לרחובות במדינות המערב, להפגין נגד ישראל.

התקפה, שקל ביותר להנחית אותה לנוכח הריבוי העצום של העדויות, כולל העדויות של בעלי הדבר עצמם מן החמאס. המציגים בגלוי את כוונותיהם הזדוניות והקטלניות.

 בפוסט הבא: התחמושת שהנבלים האנטישמים מספקים לנו לצורך המתקפה נגדם.

From → כללי

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: