דילוג לתוכן

ג'ו ביידן, זכור את ברק אובמה ופשעיו הנוראים נגד האנושות, כשאתה פוסע בעקבותיו, וחש לעזרת האיסלם הרצחני

מאי 19, 2021

ובסוף מה, לא החשודים המיידיים, מנהיגי המעצמות של מערב אירופה יצאו כמי ששומרים על חבוביהם הרצחניים מהחמאס כעל בבת עינם – אלא דווקא הנשיא האמריקאי, ג'ו ביידן.

לא לגמרי מפתיע, כשזוכרים מה טיבה של מפלגתו הדמוקרטית בדמותה הנוכחית.

מרבץ שוטים אומלל זה של שמאליברלים צבועים, בעלי מוחות סתומי אידיאולוגיות, נאו מרקסיסטיות ופוסט מודרניות, מישרץ הומה של אנטישמים המתחזים לאנטי-ציונים. אנשים שכמעט כולם ניצבו מאחורי הנשיא הדמוקטי הקודם ברק אובמה, מאחוריו ומצידיו, כשהתחרע על המזרח התיכון. .

הנשיא ברק אובמה בנאום קאהיר

הנשיא הזה לשעבר, השוטה המופלג, חסר האחריות, גדול האסונות של המזרח התיכון במאה השנים האחרונות, וגדול יצואני נשק אמריקאי מאז מלחמת העולם השניה. שג'ו ביידן היה סגנו וכנראה מודע היטב למעלליו הנוראים.

ועכשיו פוסע ביידן, סגן הנשיא שהפך נשיא.באותו נתיב אסוני שהתווה קודמו.

מגן על כנופיות רוצחים נאלחות, אנטישמיות, שכל עניינם לרצוח יהודים, כפי שמתברר ללא מקום לפקפוק, מדבריהם וממעשיהם.

זוכר, ג'ו? זוכר את נאום קאהיר של האידיוט קודמך, מי שהבטיח עזרה וגיבוי אמריקאים לכוחות שיקדמו "דמוקרטיזציה" במזרח היכון, וכך הצית  ברוב יהירותו השחצני של אימפריאליסט מערבי מתנשא, את המאורעות הקטלניים של "האביב הערבי", שלא הביאו פרור של דמוקרטיה לאזור שלנו.

כרוניקה של השמדת עם בסוריה, בחסות ובמימון אובמה וארה"ב

רק המון-המון קברים הביא הנבל הזה לתושבי האזור ומיליוני גולים, שואהכלעכלית, חברתית וכלכלית, מדינות מתפרקות, השמדת עם, השלטת משטר איסלמיסטי קנאי על מצרים הגדולה, בניית צירים  תוקפניים ורצחניים של המשטר האיסלמיסטי מאיראן, הציר האיראני-עיראקי-סורי-לבנוני-עזתי, וציר איראני-קטארי-תימני.

לקטל מחריד של קרוב ל-600,000 של תושבי המזרח התיכון הביא קודמך- נשיאך, ג'ו ביידן. בעיקר סורים, אך גם הרבה מאוד עיראקים, סעודים ותימנים.

נשיא ג'ו ביידן: עוד פטרון של טרור?

זוכר את התנהגותו של הנבל הזה, נשיא אמריקאי, אלוהים ישמור,  כלפי נשק ההשמדה ההמוני של השותפים להשמדת העם בסוריה?

זטוכר, ג'ו, מה עשה אובמה, אחרי שהתקבלו ידיעות, שבעלי הברית שבשלטון בסוריה, השתמשו בנשק  כימי לחיסול אזרחים בסוריה, כולל זקנים, נשים וילדים.

"הגיבור"  הזה אובמה הודיע, שאם יתקבלו עדויות בדוקות לשימוש בנשק כימי בסוריה נגד אזרחים – תפעל ארה"ב באופן צבאי.

והנה – זה מה שקרה. עוד טבח בנשק כימי. כל ההוכחות הדרושות, כולל צילומים של הגוויות, כולל הגוויות הקטנות והקטנטנות.

ובכן? האם אובמה פעל נגד הפושעים של סוריה – צבאו של הדיקטטור אסאד ועוזקיו-שותפיו,  הרוסים, האיראנים והחיזבאללה?

תשכחו מזה.

כשהתברר לאובמה,  שהבריטים לא איתו בעניין, הוא פתאום "נזכר" שהוא זקוק לאישור קונגרסיאלי כדי לפעול בסוריה כפ-י שהבטיח קודם!

איזה אפס שקרני נלעג?! מה, הוא פתאום גילה שהוא זקוק לאישור? הוא לא ידע זאת כשהבסטיח תגובה, ולא הזכיר שום צורך באישור מחברי הקונגרס?

זאת אומרת: שקרן, פחדן, צבוע ואטום-לב כלפי מה שקורה  לילידי המזרח התיכון- קורה במידה רבה בגללו, בגלל נאום קאהיר שלו, בגלל שלא עמד בהבטחתו בנאום הזה, לעמוד לצד אלה במדינות הערביות, שימרדו ברודנים החשוכים השולטים בהם.

להיפך – אובמה הוא שמימן את הרוצחים של סוריה, בכסף אמריקאי שהוזרם לידי אדוני  המרצחים של סוריה, האיסלמיסטים מטהרן. זה בכסך ששיחרר אובמה לידי ההייאטוללות ו"משמרות המהפכה" בהסכם הגרעין השערורייתי, שבעצם הבטיח לאיסלמיסטים הרצחניים מטהראן מסלול מאובטח אל הפצצה הגרעינית.

זכור-נא  את כל זה, ג'ו ביידן, בשעה שאתה פוסע בנתיב השקר והרצח המזרח תיכוני שהתווה פה הנשיא אובמה. כשגם אתה, עם השמאליברלים, השוטים המופקרים של מפלגתך, מתייצבים לצד האיסלם הקיצוני והרצחני בעזה, בדיוק זה, שתקף באכזריות ברברית את מגדלי התאומים בניו יורק, ואת הפנטגון, והתכוון גם להתנקש בנשיא האמריקאי ג'ורג' בוש בביתו הלבו בשדרות פנסילבניה בוושינגטון.

כשאתה חש להציל את הרוצחים הנתעבים בעזה, אתה, ג'ו ביידן,מוציא את יעצמך בעל ברית של טרור רצחני, נגד אזרחים שלווים, שהם הקורבנות של חביביך מהחמאס והג'יהאד.

מי שהולך לישון עם רוצחים נתעבים, כבוד הנשיא ביידן, אין לדעתי עם מה ומי, ואם בכלל, יתעורר בבוקר.

2 תגובות
  1. ido35 permalink

    היי מאפיהו יצאת חומוס בפיתה

    Liked by 1 person

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: