דילוג לתוכן

לידיעת הח"כית עאידה תומא סולימאן: למה ואיך מתים ילדים בעזה

מאי 13, 2021

אמש שמעתי ברדיו את ח"כית חד"ש עאידה תומא סלימאן, מסבירה שכל מה שעובר עלינו עכשיו, כל זה בגלל בנימין נתניהו ומשוגותיו. היא סרבה, כמובן, כרגיל אצלם, לגנות את התקיפות של כנופיות הרצח מעזה נגד אזרחים.

ח"כית סולימאן: משתכשכת בביב

מדובר בסתם ארגוני רצח, של מי שמכנים עצמם בשמות פוליטים ודתיים,  כי זה מקל על עוזריהם ואוהדיהם מהפייק שמאל  לתמוך בהם, תוך העמדת פנים שמדובר פה ב"פוליטיקה" כלשהי.

אבל כל מי שקורא את  המסמך האידיאולוגי המכונן של החמאס, אמנתו, מבין היטב שכל "הפוליטיקה" ו"הדת" של האנשים האלה, הם סתם מס שפתיים וענני עשן, כי כל משנתם מתמצה בדבר אחד: רצח יהודים, שמקורו בגזענות אנטישמית נטו.

אז מה עושים הפייקים מאגף התמיכה? פשוט: לא קוראים את האמנה, לא רוצים לשמוע ממנה, או טוענים שמדובר בסתם נייר, שכבר נערכו בו שינויים. וכך מספרים לעצמם ולמאזיניהם התמימים מיני בובע מאיישעס, כמו הם אוהבים ויודעים, הצבועים האלה.

וזה, שרוצחי עזה מפציצים במכוון בתי ספר, גני ילדים ובתי מגורים של אזרחים שלווים בבתיהם, מה שעולה כקנה אחד עם האמנה האנטישמית, ולא עם "השינויים"?

אז הנה התשובה של אחת מאלה, תומכת של רוצחים, עאידה תומא סולימאן:

היא מתנגדת ל"כל פעילות של צבא" נגד אזרחים.

וכך, נחט גם הפכה את חבר חביביה הרוצחים הנתעבים מעזה ל"צבא" לגיטימי, וגם העמידה אותו בשורה אחת עם צה"ל, המנסה להגן  על האזרחים המותקפים של ישראל, ולפגוע, במידת האפשר רק ברוצחים של עזה.

אז שאלה לי אליך, ח"כית  יקרה, מומחית שכמוך במיליטריזם השוואתי: גם החמאס מזהיר מראש את תושבי היישובים שהוא עומד לתקוף? שנא יפנו את בתיהם? איך את משווה, יא שקרנית עלובה?

אבל לא, לפי השקרנית מחד"ש, אין סימטריה ממש. צה"ל, כמובן, אשם יותר! ךכן היא הביעה את הזעזוע שלה  מכך שבעזה יש "ילדים מתים".

צה"ל הציוני הורג ילדים בעזה!

ובכן, נראה לי שראוי לספר לגברת  הזאת מחד"ש -מה באמת קןרה.

איך  זה קורה שמתים ילדים ערבים בעזה? מה לילדים תמימים  ולמלחמה הזאת?

אך  נתחיל לא באיך, אלא ב"מדוע":

פתחי חמאד הוא אחד מבכירי החמאס הבולטים בעזה. ב"צוק איתן" האחרון, אף הופצץ ביתו על ידי צה"ל.

באחד הסבבים הקודמים, כשהיה חאמד חבר פרלמנט מטעם  החמאס, הוא נשא נאום חשוב שצולם ושודר בטלוויזיה של החמאס.

קבלי את פתחי חאמד, עאידה.

והנה הטקסט במלואו, אם לא הספקת לרשום:

"העם הפלשתיני פיתח שיטות הרג משלו. המוות אצל העם הפלשתיני הפך לתעשייה, שמצטיינות בה הנשים ומצטיין בה כל מי שעל פני האדמה הזאת. מצטיינים בה הזקנים. מצטיינים בה לוחמי ג'יהאד ומצטיינים בה הילדים. לפיכך הם (הפלשתינים) יצרו מגן אנושי מהנשים, מהילדים, מהזקנים ומלוחמי הג'יהאד כנגד מכונת ההפצצה הציונית. אנו שואפים למוות כשם שאתם שואפים לחיים."

זה באשר ל"מדוע", עאידה. ילדים ערבים מתים בעזה,משום שהם מהווים חלק חשוב מתעשיית המוות החמאסית (המצולמת, ומתועדת, כמובן)

אלא שילדים לא מתים מאליהם, עאידה. הרי צה"ל אינו יורה במכוון בילדים כלשהם. או באזרחים בכלל.

אך כאשר לתעשיית הסנאף הנתעבת של החמאס יש צורך בגוויות של עזתיים, לצורך תעשיית הסנאף  הנתעבת שלהם, הם יודעים בדיוק מה צריך לעשות כדי לספק את הסחורה לצלמי העיתונות הרקובה המושחתת ולמתעדי הסנאף מהתקשורת ומה"עמותות". שהרי האנטישמים של הפייק שמאל. בין שהם צלמים, כתבים ועורכים של ה-CNN, ובטח "אל ג'זירה" , ובין שהם קוראים של ה"ניו-יורק טיימס" "הגרדיאן", "לה מונד" ו"הארץ", או גם "אל-איתיחאד" הקומוניסטי שאת עצמך ערכת, עאידה –  כל אלה פייק שמאליברלים אנטישמים שזוכים בזיקפה מוסרית מהסנאף המדמם המוגש להם בספת ביתם, כשחביבה עליהם במיוחד האורגזמה שמגיעה לשיאים מתוקים  עם סנאף הילדים מעזה.

סוטים נאלחים, ערפדים אנטישמיים מוצצי דם, שעוסקים באוננות מוסרית נמרצת,  מול המסכים בשלוות ביתם הבורגני, ששום סכנה לא נשקפת להם ממחלק המוסר או מ-ME TOO. אולי אפילו להיפך.

ועכשיו  ניגש לאיך.

מכיוון שצה"ל לא הורג ילדים מרצונו, ונזהר שלא לפגוע באזרחים (יותר מכל צבא בעולם, עאידה), מצאו רוצחי החמאס שיטה.

השיטה מבוססת על היכולת הצבאית הטכנולוגית  "לאכן" (לאתר) במהירות, ביעילות ובדייקנות מקורות של ירי תלול מסלול (רקטות, טילים, מרגמות) ולהשיב אש מדוייקת למקור הירי.

אז מה עושות כנופיות הרצח של עזה?החוליה החמושה במשגר יוצאת לרחובות, ומחפשת ריכוז של אזרחים, או בית הומה אדם, והכי טוב כמה ילדים שמשחקים בכדורגל במגרש , בגן או ברחוב.

ומשם הם יורים – ונמלטים מיד.

מכיוון שהאזרחים יודעים היטב מה עומד לקרות (מקור הירי מאוכן והמטרה תטווח ותיפגע), הנטייה שלהם היא להימלט מיד מהמקום כמו המשגרים.  אך למשגרי הטילים יש גם רובים, ואחד מהם נשאר מאחור, ובאיומי נשק הוא מונע  מהאזרחים (ומחביביך הילדים המתים, אעידה) להימלט מהמקום כדי להינצל מהפגיעה הצה"לית –

על הטכניקות האלה דיווח העיתונאי האיטלקי של ה"קוריירה דה לה סרה", לורנצו קרמונזי, וגם אחרים, עוד ב"עופרת יצוקה".

ואילו ב"צוק איתן" האחרון, סיפרו כתבים מערביים שנמצאו בעזה, ש"לוחמי" החמאס הציבו משגרים וירו מקירבת בתי המלון של הכתבים, מתוך תיקווה שצה"ל יהרוג בירי התגובה את אנשי התקשורת האלה – רווח נקי ל"תעשיית המוות" הסנאפית של הרוצחים מעזה. צה"ל הורג לא רק אזרחים, כולל נשים וילדים, אלא גם עיתונאים!

וככה מגיעים לעולם אזרחים וילדים מתים בעזה, ח"כית.

קאפיש, אעידה? את מבינה באיזו ביב מוסרי את משתכשכת, כשאת  מדברת על  "צבא" החמאס, ומזדעזעת מילדים מתים בעזה?

ברור, שהתקשורת הממוסדת, אצלנו ובמערב, עושה כמיטב יכולתה כדי להחביא את האמת על הרג האזרחים הערבים והילדים בעזה, כדי שלא לכרות את הענף שעליו היא יושבת.  הידיעה על הדרך המדוייקת  שבה מושג סנאף הילדים,עלולה לפגום בסיפוק  המוסרי שחווים חובבי הסנאף השמאליברלים בספת הטלוויזיה שלהם, הערב מול המסך.

 

 

 

 

 

 

 

From → כללי

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: