דילוג לתוכן

וַיֹּאמֶר מֶה עָשִׂיתָ קוֹל דְּמֵי אָחִיךָ צֹעֲקִים אֵלַי מִן הָאֲדָמָה

מאי 2, 2021

ככה זה, כשממשלה מוותרת על ריבונותה לא רק על אזרחיה החרדים באשר הם,  אלא גם על אתר גיאוגרפי בעייתי ביותר, שבדיוק אותם אזרחים נידחים שהופקרו לנפשם מצטופפים בו – והממשלה מעבירה את השלטון והאחריות לשלומם, רווחתם ובריאותם של אזרחיה אלה מסוג ג' עד ז' לידיהם של הגרועים שבמנהיגי הכת הזאת, בעלי ההקדשים  בהר מירון, רודפי בצע ושוחרי המון לקוחות – מה שיותר לקוחות יותר כסף – המתמחים בסחר באינדולגנציות (כתבי מחילה בתשלום מלא), וכן קמעות וברכות שמתיימרות לאבק קדושה, בתשלום מופקע. ובידי אלה הופקדו מאות אלפי אזרחים טובים, צפופים מדי, נוגעים, מתחבקים ומתנשקים, איפה הם ואיפה מסיכות.

שהרי כל עניינה של ההנהגה המרושעת הוא לשמר בידיה את   השליטה המלאה בצאן מרעיתה, ותוך כדי כך, אם יוצא,  לעשות יפה מאוד לביתם, ואם נשאר, גם למעונות נופש ולחדר נסתר שהם מתחזקים בהר הטבח,  מה יותר קרוב לקבר הרב הקדוש,  יותר מחילת חטאים. ועכשיו הם בטח זקוקים לשפע עצום מהסחורה הזאת.

והכל עניין של דמים.

דמים בשתי המשמעויות של המילה: דמים במובן של נוזל החיים האדום, הדולף מגוף מוכי הנגיף בכל מושבות החרדים,  או מגופם של מעוכי הצפיפות בהר מירון,  לקראת מותם המחריד בחנק, של אלה וגם אלה.

ודמים במובן של שטרות נייר דקיקים בשלל צבעים.

שעכשיו  נחשף במלוא זוועתו הקשר ביניהם. באותה נקודת מפגש חגיגית בין מאמיני האליל  "מות", אל המוות בפנתיאון הכנעני, השולחים את צאן מרעיתם לשחיטה  על מזבח הקורונה  בבתי המדרש, ובין מאמיני עגל הזהב, שוחרי השטרות הצבעוניים סוחרי הקמעות, כשאלה גם אלה מתחזים להיות יהודים מאמינים.

מאמינים? מאמינים במה?

בטוח שלא ב"ונשמרתם מאוד לנפשותיכם."

טבח ל"ג בעומר:קוֹל דְּמֵי אָחִיךָ צֹעֲקִים אֵלַי מִן הָאֲדָמָה

זה לא התחיל עם נתניהו, לא לא.  כמה מהאפלים בטריקים שלו ועוד מהמצחינים בפוילע-שטיקים שלו,  הם כולה פלגיאט על תעלולי  מפא"י, כולל הקשר בין דמים-דם ודמים-ממון ובין החרדים לכתותיהם:

כבר מפא"י רכשה בשטרות הנייר הצבעוניים את קולות העסקונה החרדית, שיחררה את בני הכת הזאת, המוחזקים בבורותם ובמסכנותם וגם בסכנת חיים. שאת דמם המטפורי הם שופכים  באוהלה המטאפורי של תורה, שבעיקרה –"וחיית בה", הם בכלל כופרים, כפי שהסתבר ממניין הגוויות, שאין אפשרות עוד לערער עליו

שהרי זהו פטנט שרשום על שם מפא"י ההיסטורית ומבוצע  להפליא גם על ידי בנה המטאפורי בכל מה שקשור ב(אי)סדרי שלטון – הלוא הוא ראש הממשלה הנוכחי בנימין נתניהו.

אלא מה,  שאין מצב שהקורבנות האומללים האלה של מנהיגי הכת יתמרדו נגד המתעללים בהם, הרבנים והעסקנים המספסרים בקולותיהם ובחייהם., כי הם שבויים בידיהם. שבויים מכוח דמי השתיקה ודמי הלא-יחרץ המחולקים לצרכני הקצה במשורה ובחשבון מהרזרבות של  ועדת הכספים  החרדית לדורותיה, מתקציבי המשרדים הממשלתיים ששריהם חרדים  לדורותיהם, ומתקציבי הרשויות המקומיות, העמותות, הישיבות, הכוללים, בתי הספר והחדרים של המגזר האומלל הזה, ששילם השנה בדם ברוחב לב.

שהרי, אוי לחרד שיתמרד.

אחת דינו, נידוי וחרמות מטעם הקהילה,  ומעצור בלתי עביר בזרם השטרות.

******

ועוד משהו:

ח"כ אריה דרעי: אכזבה קשה

במיוחד אני מאוכזב  מהתנהגותו של השר אריה דרעי. לא רק בפרשת טבח ל"ג בעומר, אלא במרוצת רוב השנה האחרונה, שבה התהפך על עצמו.

כן. איני מכחיש, ואני מודה:

המון שנים – עשרות – הערכתי מאוד  את אריה דרעי, על חוכמת החיים שלו, בגין תבונתו הפוליטית,  על מתינותו ושיקול הדעת שלו בדרך כלל, ועל כך שליבו היה במקום הנכון כמעט תמיד.

ואכן, מששב לחיים הפוליטיים,  קיוויתי מאוד, שיינתן לו לתרום עוד , והרבה, מכשרונותיו הרבים  למען הציבור הישראלי.

לא. לא  העלמתי עין ממפלתו הקשה בתחום הפלילים,  ואף כתבתי בזמנו את דעתי בעניין הזה ללא טיוח ומשוא פנים.

אך עדיין אני מאמין , שמי שנשא את עונשו מיד החברה בגין חטאיו כלפיה, כולל תקופת הקלון,צ רשאי להמשיך בחייו, וחבל מאוד ואף מזיק , לנו ולו, לוותר על שרותיו הטובים למעננו.

לצבועים צדקנים ולרוב גזענים בעלי מוסר סלקטיבי ונטיות פוליטיות ושונאי אלוהים מסוג ידוע, אני יכול רק לבוז.

בתחילת המהלך של התפשטות הקורונה שמחתי על עמדתו של דרעי: הוא היה היחיד בהנהגה הפוליטית של החרדים, שהעז לצאת נגד ההפקרות המחרידה של הרבנים והאדמו"רים האשכנזים זועקי ה"פתח!, פתח!" המופקר והנורא   של מערכת החינוך החרדית.

בתחילת חודש מאי, כשהחלו להצטבר המספרים וכשהתחילה להצטייר תמונת המגיפה לאשורה, לקראת סופו של הסגר הראשון, לא חשש דרעי לפנות נגד הזרם, ובראיונות לתקשורת גילה את דעתו, ש"צריך לעשות חשבון נפש" בעדה החרדית, כי למרות מימדיה הצנועים של עדתם, החרדים מהווים רוב מוחץ מבין חולי הקורונה בישראל – 70%.

אלא שלא רק שחשבון נפש, כידוע, לא נעשה כלל בהנהגת הכת החרדית, אלא שדרעי הלך והתיישר עם הזרם השליט המופקר, הלך ונמוג כמי שאומר אמת וכמי ששומר על חיי הציבור המעונה של בני עדתו, שהמשיכו להוביל בגדול במניין הנדבקים והמדביקים, החולים והמתים.

וכן גילה דרעי נאמנות מופלגת  כלפי תעלוליו המבישים של  פטרונו הממשלתי בנימין נתניהו, ולשיא השפל הגיע במערכת היחסים הפרברטית הזאת, כשהעניק ערבות חסרת שחר שהתבררה כשקרית לקיומה של  הרוטציה  מול בני גנץ.

ושיא ההדרדרות , בינתיים, הגיע בימים אלה, כשאריה דרעי תמך בהצפה האסונית של הר מירון בל"ג בעומר, שהיא שגרמה לטבח המחריד, ולא יעזרו לכל הכתבלבים מכסי התחת של נתניהו ונאמניו כל שקריהם הנלעגים והשקופים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

From → כללי

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: