דילוג לתוכן

על חשבון מי, ולמה, מכשיר הפייק שמאל הצבוע טרור פלשתיני ורצח יהודים

מרץ 26, 2021

מה ומי שטיפה משעשע אותי בימים טרופים אלה, לפני שאני נתקף בגועל ובקבס, הם הצביעות התהומית והשקר הבוטה של הפייק שמאל האנטישמי שלנו. זה שעכשיו חשוב לו כל כך להכשיר את הטרור הרצחני הפלשתיני, ובמיוחד את תומכיו במפלגות הלאומניות והגזעניות של "המגזר", כדי שיוכלו לשמש כבסיס לגיטימי לקואליציה הפוליטית שהצבועים האלה מפללים לה.

כי מה אומר הפייק האנטישמי התורן, הנודד בין האולפנים שמושיטים לו מיקרופון ומפנקים אותו במצלמה באולפנים, כשהוא צריך להכשיר את מי שרואה ברוצחי אזרחים סוג של קדושים נערצים ("שאהידים"), ובטח גיבורים ולוחמי חרות לגמרי לגיטימיים?

"האם א נ ח נ ו", מתחכם הפייק אנטישמי התורן, "לא ע ס ק נ ו בטרור כשהיינו נתונים במלחמת שחרור לאומית?" והוא ממשיך: "האם א צ ל נ ו ", הוא קורץ, "לא היו רוצחי אזרחים שזכו לתהילה ולהערצה, וקוראים על שמם רחובות?" וגם, לסגירת הפינה, "אז למה לערבים אסור מה שמותר ל נ ו ? זו גזענות נטו!" חותם  הפייק האנטישמי התורן בתרועת ניצחון.

אז מה מצחיק אותי פה, אתם שואלים? ובכן, זה ה"אנחנו" הצבוע, זה ה"אצלנו" השקרי. זה ה"לנו" הנכלולי של הטיעון ושל הטוען. שקרן עלוב, שכל הטעון שלו עומד על רמייה ועל הבורות המשוערת של המאזינים והצופים, על זכרונם המטושטש וטימוטמם הרצוי.

כי מה ל"אצלנו", ל"אנחנו" ול"לנו" האלה, מה להם ולמציאות ולאמת?

האם הפייק האנטישמי התורן "שוכח" מה היתה עמדת השמאל שהיה אז בשלטון ב"יישוב המאורגן" (שממנו  צמח הפייק ושהוא ממשיכו), כלפי הטרור היהודי שרצח פלשתינים  חפים מפשע, ואפילו כלפי הלוחמים  נגד  חיילים ושוטרים בריטיים מצבא הכיבוש?  ארגוני המחתרת שעסקו בכך כונו "הפורשים" במקרה הטוב, הואשמו בבגידה ובחבלה באינטרס הלאומי, ונרדפו עד צוואר.

כי לא היה מדובר בדיבורים ובביטויים קשים והאשמות והשמצות בלבד. זוכרים את "הסזון"(שזה עונה בלועזית), עונה של מה? ובכן, פשוט מאוד – עונת הציד. כמו שיש עונצ ציד שלווים או חוגלות, יש עןמנ של ציד אדם. ציידי "היישוב המאורגן" (ההגנה והפלמ"ח) פתחו במצוד אחר חיות הפרא של ארגוני "הפורשים". לצורך הציד הוקמו יחידות מיוחדות. הניצודים הוכו והוסגרו ליד שלטון הכיבוש הבריטי. וכן עסקו הציידים במלשנות נרחבת ומאורגנת והסגירו לידי הכיבוש הזר לא רק טרוריסטים, אלא את חברי המחתרות בכלל, גם בידיעה שלמולשנים המוסגרים ממתין גזר דין מוות.

ואין צורך לומר, שהטרוריסטים כלל לא נחשבו ל"שאהידים" על ידי השמאל הישראלי, ובטח לא הוחשבו כלוחמי חרות לגיטימיים.

אבל מה?

מה לא ייעשה הפייק שמאלן האנטישמי בן ימינו, ובלבד שיוכל להכשיר  את רוצחי היהודים ואת תומכיהם בני ימינו, לטובת האינטרס הפוליטי שלו?

לצורך המטרה הקדושה הזאת בעיני הטמאים האלה, הם מתכחשים לעברם, מתכחשים לכל הומניזם ואנושיות ולהרבה ערכים נוספים של כל שמאל הגון.

כרוז הסברה שח "הישוב המרוגכן" נגד טרור יהודי

וכמובן, שבאותה הזדמנות ועל הדרך, הם גם מכשירים רצח של ערבים חפים מפשע. היה לגמרי לגיטימי לרצוח אותם, הם מסבירים לנו בעצם (לא רק ברדיו ובטלוויזיה , אלא גם, בהרחבה, בבטאוניהם)

כי מה חשבתם, שאפשר להיות גזען אנטישמי כלפי יהודים, בלי להתגזען על ערבים?

גזען הוא גזען הוא גזען. שונא אדם וחובב רצח אינו מבחין בין קורבנותיו. וזוהי רק עוד דוגמית לגזענות המתנשאת הכרונית של הפייק שמאל היהודי כלפי הפלשתינים,שכביכול ליבו הרחום נכמר עליהם, והוא כאילו שוקד על משמר האינטרס שלהם.

בשעה שבפועל ולמעשה, הפייק שמאלן המקומי הוא "בעד הפלשתינים", רק משום שהם  מבטאים בפועל ובמעשה, בסכין ובפצמ"ר, גם את שנאתו היוקדת שלו, כלפי בני עמו. היהודים. ולגמרי טבעי לו, להכשיר רצח של ערבים, אם יש בכך להכשיר רצח של יהודים שנואים. ולא מפריע לפייק, עם ה"אצלנו", ה"אנחנו" וה"לנו" גם להפוך אאת עצמו ואת קודמיו הפוליטיים, רטרואקטיבית, למי שתומכים ברצח ערבים ומכשירים אותו.

עלבון לאינטליגנציה ואשפה מוסרית  מוחלטת, שמעבירים אותנו מהשעשוע לנוכח  הנוכלות החשופה לגועל ולקבס מול הצימאון לדם והגזענות.

From → כללי

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: