דילוג לתוכן

לקחי בחירות מרץ 2021

מרץ 24, 2021

זו היתה התחזית שלי  פה ביום א' 21.03.2020, לגבי התוצאה הסבירה של בחירות מס. 4:

"בחירות חמישיות, בדרך לשביעיות."

"לא פלא שהעם מתקשה מאוד לבחור בין הרעות החולות האלה, ומכאן התיקו בסקרים, שאולי יופיע גם בתוצאות האמת. או שיהיה רוב קטנטן לאחד הצדדים, שרק יבטיח את הבחירות החמישיות, בדרך לשביעיות.
נכון, ניחשתם. אני לא הולך להצביע. בעד מי, בדיוק? אך לכם, חובבי "הדמוקרטיה" אני מאחל הצלחה.
רק תזכרו מה זו "הדמוקרטיה":
שלטון החזירון העליון, על ידי החזירון העליון ולמען החזירון העליון.

והנה מה שפרסמתי בבוקר יום הבחירות, אתמול יום ג' 23.03.2021:

"לא אצטער כלל אם יאבד (נתניהו) את השלטון, כמו שלא אזיל חצי דמעה  אם יוותר ישוב על כסאו" 

 

ראש ממשלה בנימין נתניהו: לא אזיל חצי דמעה

"בגלל החסרונות הבולטים(של נתניהו, שמניתי בפוסט לעיל), לא אצטער כלל אם יאבד את השלטון, כמו שלא אזיל חצי דמעה  אם יוותר ישוב על כסאו – בגלל יתרונותיו      0שמניתי גם אותן).

שיחליט העם. לקול הבודד שלי אין שום משמעות בכלל. אני מנוער לגמרי מכל אשליות שהן. אקבל בכבוד ובהכנעה כל תוצאה."
 
מחשבות על התוצאות:
 

הפלופ הגדול של גדעון סער

"התקווה חדשה" של גדעון סער, התבררה בבחירות האמת כתקווה מיושנת שהתבדתה ולמעשה נעלמה. כך שסביר, שהסתיימו חייו הפוליטיים של סער כמועמד לראשות ממשלה בטווח הנראה לעין ולא חשוב כמה זמן הוא עוד ימשיך להיטלטל על הגלגל.
כשפרש סער ממפלגתו, הליכוד, זו שהפכה לסרח-עודף של המשפחה מבלפור, הוא גרף בסקרים פלוס-מינוס 20 מנדטים. המהלך המשמעותי הראשון שלו היה אימוצה של הד"ר יפעת שאשא ביטון כמספר 2 במפלגתו. 
סגניתו.
טעות גדולה. 

ח"כית יפעת שאשא ביטון: 8 מנדטים בסקר לבדה, 6  במציאות ביחד עם סער

בסקר  בחירות שנערך ב-23 בספטמבר על ידי מנו גבע, קיבלה מפלגה תיאורטית בראשותה של שאשא ביטון 8 מנדטים. בתוצאות האמת היום הזה,  יום הבחירות, נעצרה  המפלגה של סער, עם שאשא-ביטון במקום השני על הרבה פחות מזה — כ-5 מנדטים. הצירוף בין השניים שווה 3 מנדטים פחות משאשא ביטון לבדה. אז מה נגיד? שסער שווה נזק של, מינוס  3 מנדטים לשאשא ביטון?
אז מה קרה פה?
 סער לא הבין, שכאשר הוא מאמץ כסגניתו את שאשא ביטון, הוא גם אומץ כמזדנב, נוך-שלעפער, על ידי העמדה המופקרת של סגניתו, ביחס למגיפת הקורונה. עמדה המזלזלת בבריאות הציבור ובסכנות המגפה, לטובת  השורה התחתונה החיובית במאזנים הפינאנסיים של החזירון העליון. סער פירש בטעות גל פופולריות רגעי של הח"כית,  שהחניפה למכחישי הקורונה, מי שהתגלגלו  להיות מתנגדי חיסונים, וראה בו מגמה פוליטית בעלת משמעות, ששווה להשקיע במי שנושאת אותה. סער זיהה את עצמו עם עולם שנעלם וזה מה שהפיל אותו לקרשים וחשף אותו כשחקן  כושל שאינו יודע לקרוא מפה פוליטית. לא הסתרתי, בפוסטים שלי, שאני ממש לא מאחל הצלחה לסער בגין השותפות הזאת עם הח"כית המופקרת.
 

 הפלופ של נפתלי בנט

מועמד נפתלי בנט:שרוע בשלולית

לא הרחק מסער, בשלוליות של קרקעית הביצה, שרוע על גבו , מתקשה לקום, ומפרפר, גם נפתלי בנט. כמוהו כסער, ראש ממשלה מצטיין – בעיני עצמו, שכמו סער, אמור ללמוד, בדרך הקשה, שהקרדיט הענק שמעניק פוליטיקאי לעצמו, אינו מחייב כלל את ציבור הבוחרים. שניהם ננטשו ככלי אין חפץ בו על ידי "האספסוף האינטלטואלי" של הסמול והפייק שמאל הבורגני , זה שנענה ברגע האחרון לצווחות ה"גוואלד" של מרצ וכחולבן, או סתם חזר לחוף המבטחים המוכר לו היטב מימים ימימה, במפלגת העבודה. 

חשבונאות קואליציונית

בלוק רק ביבי עם הליכוד והחרדים(46)+ בנט וסמוטריץ=59. בלוק רק לא ביבי – 56. מנסור עבאס (5) יכול להשלים לביבי קואליציה של 64, ולהשלים לגוש "רק לא" קואליציה של 61. מרגע שביבי מוכן לשתף אצלו איסלמיסטים, נעלמת בעיית הלגיטימצייה של שיתוף המשותפת בקואליציה מצד גוש רק לא ביבי. מהלך כזה יכול לדחוף את בנט ולהשלים ל"רק לא" קואליציה יציבה תמורת השתתפות ברוטציה  בבלפור, כי אם מותר לביבי להבטיח לעצמו ראשות ממשלה על קולות של איסלמיסטים, למה זה אסור לבנט, בקואליציה שיש בה 5 מפלגות ימין-מרכז (ימינה, תקווה חדשה, ליברמן גנץ ולפיד, 45 מנדטים) מצב כזה יגרום גם לגפני ולדרעי לחשוב שוב על נאמנותם האובדנית לביבי.

 

פוססטים קצרים שכתבתי ביממה האחרונה בפייסבוק, גם על סמך סקרים ותוצאות חלקיות:

התוצאה של בחירות מועד א' היתה בחירות מועד ב', ונראה סביר שתוצאת הבחירות מס. 4 תהיה בחירות מס. 5. בתאבון למיליוני כלבים דמויי כבשים, השבים לקיאם

*****

יהיה מעניין לשמוע את הסברי השריסים והכתבלביבים, למה נכון לאלילם להיות רוה"מ בחסדי האיסלמיסטים, אך לבנט אסור לסמוך על המשותפת.

****

מי שלא התחסנו ואצו להצביע, מעידים על אמונותיהם הטפלות ועל המגלומניה שלהם, גם ברפואה וגם בפוליטיקה, כמו על מסוכנותם לציבור*

הסבר:

ח"כית העבודה מרב מיכאלי: מרבית מיכאלית?


  • מדובר באהבלים/אהבלות, שנדמה להם/ן שהם/ן חסינים/ות בפני הנגיפ/ה, ושהפתק/ית הבודד/ת ששילשלו בקלפי/ת משפיע/ה במשהו/הי, כשבאותה הזדמנות הם/ן סיכנו את חיי האזרחים/יות, המצטופפים/ות עימם/ן בקלפי/ת. (במדע הלוגיקה, נחשבת ה"רדוקציה אד אבסורדום" לאמצעי לגיטימי של חשיפת טיעון כוזב ו/או התנהלות מביכה וחסרת שחר. אני לא משתמש לעיל בצורה הקלאסית של הטיעון, אלא בפיתוח, המעיד על הכזב, האיוולת והטרלול של המהלכ/ית, על ידי שכפולו/ה האינסופי/ת, ואמשיך בכך עד שייעלם הניסיון הנואל הזה לסרבל את השפה העברית, שחינה ויעילותה מתבטאים גם בפשטותה ובקיצורה, לפני הופעתה של ההתערבות האידיאולוגית בשפה).
  •  

*****

ל-48.37% שקיבלו ביבי והדוסים אשתקד קראו ביבי והכתבלביבים ניצחון "כביר". אז איפה הצהלות עכשיו, כשכבר יש להם 51.66% בתוצאות האמת?

*****

צהלה גדולה בשמאל, ש-2 מפלגותיו הביאו 14, (היה נכון בשעת הכתיבה) ב-7 פחות ממה שהיה להן לפני 8 שנים(יחימוביץ – 15, + גלאון 6), ב-2013, וכמובן בדרך הארוכה חזרה ל-56 שהיו להן (העבודה ומרצ) ב-92'.

*****

מנסור עבאס: יבבות שמחה

כשמנסור עבאס היה מתחת לאחוז החסימה כתבתי:

 

תזכורת למנסור עבאס: ההולך לישון עם כלבים, או כלבות, שלא יתפלא לכשיתעורר בבוקר שאחרי עם פרעושים, או פרעושיות. וזה במקרה הטוב.

 

כשצלח את אחוז החסימה עם 5 מנדטים, לא התביישתי לחזור בי, ואני גם מבקש ממנו סליחה:

 

מנסור עבאס דווקא הוכיח (מודה בטעותי), שאפשר ללכת לישון עם כלבים וכלבות ולקום בבוקר שאחרי ביבבות שמחה, ובלי פרעושים/פרעושיות

*****

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

From → כללי

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: