דילוג לתוכן

התיקשורת הממוסדת בין טיבי לביבי

פברואר 15, 2021

לא מזמן המלצתי על תכנית הבוקר של ינון מגל ובן כספית ב-103FM. קפסולה זוגית המקפלת בתוכה, בין 09.00 ל-11.00 חלק ניכר מהזבל, מהשקרים ומהצחוקים של מלחמת "היידה ביבי"(מגל) נגד "רק לא ביבי " (כספית). ממגל מקבלים מה ששומעים לאורך היום והערב גם משאר הכלבלביבים והשריסים. השטן מנדלבליט, המלאך נתניהו. האפס גנץ, האליל נתניהו, הפקיד סער, המלך ביבי, וכן הלאה. ומכספית להיפך. השטן ביבי וכל היתר (לעומתו) מלאכי שרת.

ויש המון שקרים, במיוחד כשזה נוגע לאישים חביבי הקפסולה.

ינון מגל ובן כספית: 2011, 2012

וכך מיחזר הבוקר בן כספית שקר בוטה ומקובל באגף הפייקים של התקשרת הממוסדת שלנו, בעניינו של אחד מחביביה, ערבי המחמד, אפשר לומר בהקשר הזה, הח"כ אחמד טיבי ונאום השאהידים הידוע שלו.

כספית טען בשידור, שלא לרוצחים טרוריסטים התכוון טיבי בנאומו  במילה "שאהידים", שהיא מחמאת-על אצל בני עמו,   כמו נניח "גיבור ישראל" אצלנו, אלא לנפגעי יום האדמה טכטד קורבנות של הציונים האכזריים, שהוא אף הקריא את שמותיהם, כך דיווח כספית.

ובכן, בלוף, כספית, נפלת בבלוף מתוכנן (או ששיקרת ביודעין?!), כולה אליבי שסידר לעצמו טיבי שנה אחרי,  בינואר 2012, שנה אחרינשהסתבך בהערצת רוצחים,  ומאז מופץ הבלוף על ידי שוחריו הפייקים מהשמאל הישראלי העלוב, שדחוף להם לטהר את חביבם.

אך מה לעשות, שבנאום השאהידים המקורי, שנשא טיבי ברמאלה ביום השהיד שאורגן על ידי הרשות הפלשתינית, בינואר 2011הוא פתח כך:

"באתי אליכם מהחצי השני של התפוז (כינוי לערביי ישראל) כדי להרכין ראשי בפני זכר השהידים ובפני משפחות השהידים וברכה לכם. בהיסטוריה של העמים ובמאבקיהם השהיד הוא שיא התפארת. אין ערך נעלה יותר מאשר השהאדה (מוות למען אללה). השהיד הוא אשר פורץ את הדרך, ומשרטט בדמו את הדרך לחירות ולשחרור. השהיד הוא סמל המולדת… באנו להגיש לכם ברכה וכבוד, ברכת השהיד, ברכת התפארת – הברכה לכם לכולכם. הברכה לאדון השהידים, יאסר ערפאת… ברכות לשהידים שלנו ושלכם בתוך הקו הירוק, אלה שהכובש רצה שיכנו אותם מחבלים, בעוד שאנו אומרים כי אין דבר נעלה יותר מאלה שמתו למען המולדת."

אחר כך הזכיר טיבי כמה מ"שאהידי הגדר" (מתפרעי גבול עזה) ו"שהידי אל-קודס" שנורו במהומות הר הבית, אך כדי להסיר כל ספק באשר לכוונתו, הוא הוסיף:

"איננו טוענים, אחים ואחיות, שהעם הפלשתיני הוא הטוב ביותר בעולם, אולם אין בעולם עם טוב יותר מהעם הפלשתיני ולכן יש לכבד את השהידים שלו ויש לשחרר את אסיריו האמיצים. זוהי זעקה שאנו משמיעים מכאן ומכל מקום לשחרר את אסירי החירות, האלפים שיושבים בבתי הכלא של הכיבוש, שהסוהר שלהם רוצה לתייגם כמחבלים."

עד פה הנאום מינואר 2011, שחד-משמעית, ולא יעזור שום אֶה-בֵּהּ-ציגַלֶּה-מֶה,  ניתן להבין ממנו כי כוונתו של טיבי לרוצחים שביצעו פיגועי תופת בישראל, וחלקם נתפסו חיים ואופסנו בבתי הכלא.

הנאום הזה הביא לרושם קשה בנוגע למי שנשא בכנסת נאום היסטורי מרגש אודות  מיליוני היהודים שנרצחו באירופה בשואה בידי הנאצים, ונראה בעליל, שלגורלם היה הח"כ טיבי רגיש הרבה יותר מחששו לשלומם של היהודים בני זמננו שנרצחים בישראל על ידי טרוריסטים רצחניים מבני עמו – בהווה.

ולכן, כאשר זומן טייבי לשאת נאום בארוע המקביל לכבוד אותם השהידים בינואר 2012, הוא ערך  פְלִיק-פְלָק מרהיב לאחור, והסביר שבדברו על "שהידים",  אין כוונתו לטרוריסטים רצחניים, אלא לילדים ערבים שמתו מאש צה"ל, למפגינים לא חמושים שנהרגו בבלעין , לנרצחי טבח כפר קסאם, לחללי יום האדמה ולהרוגי מאורעות אוקטובר 2000 במגזר הערבי. טיבי מנה את הקורבנות הללו בשמותיהם, והמתרעם על כך שישראל מכנה אותם "מחבלים" (שזה כמובן שקר גס. ישראל לא מכנה אותם כך. טיבי יודע זאת, אבל השקר הגס התחייב מרצונו לטהר את השרץ  שהשריץ בנאום של 2011)

והיום מיחזר גם בן כספית את הבלוף הזה.

זו אינה הפעם הראושנה שאני מפריך את השקר העלוב הזה, ואמשיך במלאכה ההפרכה המפרכת הזאת כל עוד השקר יוסיף ויישמע.  

****

 ואילו לפנות ערב היה לי קטע עם הכתבלביבי מס. 1, הלוא הוא יעקב ברדוגו,  בתכניתו המשותפת עם ירון וילנסקי בגלצ. הכי כאב לברדוגו, הבנתי,   האזיכור המעצבן  והחוזר של ההצלחה הניו זילנדית הגרנדיוזית  במאבק בקורונה, לעומת הכישלון הגרנדיוזי לא פחות  שלנו פה בישראל.

 ולא פלא.

הנה הנתונים מאתמול:

 

727,485 חלו בקורונה בישראל, פי 311 מאלה שחלו בניו זילנד  מיום פרוץ המגפה עד אתמול –  2,336

— מספר הנדבקים החדשים אתמול בישראל הגיע ל-3,106  פי 517 מהמספר המקביל בניו זילנד – 6.

3,206 קורבנות הקורונה בישראל, תחת שלטונו של אלילו של ברדוגו נתניהו, פי 216 מ-25 המתים בניו זילנד של ראש הממשלה שם, ג'סינדה ארדרן.

–אתמול מתו בישראל 15 אומללים. בניו זילנד – אפס (0).

 בישראל מאושפזים 990 חולים קשים בבתי החולים, פי 21 מהמספר בניו-זילנד – 47.

–ושורה תחתונה מזעזעת: שיעור המתים למיליון נפש בישראל, 587, גדול פי 117 מהמספר בניו זילנד – 5 למיליון.

שנגיד בזהירות שניו זילנד מטפלת בקורונה פי 100 יותר טוב מישראל של הגאון-המלאך-האליל-המלך בנימין נתניהו?

זה, שבשנת המבחן יצא פארש גמור, אפס מנהיגותי, לחיץ, זגזגן,  נטול  כל יכולת ניהול, והתוצאה המזעזעת.   

 אז מה עשה ברדוגו לנוכח המצב המביך הזה של האליל-אדם, שהוא סוגד לו?

ירון וילנסקי+יעקב ברדוגו: מפלט בעתיד

הָרוֹצֶה לְשַׁקֵּר יַרְחִיק עֵדוּתוֹ

וכך, מהעבר והווה הכה בעייתיים, ניסה הערב ברדוגו להרחיק את עדותו ומצא מפלט בעתיד הרחוק והבטוח, כשהוא עוטה לצורך זה את אדרת החוזה והנביא.

אין לו ספק, הודיע לנו הנביא מגלצ, שבחשבון הסופי יתברר לנו שניו זילנד לא נפטרה מהמגפה שתכה בה  קשות ("ולא שאני מאחל להם" אמר הצבוע)  ושישראל של הביבי שלו תצא מנצחת  גם לעומת ניו זילנד –

בזכות החיסונים, כמובן.

כי בניו זילנד, עם 5 מתים למיליון, ועם  מספרים כפי שהבאתי לעיל, אין פאניקה כמו אצלנו, עם המלך ביבי הראשון. 

אך העתיד, זה טבעו, בלתי ניתן לעצירה. הוא בוא יבוא. ואילו הפיקסלים של הדוקטור גוגל נשמרים היטב, וכמוהם ההקלטות בארכיון גלצ, איפה שמתועדת הנבואה של הכתבלביבי. 

 

 

 

From → כללי

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: