דילוג לתוכן

זה כבר לא מצחיק אותי

פברואר 4, 2021

פעם הם היו מבדרים ומשעשעים אותי, עם השקרים השקופים, טיעוני הכזב שלהם וצביעותם הזועקת לשמיים.

 אבל הבידור התחלף בקבס, והשעשוע בגועל נפש.

אני מדבר על צרחני ה"לפתוח! לפתוח!" שקילקלו לי היום את הבראנצ'. כאילו לא די לי מהם בחדשות הטלוויזיה בערב, נותנים להם גם תכניות רדיו בבוקר. אני מדבר באלה, פרקליטי המוות ודילול האוכלוסין, שבאולפני הערב שלהם עושים כמיטב יכולתם כדי לעקר , לקצר, למסמס ולבזבז את הסגרים מצילי החיים (הוכח! הוכח! הוכח מעל ומעבר לכל ספק שהם מצילי חיים. לא יעזור לכם, שקרניןם וחלאות. המדינות היחידות שניצחו את הקורונה, לא עשו זאת בשיטת ה"חיים עם" המטומטמת שלכם, ולא בשיטת החיסונים של הקוסם אובד הדרך מבלפור, אלא בשיטת הסגרים)

אך אתם, אנשים נקלים, מעניקים סיוע ארטילרי לפרקליטי המוות, שותפיכם הנתעבים מהפוליטיקה ומהכלכלה, ועימם אתם מטפחים את האשליה המטומטמת, שאפשר "לחיות עם הקורונה", ומתעלמים ומטאטאים אל מתחת לשטיח את המדינות היחידות בעולם שהתגברו על המגפה, ובהן כבר לא צריכים לקיים יחסים סימביוטיים סוטים ואובדניים עם הנגיף שבא עלינו לכלותנו.

*****

ואז, כשזה מצליח לנבלות האלה, והסגרים מתמסמסים ומתבזבזים, הם באים וצוהלים ברוב צביעותם ושקרנותם: "הוכח שהסגרים לא עוזרים"!

בטח, בטח.

 "הוכח"!

אך מה שהוכח האמת, זה רק זה: שכאשר הסגר לא סגר – בגלל השתדלותם הבלתי-נלאית של שונאי האדם הצבועים והשקרנים האלה ושותפיהם (כולל רבני החרדים הסוגדים לאליל מות) – הסדר אכן לא עוזר. 

הוכח, ממש הפתעה, כאילו מישהו חשב אחרת, שסגר דמיקולו כזה, כנהוג אצלנו,  לא יעצור את עליית התחלואה למרות החיסונים ההמוניים.

בעוד שסגר אמיתי מחסל מגפה גם בלי חיסונים. 

וזה ממש הוכח. בשבועות האחרונים אפילו מעיזים כבר להראות לנו  הוכחות להצלחה הזאת  בחדשות הטלוויזיה. כותבים על זה אפילו ב"ידיעות אחרונות"! מה בקשר לאיזו סידרת דוקו ב"כאן", אגב? יכול להיות מעניין ומועיל יותר מהחפירות הארכיאולוגיות בהיסטוריה של מדינתנו. 

*****

פרופ' מסעד ברהום , מנהל ביה"ח בנהריה: "יום כיפור"

סגר אמיתי , "יום כיפור", כפי שהגדיר אותו הבוקר פרופ' מסעד ברהום, מנהל בית החולים לגליל בנהריה, רק סגר כזה יעשה בוודאות גמורה את העבודה.

ואז החלאות מגדילים לעשות וחוגגים את נצחונם המגעיל בראיון עם בעל עסק שפשט רגל כתוצאה מ"האקורדיון", ובראיון עם אשה שאיבדה קרוב משפחה צעיר יחסית. ותוך המהומים צבועים של הזדהות והשתתפות בצער, אפשר להאזין היטב, ולשמוע את דמעות התנין שלהם זולגות מעיניהם, צונחות ונוקשות בכבדות על השולחן שלפניהם, בסמוך לתושבת המיקרופון.

קבס וגועל נפש יש לי מכם, חתיכת שונאי אדם, שונאי חיים, אוהבי דילול האוכלוסין והמוות.

אז הפסקתם להצחיק אותי, חלאות. מעכשיו – מלחמה! אני הולך לחפש אתכם, אחד אחד, כולל שמות, הפעם.

כי התוצרת הנוראה של מעלליכם היא מוות, חידלון וכיליון. ואותי זה לא מצחיק.

*****

ובאשר לטיעון הרגיל, ש"אצלנו זה(סגר מחסל מגפה) לא ילך", התשובה פשוטה: אם "אצלנו זה לא ילך" סימן שאנו קונים בזכות, ולא בחסד, את אובדננו.

סימן שאנו מעדיפים על פני חיינו מיני "ערכים" אידיאולוגיים מטומטמים, ו/או שעגל הזהב השתלט על נשמותינו.

סימן שאלפי שנים של "וְנִשְׁמַרְתֶּם מְאֹד לְנַפְשֹׁתֵיכֶם" שביקשה יהדותנו לנטוע בגנים שלנו, התבזבזו עלינו, ובשעת המבחן, משזה ממש עכשיו,  הוכחנו את עצמנו כמטומטמים גמורים, כעובדי אלילים כנעניים קדומים, ובראשם האליל מות, אחיו של הבעל ודודנו של עגל הזהב. כמונו כרבנים החרדים עובדי האליל הזה. 

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: