דילוג לתוכן

בחירת ביידן היא אזהרת מסע למזרח התיכון

ינואר 24, 2021

ובכן, לא. ממש לא. אני לא חש בשום התרוממות רוח לנוכח בחירתו של הנשיא הדמוקרט ג'ו ביידן. טקס השבעתו בוושינגטון לא היה משעמם יותר, ובטח לא פחות,  מארועים  מקבילים בעבר. נאום שטוף קלישאות, המוני דגלים והמון מדים, מדים של כוחות הביטחון ומדים של פוליטיקאים מפונפנים  ונשותיהם המפונפנות, פוליטיקאיות ובעליהן.ואפילו מסכות הקורונה על כל פנים, לא העלו ולא הורידו דבר. שיעמום אחד ארוך.

אבל לא השיעמום היא הבעייה שלי עם המימשל החדש-ישן  הזה של ביידן.  ההיפך. הלוואי שאפשר היה ליבא לאזור שלנו את השיעמום הוושינגטוני הזה.

116 הרוגים, מתוכם 32 ילדים, בטבח כימי בסוריה, אחרי שהנשיא ברק אובמה הכריז שיגיב בחומרה על שימוש בנשק כזה. לאחר מעשה, הוא בחן, בחן, ובחן, ולא עשה דבר. כולה ילידים מהמזרח התיכון. מה להם ולו.

אך אני חושש מאוד, כמאמר החכם הסיני, שבגלל ביידן ואנשיו, שוב יהיה מעניין מדי פה אצלנו, כמו שהיה בתקופת  הנשיא הדמוקרטי הקודם, הטיפש המופקר ברק אובמה, שביידן היה סגנו, ועכשיו הוא מרפד את ממשלו בטיפוסים האפלים שעזרו לאובמה להפוך את אזורנו לבית מטבחיים מחריד.

ומעניין.

כולל שר החוץ השערורייתי של אובמה,  ג'ון קרי, ועוד מהאחראים ל"הסכם הגרעין" הפושע בין כמה מעצמות ובין המישטר הרצחני של ההיאטוללות, קנאים דתיים שאובמה ואנשיו  הבטיחו להם דרך סלולה לפצצה גרעינית בעוד ארבע שנים, וכן מימון נדיב  וברכת הדרך לניסיונות ההשתלטות המדממים שלהם במזרח התיכון ובו היהודים והערבים, שנואי נפשם וקורבנותיהם של הקנאים מטהרן.

*****

את דעתי על הנשיא הרפובליקאי היוצא דונלד טראמפ, כבר כתבתי. הוא היה אסון למדינה שבה כיהן, והדרך שבה עסק במגיפת הקורונה היא רק אחת הדוגמאות.

והוא היה אסון  גם לעולם, מבחינה חשובה מאוד – סכנת הזיהום הקטלני, מחסל החיים, שבלשון המכובסת והרמאית של פוליטיקאים, מדענים ותקשורת ממוסדת, הוא נקרא "משבר האקלים". כאילו שהבעיה של עולמנו היא מעלה או שתיים לכאן או לכאן, ולא הזיהום הנורא ומשמיד החיים, באוקיאנוסים, באוויר וביבשה, זיהום שאותו מובילות ארה"ב וסין, ומשתפות עימו פעולה ברצון ובחריצות כל המדינות המתועשות בכבדות, כולל שלנו. מדינות קפיטליסטיות וסוציאליסטיות כאחד, דמוקרטיות ומלוכניות,  חילוניות ודתיות – וכולן מפעלי ענק לייצור זוהמה ומוות.

*****

אבל רק סוג מסויים, אווילי וצבוע  במיוחד של בני אדם, יכחישו,  שמבחינת האזור שלנו, המזרח התיכון,הביאה כהונתו של הנשיא טראמפ ברכה גדולה.

ברכה גדולה, גם אם משוים את תקופת כהונתו של הג'ינג'י הפרוע לתקופת קודמו היהיר והרהוט ברק אובמה, חתן פרס נובל לשלום, למרבית האירוניה  (גייר לונסטד, הנורווגי  שנמנה על הוועדה שהעניקה את הפרס לאלוף שפיכות הדמים, הודה בספר שכתב, כי הפרס הזה לאובמה היה הבעייתי ביותר בעשורים האחרונים, בגלל ביצועי אותו נשיא. זה שתהילתו בפי המוני שמאליברלים טיפשים וצבועים לא הרבה פחות ממנו) שהרי בשמונה שנות כהונתו של האוויל המשריש הזה, נרצחו במזרח התיכון שלנו (חוץ מהתיגרות הישראליות-פלשתיניות) 592 אלף בני אדם, רובם הגדול אזרחים חפים מפשע, ועוד כמה מיליונים נאלצו לגלות מבתיהם, עריהם ומדינותיהם, ואף מהאזור. והוא אינו יכול לרחוץ בנקיון כפיו, כי נאום קאהיר שלו, שהצית את "האביב(חה-חה) הערבי", וההסכם שיזם,שהעניק להייאטוללות "קארט בלאנש"+המון דולארים למסעי הרצח שלהם, ובמרכזם השמדת העם בסוריה, הם שהביאו לשפך הדם ההמוני.

592 אלפי הרוגים בשמונה שנות כהונה, זה 74 אלפי נרצחים לכל שנת כהונה. פי 12 ויותר מה-6,000 הרוגים מזרח-תיכוניים לשנה בממוצע בתקופת טראמפ.

אך השמאליברלים, אצלנו ובעולם, שמילים כמו "אחווה", "אהבת אדם", "הומניזם" וכו' שופעות באשדים מבין שפתותיהם, מעריצים עד היום את אלוף הטלפרומטרים הרצחני, ומנאצים את טראמפ הצייצן.

אך כהונתו של טראמפ היתה לנו לברכה גם בלי קשר לאובמה הטיפש. הגישה המציאותית של הנשיא הזה לגבי אזורנו,   הביאה עימה  ארבעה הסכמי שלום בין ישראל למדינות ערביות, ולכינונה של חזית מדינית וצבאית  מול השותפים הפוליטיים של השמאל הצבוע,  הקנאים הרצחניים מטהרן – שההייאטוללות שבראשם, כמו שאר הטרוריסטים הרצחניים השורצים באזור,  שמחים כל כך לסילוקו של טראמפ ולבחירתו של ביידן.

ככה זה, הצבועים השמאליברלים. אהב את הרחוק ושנא את הקרוב. העדף את האינטרסים של אויביך  פני עניינם של בני עמך ושכניהם ואחיהם .אלה שבעיניהם כל רוצח פוליטי וטרוריסט בשם האידיאולוגיה הוא לוחם חופש ופטריוט נערץ.

חבר צבועים מנוולים.

כך, שכמו שטבעי להם לשמוח על בחירתו של ביידן, טבעי לי לחשוש מפני הצפוי לנו כאן מידי חבר המרעים הקטלני, שעבר בדילוג קליל מהממשל הפושע הקודם של הדמוקרט אובמה, אל ממשלו הנוכחי של הדמוקרט ביידן.

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: