דילוג לתוכן

לא נמאס מהשקרים?

ינואר 11, 2021
ובכן, התשובה לשאלה הזאת היא לא. כמובן שלא. בצהרי היום,למשל, ברשת ב', התארח פרופסור אחד, שהסביר מדוע הוא מתנגד לסגר. כי לסגר יש הצדקה רק כשיש סכנת קריסה בבתי החולים, הוא אמר. נגד התחלואה של הקורונה, אמר הפרופסור השקרן, אין לסגר שום השפעה.
טוב, הפרופסור שייך לאיזו קבוצה שלמה של פרופסורים שקרנים מסוגו, מכת מתנגדי הסגרים, שחלקם היו פעם מכחישי קורונה. אני לא מזכיר את שמו כדי לא לזהם את הפוסט שלי וגם לא את עיניכם העדינות, חברים וקוראים יקרים. מאותה סיבה איני מזכיר את שמה של השדרנית ששתקה לו. כי אין מצב, פשוט אין מצב, שהפרופסור והשדרנית אינם יודעים, שהמדינות היחידות בעולם, לא רבות כמותן, אך ידועות היטב, שהתגברו על התחלואה ועל המגפה, הן המדינות שהטילו סגרים יעילים, וכך הצילו את חייהם של אלפי אזרחים במדינותיהם, וכמובן את כספם. במדינות האלה, כמובן, יש לאזרחים המאושרים עניין אקדמי בעיקרו בחיסונים, הזוכים לתהילת עולם בכל המדינות הכושלות, ובראש ובראשונה במדינה הכושלת שלנו, זו שמספר המתים בה גדל פי 14, שיא עולמי מרהיב, מאז שראש הממשלה נתניהו והמתחרה העיקרי נגדו גנץ, כוננו את ממשלת האחדות המצחיקה שלהם, שעניינה המרכזי היה, לכאורה, להאבק בקורונה.
ובדיעבד מתברר שממשלתם קידמה את המגיפה.
וזה עוד כלום לעומת השקרים סביב הפרסומים על ההפסדים (הגרעון) שגרמה לנו הקורונה השנה: היום נודע – 160 מיליארד ש"ח. תחלקו את הסכום הזה למספר התושביים במדינה שלנו, כ-9 מיליון, ותמצאו שבגלל הקורונה הפסיד בממוצע כל ישראלי, מתינוק יונק שדיים ועד שכיב מרע נוטה למות, 17,777 ש"ח, 1,777 ש"ח בכל אחד מעשרת חודשי הקורונה האחרונים.
ובעניין הזה שמעתי את הכתבלביבי הרגיל שגם את שמו לא אזכיר, מאותן סיבות שכבר ציינתי, שמפרשן לנו ומברבר, שעלינו לשמוח בגרעון הזה, כי לעומת "כל העולם", מצבנו טוב. וגם זה שקר גמור, כמובן. מצבנו טוב רק לעומת המדינות הכושלות יותר מאיתנו, שבראשן עומד אפס מאופס עוד יותר מהאפסים המאופסים שעומדים בראשנו.
ואותו שקר שמעתי בהמשך גם מפקיד ממשלתי אחד, באותה תחנה, וגם במקרה שלו לא הגיעה הפרעה לשקר מצד השדרן שראיין אותו.
גם במקרה הזה, אותן מדינות בעולם, שהצליחו להתתמודד בהצלחה נגד המגפה (בעזרת הסגרים), כלל לא סבלו מגרעונות מחרידים כמו זה שלנו ושל קבוצת המדינות הכושלות שאנחנו נמנים עליהן לבושתנו.
ולמה ואיך הם מרשים לעצמם לשקר בצורה כה גורפת, בוטה ושקופה?
זה ברור. כי השקרנים הניקלים האלה יודעים שיש להם חסינות.
חסינות העדר.
הם יודעים היטב שאף אחד מעדרי השקרנים המועסקים בתקשורת הממוסדת, וגם לא אף אחד מעדרי הפוליטיקאיםהשקרנים  המועסקים בכנסת, או המנהלים השקרנים  המועסקים במשרדי הממשלה, לא יחשוף את השקרים שלהם. כי כולם בעסק. כל השקרנים עושים יד אחת ומכסת"חים בנאמנות כלבית אלה את אלה. כולם הם או שריסיו של ביבי והכתבלביבים שלו, או שהם שריסי וכתבלבי הכת של "רק לא ביבי", שבכל מה שנוגע להתפשטות המגפה, חלק ניכר מהם גרועים אפילו מביבי וחסידיו השוטים. שהרי גם הם, כמו הפרופור מהרדיו היום בצהריים, והכתבלביבי מהערב, שייכים לאותה כת, המשרתת את החזירון העליון, הכת האומרת "לא" פסקני לסגרים, המאפשרים להתגבר על המגפה (ויש הוכחות) , אותה כת האומרת "כן" נלהב ל"הכלה" של הנגיף, ל"לחיות עם המגיפה".
והכי מצחיקים וצבועים ביניהם, הם אלה שמתיימרים לעמוד על משמר האמת. אלה שלא מפסיקים לרדת בכל כובד משקלם המוסרי (הקל מנוצה) על הנשיא האמריקאי דונלד טראמפ ושקריו המצוייצים. כל השקרנים האלה, שגם חושפים באומץ מרהיב של נמושות את שקריו של נתניהו בעודו מדבר בקופסה.
כל השקרנים האלה מבזים את מקצוע העיתונות. מבזים את מלאכת הפרשנות. מבזים את עבודת הפוליטיקה ומבזים את המנהל הציבורי. בגללם ובגלל שכמותם הספדנו אלפי ישראלים שמתו לשווא ובגללם הפסדנו לשווא, כל ישראלי, מיונק שדיים ועד שכיב מרע, 1,777 ש"ח בחודש. בגללם נכנסנו לגרעון של 160,000,000,000 ש"ח טבין ותקילין.
ככה נראה שלטון השקר.
שבאותה הזדמנות לא חגיגית, הוא גם שלטון המוות ושלטון הגרעון. ככה בדיוק זה נראה. התבוננו סביבכם, ימינה ושמאלה, קדימה ואחורה, למטה ולמעלה.
ובעוד כמה חודשים, בבחירות, נוכל לבחור בשקרנים החביבים עלינו יותר מהשקרנים האחרים.
דמוקרטיית השקרים.

From → כללי

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: