דילוג לתוכן

ארבעת המפעלים של תעשיית השנאה (1)

נובמבר 23, 2020

כבר גיליתי פה,שמצהרי יום ו' ועד בוא השבת אני מקשיב לגלצ, וכך יצא לי לשמוע גם בסופ"ש האחרון,  כיצד מתרעם יהורם גאון (בין 15.00 ל-16.00) על עורכי החדשות מערוצי   הטלוויזיה, ומצאתי את עצמי קצת משועשע.

תחילת המעשה בסלידה העזה והמוצדקת של גאון כלפי חלאות, כמו הביביסטית הנתעבת שנשאה את דברה  לאומה מול בית משפחת  פרקש השכולה בקיסריה, וכמו הנבל   הניקלה מ"קריים מיניסטר" שהישווה בין ראש ממשלתנו לצורר הנאצי.

ואיך הביאה אותו הבלטת הסיפורים האלה בראש המהדורות, לתרעומת קשה כלפי עורכי החדשות שידם במעל הזה? כי כך, לדברי גאון,מזמנים  העורכים לשתי החלאות  אוהדים נוספים  ומגרים ממשיכי דרך, שישאפו גם הם לתהילת העולמים התקשורתית שלה זוכים מנבלי הפיות הנתעבים, השניים.

תעשיין שנאה בנימין נתניהו: מהמפעל הפוליטי

 אז מה פה משעשע?

או. כי  התרעמותו של גאון על עורכי החדשות, היא המשעשעת אותי.

 הזמר  יהורם גאון הרי גדול ממני בכמה וכמה  מחזורי גיוס , בשנים ובניסיון, והנה הוא מגלה בהתרעמות הזאת שלו תמימות עצומה, שלא לפי גילו.

 כי יתכן שכבר הגיע הזמן שיבין, שעורך חדשות שלא יקדם לפתיחת מהדורות את הזבל המסית מהסוג הזה, יוקצה מיד, אבל ממש מיד, להנחיית פינה  מאלפת כמו "תיוג מיתוגים בעידן הקורונה" באחת מתכניות לפנה"צ של  ערוצו, עם קריצה לעקרת הבית, שלב לפני הפיטורין, ויוחלף במיידי על ידי עורך חדשות שיודע למה מצפים ממנו. 

שכן עורכי חדשות בתקשורת הממוסדת, יהורם היקר, מוחזקים בייחוד לצורך הזה על ידי משלמי שכרם: למנף ולהעצים ככל האפשר כל מה שמלבה שנאה, מסית ומסכסך, ומשסה קבוצות בחברה הישראלית אלה באלה. זוהי מציאות המוכרת היטב למנבלת-פיה הביביסטית, בדיוק כמו למנבל פיו האנטי-ביביסט, להם  ולאדוניהם משלחיהם.

תעשיין שנאה עמוס שוקן: ממפעלי התקשורת

עורכי החדשות בכל הערוצים רק עושים מה שמצפים מהם משלמי שכרם. 

 שכולם יודעים מיהם: בערוצי הטלוויזיה הפרטיים, אלה המליאנים מהחזירון העליון,בעלי התחנות והמפרסמים של תשדירי הפרסומת.  ובערוצים הציבוריים זו גם המערכת הפוליטית עצמה, שגם בה שורצים חזירי העשירון העליון, בתוקף השכר שהם משלמים לעצמם, מכוח החזר הוצאותיהם המנופחות, באמצעות הנחות הסלב  והפנסיות הנדיבות. 

ואלה רק התופינים החוקיים והגלויים של מקצועם.

 ומדוע יש לחזירון העליון צורך נחרץ כזה בליבוי שנאה, בחירחור ריב ומדון ובשיסוי קבוצות בקהילה  אלה באלה?

 זה בגלל קיומה של  הטקטיקה השלטונית המרכזית והעיקרית,  מהעתיקות שיש, אצלנו ובכל מקום אחר – "הפרד ומשול".

 התקשורת הממוסדת, הרקובה, המושחתת והמסואבת, היא רק אחד (1) מארבעת המפעלים העוסקים בתעשיית השנאה הפורחת, זו  מלאכת הקודש  של ליבוי השנאה לשם שיסוי האזרחים אלה באלה, עד כדי אלימות, שפה ושם מסתיימת ברצח. כבר דיברנו גם   על הפוליטיקאים, שמהווים את המפעל השני של תעשיית השנאה(2), אדוניהם ומשלחיהם של הביביסטית מקיסריה ושל האנטי-ביביסט מ"קריים מיניסטר". 

תעשיין שנאה ג'ורג' סורוס: ממפעלי "המגזר השלישי"

אך יש עוד: (3). האקדמיה: כאן עובדים  טובי "החוקרים" המוחות המבריקים של מדעי "החברה " ו"הרוח", על בניית התיאוריות ועל שיפוץ מגדלי הקלפים האידיאולוגיים, שיקנו לתעשיית השנאה הפורחת את המסד הרעיוני-אמנותי-מדעיסטי של מסריה המסיתים. פרופסור אבישי בן -חיים, למשל, מהתקשורת המסואבת, כשהוא מבקש לשסות את "ישראל השניה" ב"ישראל הראשונה", הוא נשען על ההמצאות המדעיסטיות של "הקשת המזרחית הדמוקרטית", שראשית צמיחתה ובניינה במפעל השנאה האקדמי. כי גם האקדמיה, כמו התקשורת, הרי ניזונה מאותם משלמי-שכר: ממשלות, מקומית וזרות (כלומר, פוליטיקאים), מיליארדרים  ותאגידים של החזירון העליון, מקומיים וזרים, שעל שמם קרואים בניינים, פקולטות ומילגות מחקר, וכמובן המימסדים הדתיים, האנטישמיים של השמאל או של האוונגליסטים תומכי הימין הקיצוני, ובכל מקרה, כולם ,מכל האגפים, עמוק בתעשיית השנאה.

ואותם בעלי תעשיית השנאה , מהפוליטיקה, מהחזירון ומהדתות, הם גם מי שמפעילים ישירות את האגף הרביעי של הייצור – תעשיית  "העמותות", הקרויות גם "ארגוני החברה האזרחית" או "המגזר השלישי", שהם מפעלי שנאה נטו. שהרי על כל ארגון "להב"ה"תמצאו איזה "בצלם", על כל "שוברים שתיקה" יש "אם תרצו". מול "יש דין"  קיים "שורת הדין" ועל כל "זכויות אזרח" – יש מי ששומר על זכויות נפגעי הטרור הפלשתיני. 

כמו שעל כל ג'ורג' סורוס יש שלדון אדלסון, על כל "האחים רוקפלר" יש ג'ו גוטניק, ועל כל  טינופת קתולית אנטישמית,אירית או ספרדית, יש איזה ארגון אוונגליסטי מטורלל, עם חזון  אפוקליפטי סופני מבחינתנו. 

וכן, יש חפיפה רבה בין תעשיית העמותות ובין תעשיית השנאה של האקדמיה,  מבחינת כוח האדם המועסק בשני המפעלים השונים. המוני פרופסורים ודוקטורים, דוקטורנטים ואף סטודנטים מוציאים את לחמם מתעשייני השנאה החו"ליים והמקומיים. 

בפוסט הבא: למה כל כך חשובה תעשיית השנאה  לחזירון העליון. מה הרווח שלו מה"הפרד ומשול".

 

 

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: