דילוג לתוכן

בקטנות מהסופ"ש

נובמבר 8, 2020

 
***
 
 
נמאס מ-פוליטיקלי קורקט ומסוציולוגיה: ערבים ואדמו"רים מתים מקורונה מעבר לחלקם באוכלוסיה,כי יש להם בראש דברים חשובים משמירת החיים. דברים כמו כבוד, כמו שליטה, כמו כסף.
***
 
פירגון 1 ליום: לגלצ יום ו', כשסיון וידידיה רהב מאיר, אודיה קורן, נתן דטנר וענבל גזית, אהוד בנאי , יהורם גאון ושמעון פרנס, מעבירים אותי במסלול הירוק מתלאות החול לעונג שבת
 
***
 
הו, כמה אשמח להתבדות בקשר לביידן: שאנא לא ימנה פייקים שמאלנים לממשל שלו,שנא לא יבעיר את המזה"ת כאובמה ולא יהפוך אותו לבית מטבחיים מחריד,  שבבקשה לא יוליך את ההייאטוללות בביטחה לפצצה גרעינית
 
 
 
***
(בתגובות לפוסט בפייסבוק, צויין טראמפ לרעה, כי בתקופת כהונתו הוסיפו האיראנים לצבור אורניום מועשר, כך שטראמפ קירב אותם לפצצה!)
רק המוני פייק-שמאלנים דבילים, כמו המגיבים על הפוסט הקודם שלי, יכולים לחשוב, שמחסור באורניום, הוא שעיכב את ההיאטוללות בדרכם לפצצה, ולא הפחד, די אוראניום היה להם מזמן
 
***
 
שותף טבעי לשמחת השמאל הטיפש:
סגן נשיא איראן, אסחאק ג'האנגירי, בעקבות ניצחון ביידן: "מקווה לשינוי במדיניות ההרסנית שהנהיגה ארה"ב, ולחזרה לעמידה בהתחייבויות הבינלאומיות"
לא במקרה השותפים מצויים  באותה מיטה ומתחת לאותה שמיכה. 
לא לחינם רובץ הזרזיר לצד  העורב
 אלא באשר הוא מינו

***

משוט בפייס גיליתי, שטפשים אינם ניכרים בשטויות. גם לחכמים נפלטות שטויות. הטיפשים ניכרים בקפיצות מעל לפופיק, כשהם מנסים להתחכם וכל הפארש יוצא לאור.

***

ובאשר לפטירתו של המשורר נתן זך ז"ל, אני דבק, כתמיד, בפרשות השבוע:
אחרי מות – קדושים אמור

***

פירגון 1 ביום: כשנואשתי מפתיחה של קופסת תרופות עם מכסה בטיחותי, נזכרתי באלכסנדר מוקדון  וניסרתי אותה ברגע עם סכין בירוקס משורית (מדורגת)

***

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: