דילוג לתוכן

(2) ביידן, המפתח של האיסלמיסטים לפצצה גרעינית?

נובמבר 6, 2020

אף אחד מהמומחים לענייני ארה"ב והעולם,לא העלה בדעתו, עם בחירתו של ברק אובמה בנובמבר 2008, ולאחר כניסתו לבית הלבן בינואר 2009, שכעבור חודשים ספורים, בתחילת יוני באותה שנה, יטוס לקאהיר הנשיא הצעיר והטירון, והבור בהוויות העולם (רעיונותיו המתקדמים על המזרח התיכון באו לו מחברו ומורו באוניברסיטת קולומביה, האוריינטליסט הפלשתיני הפוסט-מודרני פרופ' אדוארד סעיד), וישא שם את הנאום המטומטם והאסוני שהפך את המזרח התיכון לבית מטבחיים מחריד.

את הנאום נשא אובמה בתור נציג "הקולוניאליזם" האמריקאי, כפי שאמר בעצמו, בנאום  ספוג ברגשי אשמה כלפי האיסלם, מתרפס ומתנצל, בלי להזכיר את צרוף המילים "טרור איסלמי" ( וזאת כמה שנים אחרי "אסון" מגדלי התאומים ותקיפת הפנטגון). וכבר ידוע מה הבינו מהנאום האיסלמיסטים הקיצוניים באזור, החל מהאחים המוסלמים במצרים, עבור בסניף שלהם בעזה, וכלה באיסלמיסט הרצחני אל בגדדי, שיסד את דאעש, -וכמובן שליטיה הקנאים השיעים של איראן והפרוקסי הלבנוני שלהם.

אך בדיעבד התברר, שקטע  חשוב לא פחות של הנאום התייחס לחזון "הדמוקרטיה" של אובמה.

למרות הניסיון הכושל והקטלני של קודמו, בוש ג'וניור, לבצע דמוקרטיזציה של עיראק, הבהיר אובמה  —

"אין זה (הניסיון הלא מוצלח בעיראק) מפחית במחויבות שלי… לממשלות המשקפות את רצון העם… יש לי אמונה בלתי נדלית כי כל בני האדם שואפים ל…יכולת לומר את העולה על דעתך ולהשתתף בהחלטה איך תראה צורת השלטון שלך… אלה אינם רעיונות אמריקאים בלבד, אלה הם זכויות אדם, ולכן אנו נתמוך בהם בכל מקום."

הכתבלב של אובמה, העיתונאי טום פרידמן, מדווח מכיכר תחריר ב-2011. צריך לצפות ולהאזין לאידיוט הזה, כדי להאמין.

את זה הבינו האחים המוסלמים במצרים כקריאה וכהיתר לפתוח במרד נגד מובארק (שבתקשורת השמאליברלית השקרנית במערב ובישראל הוא הוצג כמחאה של "הכוחות הדמוקרטיים".

 איך? כי בכיכר תחריר בקאהיר, לצד המוני כוהני הדת הקנאים וחסידיהם הרבים, הופיעו גם כמה סטודנטים ופרחי אינטליגנציה, משכירי "העמותות", ממומנות "הקרנות"(המובילה היתה "קרן האחים רוקפלר" האמריקאית, של תעשיית הנפט, הפעילה מאוד גם בישראל.  כל אלה קרנות שעוסקות באופן קבוע בליבוי שנאה ובחירחור מהומות בכל מדינה שבה הן פועלות בשירות ה"הפרד ומשול" של החזירון העליון). ואלה הוצגו כפנים של המהפכה.

עד שהאמת התבררה כשהאחים המוסלמים תפסו את השלטון לאחר סילוקו של חוסני מוברק. ברור, שאובמה לא שעה לעצתם של שרת החוץ שלו, הילרי קלינטון, ושל השליח המיוחד ששלח בעצמו למצרים – שיעצו לו להגן על מוברק. ומאוחר יותר,  ניצב אובמה לצד שלטון הקנאים המוסלמים נגד הגנרל  א-סיסי והצבא.

 הנאום המטומטם של אובמה היה גם הטריגר לפתיחת המרד נגד אסאד ג'וניור בסוריה.  וגם במקרה הזה, ניצב אובמה בפועל לצד המשטר המדכא והרצחני (בניגוד להבטחתו אנו נתמוך בהם (בשוחרי הדמוקרטיה)בכל מקום"), הוא גם הפר הבטחה שנתן, להתערב בכוח נגד השימוש של המשטר בנשק  כימי להשמדה המונית נגדאזרחיו, וגם  איפשר לשותפיו האיראנים ולצאר פוטין ממוסקבה לחוש לעזרת רוצח ההמונים הצעיר מדמשק.

ובינתיים  התבשל בסתר גם הסכם הגרעין מול איראן. הסכם שהעניק למשטר השיעי מסלול ירוק בדרך לפצצה גרעינית, וגם נתן לו היתר להשתלט בכוח על המזרח התיכון הערבי, כשאובמה גם דאג לשחרר למשמרות המהפכה את הכספים הנחוצים להצלחת המבצע.

אובמה מגן על הסכם הגרעין עם איראן בנאום באו"ם

עוזרו ודוברו של אובמה, בן רודס,  הסגיר לאחר מעשה פרטים מזכזעים  על שיטות הרמיה ווהונאה של ממשל אובמה בדרך אל הסכם הגרעין. הסיפור הרשמי שמכרו אובמה ורודס, היה, שהמו"מ החל עם בחירתו של חסן רוחאני "המתון" לנשיאות. זה היה שקר. גם הצגתו של רוחאני כ"מתון" היתה שקר. רוחאני היה מנוי של חמינאי הקיצוני ונתמך על ידו בדרך לנשיאות. גם הצגת הצורך בהסכם ובדחיפותו – "או הסכם או מלחמה", היתה שקר. הסנקציות הכבדות עמדו לחנוק את המשטר בטהרן, וההסכם הציל אותו.   רודס סיפר לעיתונאי, שהיה קל מאוד למכור את השקרים האלה:

בגלל משבר העיתונות, נסגרו הסניפים של התקשורת האמריקאית ברחבי העולם, ואת העיתונאי האמריקאי הממוצע, העובד מוושיגטון, זה   שכיסה את יחסי החוץ של אובמה, הגדיר רודס כך: "הכתב הממוצע שאנחנו משוחחים איתו הוא בן 27, והניסיון שלו בשטח הוא לרוב ככתב שמצטרף לקמפיינים פוליטיים. זה הבדל של שמיים וארץ. הם לא יודעים כלום(על העולם הגדול ועל מדיניות חוץ), פשוטו כמשמעו".

כדי לאפשר את התרמית, סיפר רודס, נוצרה "תיבת תהודה"אדירה:

"החלו לצוץ בכל מקום לגיונות של מומחים לפירוק-נשק במכוני מחקר ובמדיה החברתית, ואלה הפכו למקורות מפתח עבור מאות כתבים שבדרך כלל לא היה להם מושג במה מדובר בכלל…  הם אמרו דברים שנתנו תוקף למה שמראש הם קיבלו מאיתנו כדי לדברר’.

על מתנגדי העיסקה, אמר רודס "הטרפנו אותם"

 ואיך  הלך לאובמה תעלול הנוכלות הזה מול  התקשורת הממוסדת הישראלית, השמאליברלית, "לאנשים חושבים" (חה-חה) , ומול המומחים המקומיים לביטחון לאומי,כולל אי-אילו גנרלים, שנחשפים עכשיו בפוליטיקה במלוא אווילותם ותמימותם ("האיראנים רציונלים") – כולם יודעים. איזה מזל שהם ודומיהם לא ניצחו בבחירות, וכנראה שכבר לא ינצחו לעולם.

ולנוכח מעשה הונאה חובק עולם שכזה, בעל תוצאות מחרידות אפשריות – מתן נשק גרעיני בידי מעצמה איסלמיסטית אלימה, המצהירה בגלוי על כוונתה להשמיד את ארה"ב וישראל, ולעתים גם את בריטניה ועוד, כמה צבועות ומגוחכות נשמעות התלונות של השמאליברלים שם וכאן, נגד ציוציו התמימים של דונלד טראמפ, עם השקרים הקטנים וההתפארויות הטיפשיות שלו. ואילו ברק אובמה, לא חשוב כמה ייחשפו פשעיו המדממים הוא אלילם לנצח של הערפצבועים  האלה, צמאי הדם.

כאשר פרצה המחאה הגדולה באיראן , מעט אחרי הנאום בקאהיר, בעקבות הבחירות המזויפות שם, שבהן נבחר  אחמדיניג'ד כנשיא, הבהיר אובמה מיד, שלשווא מקווים המוני המפגינים  האיראנים  לסיוע מארה"ב, דמוקרטיה או לא דמוקרטיה, נאום קאהיר או לא.

בדיעבד גילה בן רודס, שכבר ב-2009  של המחאות, פתח אובמה במגעים עם משטר ההייאטוללות לקראת הסכם הגרעין שזמם. אז מה פתאום שיתמוך ב"מהפכה הירוקה" של שוחרי הדמוקרטיה הצעירים של איראן, נגד שותפיו הטבעיים במשטר ההייאטוללות? 

בפועל הוא הציל את ההייאטוללות, כמו שניסה להציל את האחים המוסלמים במצרים וכמו שהציל את רוצח ההמונים אסאד.

כמו בהמון מקרים, משתכשך הפייק שמאל באותו ג'קוזי  רווי דם, עם הכוחות הריאקציוניים ביותר, האכזריים והרצחניים ביותר על פני הגלובוס.

***

נשיא (?)ביידן: פצצת  אטום לאיסלמיסטים?

וכן, איפה היה אז  המיועד הנוכחי לנשיאות ג'ו ביידן? ובכן, הוא היה, במשך כל הזמן הזה, סגן הנשיא הנאמן, נושא כליו של הנשיא והשליח המסור שלו לתפקידים מיוחדים.

שעכשיו הוא מבטיח, איך לא, לחזור אל הסכם הגרעין עם איראן. הוא לא ינוח ולא ישקוט, לפני שתהיה לאיסחלמיסטים האלה פצצה גרעינית לשעשועיהם.

ועכשיו,   רק תתארו לעצמכם, שהחבורה הפייק שמאלנית שהקיפה את אובמה במימשל, בבית הלבן ובמסדרונות השלטון האמריקאים, החבורה הזאת, הפוסט-מודרנית והניאו-מרקסיסטית, המטופשת והמטיורללת,   עומדת, כפי שמבשרים לנו, לתפוס  עמדות בכירות במימשל החדש של ג'ו ביידן.

נראה לכם שמישהו במזרח התיכון יוכל לישון בשקט?

 אז כן, אותי זה מדאיג מאוד. זה עלול להתברר כגרוע יותר מקורונה. 

פלא שכל טרוריסט רצחני במזרח התיכון, ובטח המשטר של ההייאטוללות באיראן, כורע ומתפלל עכשיו לאללה 5 פעמים ביום,  שכשיתעורר בבוקר, ימצא את  ביידן מתנחל חבטח בבית הלבן?

From → כללי

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: