דילוג לתוכן

למה ביידן מפחיד אותי ואני מעדיף את טראמפ? כי ג'ו היה סגנו הצייתני של הנשיא הרצחני אובמה, ועלול להמשיך את המסורת הנוראה שלו במזה"ת

אוקטובר 25, 2020

ביום שישי העליתי בפייסבוק  פוסט קצרצר בזו הלשון: "בתור תושב אגואיסטי וחרד לנפשו במזה"ת אני מקווה שטראפ ינצח. למה? כי הרוצחים מטהרן רוצים אותנו מתים, יהודים וערבים".

ואל תשאלו איזה מבול של תגובות זכיתי לקבל, רובן נזעמות, מעליבות ומכפישות, נחשו נא מאיזה אגף פוליטי הן הגיעו.

לא הופתעתי.

אני מודה שלעתים אני נהנה להתעלל בבורגנים הקטנים והסתומים האלה, שאידיאולוגיה מטומטמת פוקקת להם את המוח, בשעה שהם מעמידים פנים של מהפכנים מתקדמים ורחבי אופקים –

רק שעם צבת של רופא שיניים לא תחלצו מהם משפט או רעיון מקורי משלהם , שאיני מזהה מיד את מקורו באיזה מאמר טרחני מטופש ב"הארץ", או בהגיג של איזה שדרן אידיוט ומרואיין מוטה שמקבל שאלות להנחתה בגלצ. 

טוב, טמבלים, למה כבר אפשר לצפות.

מה לא אמרו עלי: שאני איש ימין, שאני אוהד של טראמפ, שאיני מכיר את העובדות, שאיראן דווקא מתחזקת כתוצאה ממדיניותו של "כתום השיער" השנוא, ועוד כהנה וכהנה.

וזה לא עוזר לי בכלל, עם מטומטמים בדרג כזה, שאני שוב ושוב אומר שהימין והשמאל כאחד מורכבים מכנופיות של מחרחרי ריב ומדון, בשרות החזירון העליון ומדינ יות ה"הפרד ומשול" שלו, ושאין לי חלק ונחלה לא בין אלה ולא בין אלה. ושניהם כאחד בעיני. לא עוזר לי שאני טוען שמדיניות הקורונה של טראמפ היא אסון ופשע. לא עוזר לי שאני טוען שגרועה אף מזה התעלמותו הזדונית של הנשייא הזה מכל תחום הגנת הסביבה,איפה שהוא והסינים, היריבים לכאורה, שטים באותה סירה מזוהמת, מזהמת ומופקרת, ומסכנים מאוד את עתיד האנושות.

הטמבלים האלה בשלהם: אני ימני ואוהד של טראמפ, ולך תתווכח איתם.

נשיא בדרך(?) ג'ו ביידן: למה הוא מפחיד אותי

ועכשיו אסביר, בעזרת מספרים ועובדות,  מדוע אני מקווה שטראמפ ינצח.

זה קודם כל, כדי שלא ייבחר   ג'ו ביידן הדמוקרט, מי שהיה סגנו של האידיוט האסוני ברק אובמה, הגרוע שבנשיאים האמריקאים במאה השנים האחרונות (לפחות).

כי ביידן הרי לא הסתייג במילה אחת ממדיניותו המזרח תיכונית הפושעת של הבוס שלו, כולל הסכם הגרעין השערורייתי שהוביל מול איראן, כשהבטיח לה מסלול נוח ומובטח אל הפצצה וגם נתן לה את מפתחות המזרח התיכון, כולל המימון שהעניק להייאטוללות  לצורך השתלטותם על האזור.

ועדיין אני חושש מאוד,שאם ביידן ייבחר, נראה עוד מאותו דבר, ואם זה יהיה רק חלק מאותו דבר,  גם אז זה יהיה נורא מאוד.
כדי להבהיר כמה אסונית וזדונית היתה מדיניותו המזרח תיכונית של הנשיא אובמה, עשיתי דבר פשוט. הלכתי לוויקיפדיה, ובדקתי מה קרה בתקופת כהונתו במזרח התיכון. ובכן קבלו את המספרים.(אובמה החל את כהונתו בינואר 2009 וסיים בינואר 2017):


*בין 2009 ל-2015, היו בקרבות בדרום תימן 2,100+ הרוגים.

*בין 2010 ל-2015 בקרבות ובפעולות טרור בהשתתפות ארגון אל קאעידה בתימן כולה היו 3,000+ הרוגים.

*במהומות בשנת 2011 בבחריין היו 100+ הרוגים

*ב-2011, במצרים, במסגרת הפגנות "האביב הערבי" היו 7,000+ הרוגים

*ב-2011 במלחמה בתימן היו 9,000+ הרוגים

*במלחמת האזרחים בסוריה בין 2011 ל-2016 היו 470,000+הרוגים*(המספר הזה לקוח ממקור אחר בוויקיפדיה, כי  במקור  פה יש רק הערכה גסה ביותר הנוגעת ל-2011 לבדה והיא אינה אמינה).

נשיא ברק אובמה: פי 12.5 יותר רצחני מטראמפ

*בזליגת הקרבות מסוריה לתחומי לבנון בין 2011 ל-2017 היו כ-800 הרוגים

*במלחמת האזרחים בעיראק, בין 2014 ל-2017 היו 73,361+הרוגים(בהעדר חלוקה לפי שנים בוויקיפדיה, ייחסתי 18,000 מההרוגים, כרבע, לתקופת טראמפ, ו-55,000 הרוגים לתקופת אובמה. סביר שהחלוקה הזאת היא לרעת טראמפ, כי ב-2017 המלחמה כבר גוועה)

*במלחמת האזרחים בתימן ב-2015 היו 50,000+ הרוגים.

*בדיכוי מרידה ערבית במערב איראן היו 74-156 הרוגים

*בניסיון ההפיכה בטורקיה ב-2016 היו 270-350 הרוגים.

 במספרים האלה לא מופיע מספר ההרוגים במלחמה  בעיראק בין 2003 ל-2011. אין מספרים מדוייקים. ההערכה המקובלת גורסת שהיו כ-650,000 הרוגים.

לפי סוכנות הידיעות "אסושיאייטד פרס" היו עד למרץ  2009, תחילת כהונתו של אובמה, 109,000   אלף הרוגים, מה שאומר שבשלוש שנות כהונת אובמה הראשונות, נהרגו בעיראק כ-חצי מיליון איש. אך בהיעדר נתונים מדוייקים, לא הבאתי מספר זה בחשבון  הדמים נזקוף לחובתו של הנשיא אובמה.יש לו די והותר גם בלעדיהם.


ועכשיו נעבור לתקופת כהונתו של הנשיא דונלד טראמפ (הכל לפי הוויקיפדיה):

*בעימות בין עיראק לטורקיה ב-2017 היו 685-900 הרוגים.

נשיא דונלד טראמפ: פודל חביב לעומת הדמוקרטים. איפה "סוף העולם"?

*בקרבות בין הצדדים השונים בעיראק בשנים 2019-2020 היו 5,000 הרוגים.

*בעימותים בין איראן לסעודיה במפרץ הפרסי ב-2019-2020 היו 241 הרוגים.

*לחשבונו של טראמפ הוספתי, כאמור,  18,000 הרוגים  על חשבון מלחמת האזרחים  בעיראק בשנת כהונתו הראשונה, 2017.

ועכשיו לסיכומים. עם טיפה עיגולים כלפי מעלה ומטה, וקצת ממוצעים במקרים שהוויקיפדיה לא מציינת מספר מדוייק, הגעתי ל-600,000 הרוגים במזרח התיכון ב-8 שנות כהונתו של אובמה, שזה  75,000 הרוגים לכל שנת כהונה של הנשיא הזה, "הכריזמטי", "הנבון והשקול" , "ההומניסט" ומה לא – כמעט כולם ערבים מוסלמים, ומעט נוצרים  (ועוד יש טמבלים בימין שמאשימים את אובמה שהוא בכלל מוסלמי ואוהב ערבים, בעוד שהוא סתם שונא-אדם, לפי מספר הגוויות שהותיר אחריו, לא רק במזרח התיכון, שמחזיק בשיא. זה "בשכות" מדיניותו הפייסנית והמכילה כלפי הטרור האיסלמי , שהאידיוט המנוול  בצורת נשיא, לא היה מוכן להכיר בקיומו).

ואילו ב-4 שנות כהונתו של הנשיא דונלד  טראמפ, היו במזרח התיכון 24,000 הרוגים, שזה 6,000 הרוגים לכל שנת כהונה.

מה שאומר שהנשיא אובמה היה פי 12.5 יותר רצחני ויותר מסוכן למזרח התיכון מהנשיא טראמפ.  ואם נביא בחשבון גם את מלחמת עיראק, עם עוד חצי מיליון הרוגים במשמרת שלו, זה יצא הרבה יותר.

ונא שימו לב, שכמעט כל ההרוגים קשורים למדיניות האסונית של אובמה, הן בתור נביא "האביב בערבי"והן בתור מי שנתן למשטר ההיאטוללות מטהרן יד חופשית בניסיונות ההשתלטות שלו על אזוורנו, כולל מימון נדיב. התיק על הנבל הזה. מאות אלפי הרוגים, רובם הגדול אזרחיםחפים  -על מצפונו. חוץ ממיליוני פליטים אומללים ואינספור םצועים ונכים.

עכשיו אולי מובן יותר למה ומדוע אני מתעב כל כך את הנשיא החלקלק הזה?

המשפט לעיל לא מיועד לפייק שמאלנים מטומטמים. להם כלום לא יעזור.

ומתי אני צוחק? כשרני נזכר איך הזהירו אותנו מטראמפ בפתלח כהונתו, "סוף העולם" לפי נחום ברנע ב"ידיעות אחרונות"  "אפוקליפסה עכשיו" ועוד. אבל התברר כפודל חביב לעומת הדמוקרטים, לפחות במזרח התיכון.

וגם אם הסגן לשעבר ביידן לא יגיע להישגים הכבירים של הבוס-לשעבר שלו בתחום הקטל והרצח של חפים מפשע, בוודאי לא תאשימו אותי בגין דאגתי הגדולה כתושב המזרח התיכון. אגואיסט, כפי שהודיתי בגלוי בפוסט בפייסבוק.

לאובמה ולחבורה השמאלנית הרדיקלית, הפוסט-קולוניאליסטית,פוסט-מודרניסטית, פוסט ואנטי-ציונית ,עדיין יש השפעה אדירה, ואולי גם שליטה מוחלטת  במפלגה הדמוקרטית, שעלולה לנצח בנובמבר. כולל כל הרעיונות הפרוגרסיביים המטורללים שצבעו באדום בוהק את השנים הנוראות 2009-2016 במזרח התיכון.

ולכן אני מאוד מודאג, וחושב שיהיה לנו פה טוב יותר עם טראמפ, למרות חסרונותיו הניכרים מהרבה בחינות אחרות.

 

 

From → כללי

2 תגובות
  1. איתי permalink

    המזרח התיכון שביידן יפגוש אם ייבחר שונה מהותית מהמזה"ת שאובמה פגש בכניסתו לתפקיד ב2009 והברית המתהדקת והפומבית בין ישראל למדינות הסוניות היא רק אספקט אחד שלו מה גם שיש לו קורונה על הראש ונקווה שזה יסיח את דעתו

    Liked by 1 person

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: