דילוג לתוכן

שתי תנועות נוער של שוחרי הידבקות, במסווה של "רק לא ביבי" ו"לימוד תורה"

אוקטובר 4, 2020

ממה שראיתי אמש בטלוויזיה, מדובר בשתי קבוצות של פורעים, כמעט כולם צעירים (16-35) שמcחינתם להידבק, זה אומר נוגדנים בדם, וחסינות, לפחות זמנית, כי עד שיגיע החיסון מהמעבדות…

אללה ירחמו.

ואם על הדרך להידבק בעצמם, ואז בלי נזקים לעצמם (מקווים) להיפטר מהנגיף, שמת אחרי שבועיים, ידביקו וימיתי מישהו ?

גמ כן אללה ירחמו.

יש בטח מישהו שמצטער על המת ושמח על הירושה. 

והסיפורים על תופעות מאוחרות, בלגנים שמתחילים אחרי שנים?

סיפורים. עוד לא עברו שנים. 

בקיצור ולעניין, שתי תנועות נוער להדבקה עצמית המונית,כמה עשרות אלפים, בכל צד, אצל החרדים בכמה חסידויות, אבל גם בציבור הגדול של הליטאים, אלה שאדמו"רם מס. 1, הרב קנייבסקי,  סובל עכשיו מהנגיף. מעניין מי הצעיר מתנועת הנוער, שהדביק אותו.

ובצוקדם או במאוחר יהיה אבל גדול, וקרבות ירושה אדירים.

אללה ירחמו.

 ובעבר השני, ממה שראיתי, שורטים, בנדלים  וגופיות, נוער  מרץ והעבודה, נוער יש עתיד ונוער כחולבן, ובטח גם צעירי היהודים מצביעי "המשותפת", וצעירי "ישראל ביתנו" שמנהיגם הדגול כבר הציר להם הכל.

כל אלה, החרדוסים והחילוניים, מצפצפים עלינו,  הרוב הגדול, מצפצפים על הקורונה, מצפצפים על החוק, מצפצפים על החיים. ובטח מצפצפים גם אלה על אלה. אף אחד במדינה אינו נקי מהציפצופים שלהם. הם מהווים סכנות מהלכות לכל האחרים, המנסים להיזהר לנפשם. והם מהווים סכנה נוראה לשוטרים הנאלצים להתקרב אליהם. 

הרב חיים קנייבסקי: מי הצעיר שהדביק אותו, אללה ירחמו

והבעיה איתם, זה שיש להם תמיכה מכמה פוליטיקאים מהמחנה שלהם, וכמובן אהדה והטייה בסיקור מצד חלקים גדולים בתקשורת הממוסדת, הכתובה והמשודרת. מי שמזדהים עם הפוליטיקה של מבצע ההידבקות ההמוני של הנוער, שהיא, כזכור,  "רק לא ביבי". אלה היו בדיוק  הגורמים שדחפו ל"חזרה לשיגרה", המריצו וזירזו אותה, וכך הביאו לאסון הנוכחי – שתי תנועות הנוער, הפוליטיקאים והתקשורת של "רק לא ביבי", ומהעבר האחר הרבנים והפוליטיקאים של החרדים, שהמדינה בתוך מדינה שהקימו, נשענת כולה על "לימוד תורה", שסכנת הפסקתו, אפילו זמנית, מאיימת עליהן יותר מאשר נגיף הקורונה, כפי שהם מצהירים בעצמם.

במגזר הזה יש גם המודים שהם מנסים להגיע ל"חיסון עדר" שפרושו הדבקה המונית.כאלה, מכחישי מגיפה, מי שמזלזלים בה או מחסידי האידיוט המרושע פרופ' לס, שורצים גם באגף החילוניסטי.

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: