דילוג לתוכן

למה הפרוייקטור גמזו כבר מאיים להתפטר?

אוגוסט 25, 2020
————————————————–
כן, נו, אני יודע שאין הרבה טעם לדבר בימינו על הקורונה, ועל הסיבה לכך, שהפרוייקטור החדש למדי, פרופ' רוני גמזו, בעצם כבר מאיים להתפטר, כי לא מוכנים להאזין לו.
יש לציבור "החכם" שלנו עניינים חשובים יותר.
אבל ההנחה שלי היא, שקצת מקוראי בבלוג ומחברי בפייסבוק לא מעוניינים לחיות בגן עדן של שוטים. כבר נתקלתי בהם, ואני מודה להם על קיומם.הם תקוותי ותכלית כתיבתי ומאמצי. רק להם מיועד הפוסט הזה.
כל היתר – נא חיזרו מיד לעניינים החשובים יותר שלכם, ולא לבלבל לי פה את המוח בטור התגובות, עם האידיוטיזמים והגידופים הבהמיים שלמדתי להכיר היטב בשבועות האחרונים (כולל שטינקרית אחת, ניג'סית מאוסה, שרצה להתלונן עלי בפייסבוק כדי שיחסמו אותי. בפרטי אמסור ברצון את שמה. מומלץ להיפטר ממנה תיק-תק). אני לא כותב בשבילכם. חוכמולוגים אוהדי "היהודים באים" ודומיהם. עזבו אותי במנוחה. נא חיזרו לחורים שלכם. אין לי עניין בכם, ואין לכם עניין פה. כל מה שאכתוב להלן – בכלל לא עניינכם.

פרוייקטור רוני גמזו: מודאג
 ובכן, הפרופ' גמזו מאיים להתפטר, בגלל המספרים. מספרי הנדבקים החדשים בישראל, מדי יום ביומו.זה מה שמטריף את הפרוייקטור.
היום נודע, שהממשלה הצרפתית בפאריס מודאגת מאוד: מספר הנדבקים החדשים ברפובליקה הגיע אתמול ל-3,304.
נורא.
אך בצרפת יש אוכלוסיה בת 373,51 ,65, תושבים. מה שאומר ש-1 מכל 19,756 צרפתים נדבק אתמול בנגיף. את הנשיא עמנואל מקרון, המספר הזהה מאוד מדאיג. בריאותם של הצרפתים חשובה לו. כנראה יינקטו צעדים.
בהודו המספרים עצומים. אתמול נדבקו 66,641 הודים בקורונה. בהודו יש 1,380,004,385 תושבים. אחד מכל 20,708 הודים נדבק אתמול בקורונה. די דומה לשיעור ההדבקה בצרפת.
בארה"ב, ידידתנו הגדולה, מאיים מצב המגיפה על המשך כהונתו של הנשיא האהוב(פה) דונלד טראמפ. בארה"ב היו אתמול 9,148 נדבקים חדשים. מספר התושבים בברית המדינות הזאת :331,002,653. 1 מכל 36,183 אמריקאים נדבק אתמול בקורונה.
ובישראל הקטנה שלנו, היו אתמול אך ורק 1,889 נדבקים חדשים.
אבל בישראל יש אך ורק 9,210,100 תושבים.
מה שאומר, שבישראל נדבק אתמול בקורונה אחד מכל 4,875 ישראלים.
שזה איום ונורא, וזה מה שכה מדאיג את הפרופ' גמזו שלנו.
כי המצב בישראל, מבחינת שיעור ההדבקה, גרוע פי 4 מבצרפת המודאגת.
פי 4 וקצת גרוע יותר מהמצב בהודו של העולם השלישי.
פי 7.5 יותר גרוע מארה"ב ,שם מתנודד כסאו של טראמפ.
בישראל המצב הוא כנראה מהגרועים בעולם.
אולי הגרוע ביותר בעולם.
לכן גמזו מאיים להתפטר אם ימשיכו לעשות ממנו צחוק, ולא יהיה ניסיון לעצור את הקטסטרופה הוודאית.
וכן, כולם יודעים, מה העניינים החשובים הרבה יותר מהקורונה, שהציבור הישראלי מוטרד בגינם.
בערך מחצית מהציבור, שזה השמאל, שמובל על ידי כנופיות צווחניות וחלקן גם אלימות של פייק שמאלנים, אחוזים בדיבוק "ביבי לך הביתה", ולא יצייתו לכל הנחיה או המלצה או הוראה שתצא מטעם ממשלתו או מטעם הפרוייקטור שלו גמזו, כי לביבי יש 3 כתבי אישום, והם לא יפסיקו את ההפגנות ההמוניות בבלפור, ויהי מה. גם בלי רישיון מהמשטרה. מרי אזרחי למופת, וידבקו כמה שידבקו. להפגין נגד ביבי, וגם נגד שותפיו הבוגדניים גנץ ואשכנזי, חשוב פי אלף, מבחינת שטופי השנאה האלה, מן הקורונה. וחשוב פי מיליון מהסכנה של הרס הכלכלה. הם לא יתנו לשום נגיף מסוכן ולשום שואה כלכלית מתקרבת להרוס להם את החגיגה.
מטומטמים,כבר אמרתי?
ועוד כמספר הזה מהציבור,שטופים בשנאה עזה לשמאל, ולכן, ולא מסיבות טובות יותר, עסוקים בהגנה נמרצת על אלילם ביבי,למרות שכבר די הרבה זמן אין לו מושג מה הוא עושה. למרות שרבים בימין יודעים שהוא מפשל בגדול. הרי זה הוא , ביבי, שהוביל אותנו בתוך כמה חודשים ממצב שבו היינו בין המדינות המוצלחות בעולם מבחינת הטיפול בקורונה (כן, גם בזכותו!) למצב שבו אנחנו המדינה המסוכנת ביותר בעולם. גם רבים מאוהדיו יודעים כבר שהוא גבר הולך לאיבוד דרך בלפרת. אבל השנאה לשמאל חזקה מכל שיקול הגיוני.
ובינהם הדוסים, המטומטמים בפני עצמם. יעני יהודים, אלק, שמרוב ותק כבר שכחו מה שתורתנו הקדושה מצווה: "וחיית בה", ושכחו שכתוב במפורש "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם", ושכחו שמנהיג אחד, פקוח עיניים מקהילתם, אריה דרעי, מזהיר במפורש מפני המצב החמור בקהילה. לאלה יש רבנים מופקרים, חסרי דעת, שמתעקשים על מסע לאומן ויהי מה, על פתיחת בתי כנסת להמונים ועוד סגולות מצויינות לקיצור החיים של צאן מרעיתם, בניגוד גמור לאמונתם הלכאורית..
והערבים הטיפשים? לא יותר יותר טובים מכולנו, היהודים. עברו ישראליזציה מאוד מוצלחת בתחום הטימטום. חאפלות המוניות, זילזול בכללי הזהירות, מה'כפת להם מהקורונה, כשממילא "כולו מן אללה", ולא נשכח שגם הם לא אוהבים את הממשלה., מה שמוסיף לוויית חן פוליטית ענוגה להפקרות. במגזר.
וכולם ביחד, כל הבהמות המטומטמות האלה של ציבורנו היקר (ולא הזכרתי את עדת המכחישים המאושרים) כלל לא מבינים שהחזל"ש הוא אשלייה מטופשת ומשוגעת וקצרת מועד, כשנותנים למגיפה להשתולל.

ח"כית תהלה פרידמן: נגד שנאה

כן, זה מה שנעשינו,הרוב הגדול שלנו, חייבים להודות: ציבור שטוף שנאה ולכן מרושע וחסר אחריות, ומכאן – צבור טיפש כמעט ללא תקנה.
ועכשיו אולי תבינו, מדוע כדאי להאזין שוב ושוב, ולהפנים את נאומה הנפלא של הח"כית החדשה תהילה פרידמן.
זו השנאה, השנאה השוצפת שמכבה את השכל ומכבה את יצר ההישרדות הטבעית, שנאת האחים, שמובילה אותנו לתוך המגיפה ולתוך הרס ודאי של הכלכלה.
עד שלא נשים קץ לשלטון הכנופיות הצווחניות, הקטנות, אלופות השנאה, שמוליכות את כולנו לתוך מלחמת האחים הנוכחית – אנה אנו באים?
הימין והשמאל הם האסונות הגדולים שלנו. מסוכנים כמו המגיפה. שתי מגיפות מסוכנות בפני עצמן.

From → כללי

One Comment
  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) permalink

    שכחת לדעתי את הציבור הכי גדול שבגללו יש לנו כמויות מטורפות של חולים. כן הנשים. הן הכי מדביקות בהתנהגות. והן חמישים אחוז מהאוכלוסיה. זה מטריד לדעתי

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: