דילוג לתוכן

ימין ושמאל, זבל עופות וחול, הטווידל-די והטווידל-דם שהורסים את חיינו

אוגוסט 20, 2020

טִווידְלדָּם וְטִווידְלדִּי חָזְרוּ לִקְרָב יָשָׁן,

כִּי טִווידְלדָּם נִזְכַּר שֶׁדִּי קִלְקֵל לוֹ רַעֲשָׁן.

פִּתאֹם נָחַת עוֹרֵב הָרִים שָׁחֹר מִשּׁחוֹר כִּבשָׁן,

וּמֵרֹב פַּחַד כָּל הָרִיב כּלָה כְּמוֹ עָשֵָׁן. 

(מתוך אליס בארץ המראה)

 

תזכורת: השמאל והימין הם שתי הכנפיים של אותה ציפור.

שתי קבוצות פוליטיות, המובלות על ידי כנופיות קטנות, צעקניות, שטופות שנאה, שעצם קיומן נשען על קיומה של הקבוצה שמנגד, שהיא תמונת המראה המדוייקת שלהם, מבחינת ההסתה, השקרים והטיעונים הכוזבים.

"הבייס" של ביבי נשען במהותו לא על אהדה, הפוחתת והולכת אל מנהיגם, כמו על שנאת 'הסמול' הלוהטת, שמנהיגם המופקר מלבה ללא הרף.

ואותו דבר הפייק-שמאל, הא- או האנטי-ציוני, מי שרואים בנתניהו ובימין, וכמובן בדתיים, את השטן.

טווידל-די וטווידל-דם, ימין ושמאל, זבל עופות וחול

שתי קבוצות שהן תמונת מראה מדוייקת זו של זו, ומתאימות אחת לשניה ככפפה ליד, משלימות זו את זו, וגוררות ציבורים גדולים ותמימים יחסית של ישראלים טובים למלחמת אחים מתמשכת, שמדי פעם גם מתבטאת בשפך דם נורא. היה יכוללהיות לנו הרבה יותר טוב פה בלי שתי הקבוצות הניקלות האלה, ובלי מנהיגיהן המופקרים וחסרי האחריות. בושה לישראל האנשים האלה.

טווידל די וטווידל-דם של הפוליטיקה, כמה הם מגוחכים ,  כשמסירים מעליהם לרגע את המסיכות. המסיכות שנשמרות על מקומן בחסדי התקשורת הממוסדת, כלבת השעשועים של האליטה. משהו בין פודל לפקינזי.

התקשורתצ הממוסדת: כלבת השעשועים של האליטות

כל זה הוא במסגרת השיטה השלטונית העתיקה והיעילה ביותר בעולם: "הפרד ומשול". תחת הכיסוי של המריבה המפוברקת הזאת, אפשר להעלים כל פשע וכל עוולה של השלטון, הנתון בידי אליטה שמאלימנית, שבה כולם חברים טובים, שביחד מעלים לעצמם את השכר בכנסת ובצמרות, הפוליטיות, המנהליות והמשפטיות שלכאורה יש ביניהן יריבות.  העשירים והמאכערים  מורידים לעצמם את העמלות, חוגגים על רווחי ענק בחסות אי-פיקוח על מחירים משתוללים. ביניהם אין שום חשיבות לחילוקי הדעות שמאל-ימין, שהם משתמשים בהם לצורך הפעלת האידיוטים השימושיים  שלמרגלותיהם (זוכרים את פגישת הפיסגה החמימה בין הפוליטיקאי  רוה"מ ביבי והמיליארדר נוני מוזס?)

כולם, כל המנהיגים הציניים של הקרקס הזה, מתבדחים ביחד במזנון הכנסת (עבדתי שם פעם. לא במזנון. בכנסת), ובמסעדות היקרות של תל אביב או טוקסנה והריביירה או לונדון וניו-יורק.

הם  גרים בחדווה ובשכנות מצויינת במושבות העשירים המוגנות היטב שלהם, ברחביה, בקיסריה, בסביון או הרצליה פיתוח, בדניה ועומר או בנווה צדק.

הם תוחבים לכיסיהם  התפוחים גם ככה  את סכומי הענק שמזרימים להם אפילו עכשיו מאוצר המדינה לרגל הקורונה.

ושהבבונים, כמו אלה מה"בייס", או כמו מטומטמי "קריימיניסטר" ו"הדגלים השחורים" יריבו ויתקוטטו שם למטה, מה שיותר, יותר טוב, כך שהם  למעלה, בצמרת האליטות, יוכלו להמשיך בשלהם, אכול ושתה, גנוב וגזול.

זו האמת.

היא הולכת ומתבררת.

יותר ויותר אנשים כבר מבינים שהסיפור הוא לא ימין ושמאל, או ישראל הראשונה והשניה, אלא "אנחנו" ו"הם".

"אנחנו" – רוב עצום של העם, הסובל ונאנק תחת שלטונם. ו"הם" – השליטים שם למעלה שחוגגים עלינו. הם ומשרתיהם, אלה מהבייס הימני, או תאומיהם מכנופיות הפייק שמאל,  הם הסנג'רים העלובים שלהם, משת"פים ניקלים ומשולמים יפהשל שלטון מושחת וחמסני, נגד העם. וכמובן התקשורת הממוסדת, שהיא חלק מהעיסקה , כלבת השעשועים שמכסת"חת אותם.(לפעמים מצחיקים אותי החברים שלי, שתוהים למה אני מסתפק בבלוג נידח, ולא כותב בתקשורת ההמונים. מה דעתכם? בתקשורת הממוסדת יקלטו אחד כמוני? לא פודל ולא פקינזי?)

וכשמספיק אנשים יבינו את האמת הפשוטה הזאת, שגם התקשורת הממוסדת, הרקובה והמושחתת מסתירה אותה,  יבוא עליהם סופם המבורך, עליהם ועל מנהיגיהם המופקרים, ימין ושמאל, זבל עופות  וחול.

צריך רק שינחת כבר אותו עוֹרֵב הָרִים שָׁחֹר מִשּׁחוֹר כִּבשָׁן מהשיר, וטווידל די וטווידל דם ייעלמו מחיינו וחיש קל נשכח שהיו כאלה אי פעם.

From → כללי

One Comment
  1. Raphael Granot permalink

    אמן ואמן, מלים כדרבנות, ועדיין זהו רק קצה הקרחון.

    Liked by 1 person

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: