דילוג לתוכן

שוברים את קשר השתיקה וההשתקה של התקשורת הממוסדת:(1) האמת – מנסים להדביק בנגיף הקורונה מיליוני ישראלים

אוגוסט 18, 2020

צריך להיות ברור: הפושעים העיקריים בפרשה הזאת הם ממשלת ישראל ומערכת הבריאות, המיוצגת בעיקר על ידי ה"פרוייקטור", פרופ' רוני גמזו וצוותו. אך הפשע הזה לא היה מתאפשר, אלמלא קשר השתיקה וההשתקה שלו שותפה התקשורת הישראלית הממוסדת כולה. כל העיתונות היומית, תחנות הרדיו הציבוריות והפרטיות וערוצי הטלווזייה הציבוריים והפרטיים.

תפקידם חשוב מאוד: הם מעלימים מידיעת הציבור את דבר קיומה של המזימה: הניסיון המתבצע כבר שבועות, להדביק כמה שיותר ישראלים, מיליונים, בנגיף הקורונה. זה במסגרת "תכנית" מסוכנת  ביותר ששמה "חסינות העדר". זו התכנית שנוסתה במשך שבועות בבריטניה, והביאה שם לאסון נורא. עכשיו מנים אותו ביבי את גמזו בישראל.

ותשכחו מקישקושי "תיאוריית קונספירציה". אני לא עוסק בשטויות כאלה. קצת סבלנות, ואוכיח את דברי ב-100% בלי אפשרות הכחשה. שום תאוריית קונספירציה מטומטמת. צריך שנכיר בכך: עובדים עלינו, אנשים. הפרוייקטור גמזו הודה בעצם, חצי בגלוי,  בקיומה של התכנית ואף תיאר אותה, אבל בלי לקרוא לכלב בשמו, אלא תוך כדי פטפטת נכלולית שנועדה לבלבל את הציבור, ועוד אגיע לניתוח מדוקדק של נאום הבכורה שלו כדי להוכיח את הדבר.

ולמה חשוב לא לגלות לנו את דבר קיומה של התכנית להדבקה המונית? כי הסודיות היא מרכיב חשוב. אם נדע שהממשלה "משחררת לציבור" מאות אלפי ישראלים חולים, כדי להגיע להדבקה של מיליונים, אנשים יתחילו להיזהר, וזה עלול לפגוע קשות ב"הצלחת התכנית", שהיא הדבקתנו במחלה מסוכנת.  הבלבול וההעלמה הם מכוונים וחיוניים  להצלחת המזימה.

ויותר מהדיבורים, מעידים על קיומה של התכנית מעשי הממשלה ומערכת הבריאות.

נראה לכם  שהתרת כניסתם של עשרות אלפי "אורחים" מארה"ב רוויית הקורונה, רבים מהם חרדים,  שנזקם כבר הוכח בעבר, היתה 'פאשלה'? כניעה פוליטת מבישה ושערותייתית למפלגות הדתיות? חישבו שוב. אם הדבקה המונית של האוכלוסיה הישראלית היא המטרה, התרת היבוא של המחלה  ומפיציה מארה"ב היא צעד מתבקש ומתחייב.

ולמה שייאשרו את המסע לאומן?

ומה פתאום  הם מרשים לעצמם לחשוב על קיום בחירות בישראל בתקופה כזאת, כשידוע שהקלפיות יהיו בוודאות אתרים של הדבקה המונית?

כי כשהדבקה המונית היא המטרה, בחירות יהיו אמצעי עזר חשוב.

ולמי זה מסוכן במיוחד?

תתפלאו, לאו דווקא לזקנים בקבוצות סיכון. לאלה יש נטייה להיזהר. הם גם חסרי שימוש רב מבחינת הממשלה בתור מדביקי המונים. הם ממעטים להסתובב בציבור, לא מגיעים בהמוניהם למקומות עבודה ובילוי, והם צרכנים מתונים של תחבורה ציבורית, ובקיצור, כמעט מיותרים  ולא שימושיים מבחינת התכנית הממשלתית להדבקה המונית.

הסכנה הגדולה היא למיליוני הצעירים. זו המסה הגדולה של המדביקים והמודבקים, שנמצאים על הכוונת של השלטונות.

קבלו את המספרים: בישראל יש, נכון לאתמול, קרוב ל-100,000 חולים מאומתים, המהווים 1.08% מהאוכלוסיה. לפי הערכות רישמיות, המספר הזה מהווה בין חצי לשליש ממספר החולים האמיתי. אך סביר שהמספר האמיתי של המדביקים המשולחים לרחובות גבוה בהרבה. המשמעות היא שמאות אלפי חולי קורונה  מסתובבים עכשיו חופשי בינינו כבר שבועות ארוכים, אולי אפילו חצי מיליון, ואולי קרוב למיליון,  ומדביקים אותנו בהמונינו בנגיף מסוכן.

תחלןאה לפי גילאים של נשים, בכחול, וגברים, בירוק ,לפי נתוני משרד הבריאות, נכון לאתמול.צילום מסך מנתוני משרד הבריאות

 

והנה הרכב החולים לפי גילים,  נכון לאתמול: בני 60 ומעלה מהווים 12.1% מהחולים המאומתים(בני ה-65 ומעלה מהווים 11.5% מהאוכלוסיה בישראל, כך שתחלואת הזקנים אינה אינה חורגת במידה ניכרת מחלקם באוכלוסיה)

ואילו בני ה-20 עד 60 – הגוש הגדול של הישראלים בגיל העבודה, מספקים קרוב לשני שלישים  (64.8%) ממספר החולים המאומתים, וכנראה הרבה יותר ממספר החולים האמיתי שמסתובבים בינינו ומפיצים את המחלה.

זוהי מסת האנשים המהווה את התוקף ואת הקורבן העיקרי של המדיניות הממשלתית. את בני ה-20 עד ה-60 רוצה הממשלה להדביק בהמוניהם. בעיקר מפניהם שומרת התקשורת הממוסדת את הסוד הכמוס.  אותם רוצים לבלבל כך  שאפשר יהיה להחלותם בקלות, כי מחוסר ידיעה  והבנה, הם לא יזהרו, וישמשו שפני ניסיון נוחים לניסוי ההמוני הזה בבני אדם (שכבר כשל בבריטניה בצורה נוראה).

ואיך זה מסתדר עם "צעדי הזהירות"? עם הקריאה לעטיית מסכות, לשמירת ריחוק חברתי,  סגירת חיי התרבות, הדיבור על סגרים והגבלות במערכת החינוך,  ואפילו סגר כללי?

מסתדר יופי: כאשר עוסקים במודע ובמתכוון אך בצורה פרועה בהדבקה המונית ובלתי מבוקרת של האוכלוסיה, יש סכנה שההדבקה תצא מכלל שליטה, ואז יווצר לחץ עצום של חולים שיפיל את המערכת הרפואית ויביא  לתחלואה קשה ולמוות המוני של אלפים רבים.

צעדי הזהירות המוגבלים הם פקק הביטחון. הם אמורים לשמור על תכנית ההדבקה ההמונית מפני הצלחת יתר – שזה מה שגרם לאסון בבריטניה ואילץ את ממלכת האי לחזור בה  מהתכנית כדי להציל את הממלכה מאסון ענק.

אבל ביבי וגמזו חושבים שהם יצליחו איפה שג'והנסון כשל. שהם יצליחו לרכב על המפלצת המידבקת שהם משחררים  לתוך האוכלוסייה בישראל.

 בפוסט הבא בסידרה: איך מצליחה התקשרת הממוסדת לבלבל אותנו. משאל טלפוני שערכתי בין חברים, כולם ישראלים דעתניים, צרכנים קבועים של התקשורת ומעורים היטב בחברה. בינהם עורך דין, מורה באקדמיה, בעל עסק, מפיק, איש מחשבים, פנסיונרים  ועוד. מה הם יודעים על המתרחש ואיך הם מגיבים על האפשרות שהממשלה מנסה להדביק אותם בקורונה בימים אלה בשיתוף פעולה הדוק עם התקשורת הממוסדת, הפושעת מס. 2, ואולי מספר 1 של הפרשה.

בפוסט מספר 3: מהו "חיסון העדר" ומה סכנותיו.

וקבלו שיעורי בית. מומלץ היותר לקרוא את מאמרו הקצר והבהיר של נעם לויתן ב"מכון דוידסון"  (מיסודו של מכון וייצמן למדע), המפרט את סכנותיה של תכנית 'חיסון העדר' שמנסים עלינו כרגע.

 

From → כללי

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: