דילוג לתוכן

האנטישמיות של "היהודים באים" וה"צביעות הזועקת לשמים" לפי נועם חומסקי

אוגוסט 18, 2020

ובכן, נראה שסתם ככה, לגמרי בפוקס,גיליתי סוג של נייר לקמוס, מבחן מציאות מעולה לגילוי וחשיפה של אנטישמים קטנים בין חבריי בפייסבוק. וסילוקם מרצונם מהרשימה, ללא מאמץ ומגע יד אדם מצידי.

שכן,   מאז אמש, עת פרסמתי פוסט קצר, שבו הבעתי את דעתי על תכנית התעמולה האנטישמית הארסית,"היהודים באים" דמתקראת "סאטירה", נגרעו כ-100 חברים מהסד"כ שלי. ברוך שפטרני מעונשם של אלה. כולם אוהדים של התוכנית הזאת, אותם, תעמולה אנטישמית ארסית מצליחה להצחיק. והם גם  נרתעים ברוב אנינותם מהלשון הבוטה (כן) שבה אני משתמש לתיאור התכנית הזאת, יוצריה ומעריציה.

ברור שלא קראתי לבטל את התכנית או לצנזרה. זה לא יקרה לעולם. רק הבעתי מורת רוח עזה מכך שאני ואחרים, מכספי המיסים שלנו, ובאמצעות תקציב  המדינה, אמורים  לממן ארס אנטישמי כזה, המבזה אותנו  בגין יהדותותנו , כי ככה בא ל"יוצרים", ומתאים גם לאדוני ''כאן", הכאילו ציבורי.

התיאורים של חברי המצדדים בתכנית, ששבחו אותה כ"שנונה" ו/או "מצחיקה" לא עשו עלי רושם. מהמעט מאוד שראיתי, מה שיש שם הוא בוז שטוף שנאה ולעג לכל  מה שיהודי. בקיצור, אנטישמיות נטו במירעה.

אולי פאק שלי, אבל הומור אנטישמי לא עושה לי את זה

זה שיש כאלה הרואים בדאחקות אנטישמיות דלוחות  משהו מצחיק, לא מפתיע אותי. היו כאלה המונים בכל רחבי אירופה של המאה ה-19 ובמחצית הראשונה  של המאה ה-20. המוני נאצים התפקעו מצחוק למראה הקריקטורות האנטישמיות והבדיחות על חשבון היהודים ב"דער שטירמר" (ואז נפנו להפעיל את מתקני הגז במחנות ההשמדה), סוג הומור  שבערוץ כאן הציבורי מנסים לתאר כ"סאטירה". אני מודה, אולי זה פאק שלי, אבל הומור אנטישמי לא עושה לי את זה, כמו ל"יוצרים" ולכמה מחבריי לשעבר  בפייסבוק , מחובבי התכנית. אחת שכמוה לא היתה יכולה לעלות לאוויר בשום מקום בעולם, אולי חוץ מאיראן, טורקיה, לבנון של החיזבאלה, ועזה ורמאללה של האנטישמים מהחמאס ומהרשות בהתאמה.

וכך שמחתי ממאוד להיפטר מכ-100 חברים מדומים ובעצם אנטישמים שנקבצו אצלי  וסוף סוף יצאו מהארון. ומחיי.

והנה מקרה לדוגמא.

במיוחד שמחתי על שנפרדתי  מבהמה גסה במיוחד, אחת, חיה לבנה שמה (אמיתי).

עם האקזמפלר הנתעב הזה כבר היה לי עניין לא מכבר. זה אחרי שמשה פייגלין הטיפש, השר המיועד לאחת מממשלות נתניהו שלא התממשו,  הביע את שמחתו המטורללת על מותם של לבנונים חפים מפשע בפיצוץ שהיה בביירות. החיה הבהמית הזאת, לבנה,  פרסמה פוסט, אני לא זוכר את הניסוח המדוייק, שלפיו אמירתו של פייגלין אינה מייצגת אותו ואת שכמותו, אלא את נבזותום של היהודים בכלל, את טיבה הנורא של דתם, ואכזריותה המהותית של אמונתם. בקיצור: לדעתה של הבהמה האנטישמית הזאות, יהדות שווה לתאוות רצח  שאינה יודעת שבעה.

כתגובה לפוסט הנתעב הזה, שאלתי את החיה האנטישמית,  מה היתה אומרת על  הכתמת  הערבים והמוסלמים כולם כמנוולים המצדדים ברצח חסר הבחנה של יהודים, על סמך דברי הבלע של הח"כ הוותיק אחמד טיבי והח"כית הטריה היבא יזבק,  שהכתירו רוצחי יהודים נתעבים מבני דתם ואמונתם, כ"שאהידים". ושלא יספרו לכם מעשיות על משמעות המושג הזה בערבית. הנה מהוויקיפדיה: "בקרב הפלסטינים נעשה שימוש במונח זה בין היתר כתואר לפלסטינים שנהרגו באינתיפאדה, ובייחוד כתואר למחבלים מתאבדים (פיגועי התאבדות מכונים בקרב הפלסטינים عمليّات استشهاديّة, "עמליאת אסתשהאדיה", כלומר, פעולות שבהן הפך פלוני לשהיד)."

ותגובתה של חיה לבנה: היא שלחה אותי להתאסלם. כי רק כמוסלמי תהיה לי הזכות לבקר ערבים ומוסלמים, כפי שהיא עצמה, כך הצבועה  האנטישמית, מתירה לעצמה לבקר יהודים ויהדות בהיותה אחת מאיתנו(!), המממשת את זכותה הטבעית לבקר את בני עמה. ושערבים ומוסלמים יעסקו בביקורת של בני עמם.

הטיעון השקרי והצבוע הזה לא היה חדש בשבילי. בקרבות הרחוב שלי כבר נתקלתי בפייק שמאלנים שניסו להעלות אותו כשזה נדמה להם נוח. אנחנו, השיבו לי אלה, כששאלתי אותם, למשל,  על השמדת העם שערכו חביביהם הפוליטיים  בסוריה, מתרכזים בביקורת החברה שלנו, הישראלית. מה לנו ולסוריה.

כך שהיה קל לי מאוד לחשוף את החלאה האנטישמית השקרנית , הצבועה והמטופשת בפני חבריה. מה שככל הנראה מאוד לא נעם לה, כי הדיון כולו התנהל בחשבון שלה לנוכח עיניהם של המון חבריה, שאיש מהם לא נחלץ לעזרתה.

מה שכתבתי לה הוא זה: אם כך, חיה  בוודאי לא הבעת לאחרונה את זעמך על טראמפ ועל הימין האמריקאי, מתוך הזדהות טבעית עם מאבק ה"בלק לייף מטרס", בעקבות רצח ג'ורג' פלויד בארה"ב.(כי את עוסקת רק בנו, היהודים בישראל) ובטח לא הזדהית מעולם עם קורבנותיו השחורים של  האפרטהייד הלבן בדרום אפריקה, וכן הלאה, תחביבים ידועים של שמאליברלים הומניסטים.רק את לא היית שותפה לתחביב.

ויותר מזה, טענתי כלפיה, לנוכח עמדתך העקרונית האמיצה, בוודאי כתבת עשרות מחאות ב"הארץ" ו/או ב"גדה השמאלית", נגד חבריך לדעה מהפייק שמאל האנטישמי הבינלאומי ,  מברקליי עד הארווארד, מהסורבון עד הלונדון סקול, מאלה שאינם חדלים לתקוף את ישראל המרושעת, וליבם יוצא אל  הפראים האצילים הפלשתינים – הטרוריסטים האהובים עליהם. – וזה במקום  שיתרכזו , (לפי כלל האצבע של האנטישמית חיה לבנה), בעוולות המקומיות  של המשטרים שלהם עצמם, בארה"ב, בבריטניה או בצרפת.

הכהן הגדול של הפייק שמאל, הפרופ נועם חומסקי: "צביעות זועקת לשמיים"

ומה שמחתי להזכיר לשקרנית הצבועה, חיה לבנה, בהקשר הזה, את דבריו הנכוחים של הפרופ' נועם חומסקי . שכן חומסקי, הכוהן הגדול של הפייק שמאל הבינלאומי, באחד מרגעי הצלילות שלו, הביע את דעתו המפורשת על ה"צביעות הזועקת לשמיים" ׁׁ("hypocrisy that rises to heaven"") מצד "האינטלקטואלים"(חה-חה) במערב, אלה התומכים בתנועת ה-BDS – החרמות נגד ישראל. וזה בשעה שהם שותקים כקרפיונים  באמבט לנוכח פשעים הגדולים עשרת מונים משל ישראל, כך חומסקי, שמבצעים המשטרים  במעצמות המערב, כארה"ב, בריטניה וצרפת. הם לעולם לא יקראו להחרים את האוניברסיטאות המשלמות את שכרם, טען חומסקי, כמו שהם תובעים להחרים את ההשכלה הגבוהה בישראל. והצביעות הזאת, ציין הפרופסור  בעדינות רבה, מחזקת את ההנחה, שמדובר, פשוט, תחזיקו  חזק. באנטישמיות ובאנטישמים.

שזה בעצם מה שאני טוען ללא הרף. שכל השמאליברליזם המערבי ה"אנטי ציוני" הוא בעצם תנועה אנטישמית רב-לאומית של הפייק שמאל.

ואגב חומסקי, מה שמחתי לגלות לאחרונה את שמו בין 150 האינטלקטואלים  שתקפו לאחרונה את ה-PC, הפוליטיקלי קורקטנס, שהוא הצביעות בהתגלמותה הצנזוריאלית של אותו שמאליברליזם אנטישמי במערב.

כך שמי יודע, אולי עוד יש תקווה אפילו לחומסקי, ולא הכל אבוד בקשר לפרופסור היהודי הדעתן הזה מבוסטון.

אז   ברור, שלצבועה  השקרנית חיה לבנה,  לא היה נעים, אחרי שהעמדתי  אותה עירום ועריה במלוא עליבותה  וקלונה מול חבריה, בלי שיהיה לה בדל  תשובה לטענתי.

ולא ייפלא, שגם היא ניסתה לעלות על עגלת הגינויים כלפי בהקשר של "היהודים באים", עם טענות מגוחכות בדבר "האלגנטיות" של תגובותי והיעדרה .

אך גם הפעם העמדתי אותה ללאעדינות על משוגותיה הטיפשיות.

ואז הפגינה הצבועה השקרנית גם את פחדנותה, ושניה לפני שאינפרנדה אותי , הותירה בין התגובות אצלי את גלליה, בצורת גידוף אווילי כלפי,  שכבר לא יכולתי להשיב עליו בהיעדרה.

כך שבוודאי תבינו מה שמחתי להיפטר מהאנטישמית המוכחת הזאת.

 

 

4 תגובות
 1. קמיליה permalink

  אמנם לא צפיתי באף פרק של היהודים באים – אך מאוד נהניתי מהפוסט.
  השכלתי גם מהתשובה שלך ליהודים הטוענים שאסור לנו לבקר את האיסלם / הערבים והמוני שותפיהם.

  עם זאת, אני חוששת שתקוותיך שקיימת תקנה אפילו לנועם חומסקי (ושותפיו) הן אופטימיות מדי.
  אם הוא טוען ש: "האינטלקטואלים"(חה-חה) במערב, אלה התומכים בתנועת ה-BDS – החרמות נגד ישראל. וזה בשעה שהם שותקים כקרפיונים באמבט לנוכח פשעים הגדולים עשרת מונים משל ישראל, שמבצעים המשטרים במעצמות המערב, כארה"ב, בריטניה וצרפת. הם לעולם לא יקראו להחרים את האוניברסיטאות …"
  – הוא מתעלם מהפיל שבחדר.
  ב 50 השנים האחרונות, כל פשעי מדינות המערב, גם יחד, אינם מתקרבים אפילו לאלפית מפשעי בריה'מ או פשעי סין הקומוניסטית. כל פשעי יבשת אירופה – אפילו אינם מתקרבים לפשעי מדינות מוסלמיות, בינוניות בגודלן, כמו סעודיה או איראן.

  כלומר, חומסקי בסה'כ ממשיך במסורת המתקפה האנטי- מערבית.
  מגמה הנפוצה מאז שהמוני "אינטלקטואלים" במערב תמכו בהתלהבות נואלת בבריה'מ של סטאלין, אח'כ בסין של מאו, אח'כ בפידל קאסטרו וצ'ה גווארה, ואח'כ בתנועות טרור כמו הבריגדות האדומות ואש'פ וכן הלאה וכן הלאה.
  חומסקי בסה'כ חשף שהמתקפה שלו על ישראל אינה נובעת רק מאוטו-אנטישמיות. מבחינתו ישראל היא רק חלק נפשע נוסף של "המערב". הוא בסה'כ מבקש משותפיו לדרך שהמתקפות על ישראל לא ישכיחו מהם את המטרות המקודשות של מתקפות גם על ארה'ב, בריטניה וצרפת.

  Liked by 2 אנשים

  • צדקת בכל מילה, קמיליה. היחס של הצבועים האלה לקומוניזם הסובייטי וגם הסיני הוא פיסגה של צביעות ושפל של מוסריות. חומסקי עצמו, עם שותף שכתב עמו, טען שהטבח הנורא שביצע החמר רוז' בקמבודיה, כמוהו כרדיפת המשת"פים של הנאצים בצרפת אחרי מלחמת העולם 2, הנבלים (חומסקי ושותפו, גם הוא יהודי לפי שמו, אגב.

   אהבתי

 2. רפאל permalink

  נראה את אותם שונאי ישראל המצחינים האלה עושים סאטירה על הנצרות או על האיסלם, וממילא המסקנה המתבקשת מכך שסאטירות מסוג זה, המתקבלות באהבה חיבה ורעות כ"כ עמוקה, היא שהמקום שבו האנטישמיות היא הרבה ביותר – הוא פה, ואכמ"ל, וד"ל.
  בבקשה אנא פרסם כאן את הפוסט שפרסמת בפייסבוק,
  ויישר כח גדול על המאמר עצמו.

  Liked by 1 person

  • אני מפרסם פה כמעט כל מה שאני מפרסם בפייסבוק(חוץ מהפוסטים הקצרצרים הצבעוניים, ולהיפך.

   Liked by 1 person

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: