דילוג לתוכן

שוב צונזרתי ב"הארץ": מכסת"חים את אובמה?

יולי 24, 2020

אחרי תקופה ארוכה שבה הצליחו התגובות שלי לעבור את חומות הצנזורה של העיתון לאנשים חושבים, שוב נתקלתי במכבש הצנוזרה הבולשביקי, הפייק-שמאלני של עיתון "הארץ". זה קרה לי עם תגובה למאמר של גדעון לוי שהתפרסם אתמול, יום ה', תחת הכותרת:"

"יש סכנה שהתקיפות באיראן ייגמרו בבכי ובדם. למי אכפת"

מרוב שהתגובה שלי נראתה לי פרווה (תוכלו לשפוט בעצמכם), אפילו לא טרחתי לשמר אותה ליתר ביטחון, והופתעתי מאוד שלא פורסמה. אנסה לשחזר אותה פה מהזיכרון ולפרסמה, בעיקר מסיבות אנטרופולוגיות: כדי שנוכל לעמוד על הקווים האדומים של הפייק-שמאלן המצוי שמעסיק מר שוקן בשולחנות העריכה שלו.

הנה מה שכתבתי:

"אחת מהשתיים: או שאיראן היא אמנם הסכנה הקיומית המרחפת מעל לראשה של ישראל, מעצמה אזורית חזקה ומסוכנת ערב הצטיידותה (של איראן) בנשק גרעיני, ואז ברור שהתגרות בה היא מסוכנת מאוד. או שאיראן חזקה פחות מכפי שהיא מתוארת במסע זריעת האימה בישראל, עוד נמר של נייר, ואז גם ההתגרות בה מסוכנת פחות, טוען בעל המאמר.  "אבל אי אפשר לטעון", מסכם לוי, "שאיראן מסוכנת וההתגרות בה אינה מסוכנת."

נשיא אמריקאי ברק אובמה: טיפש ומופקר

מי שהפך את איראן למסוכנת, היה הנשיא האמריקאי ברק אובמה, הטיפש והמופקר, ששיחרר לכיסי המשטר האיסלמי הפנאטי שם הררי דולרים, למימון מסע ההתפשטות של איראן במרחב, ולמעשה איפשר לה את המשך הדרך אל הפצצה הגרעינית, אחרי השהייה של כמה שנים. וכך ניסתה איראן להתבסס בסוריה,לחמש את החיזבאללה בטילים מדוייקים, לשסות את החמאס והג'יהאד בעזה נגד ישראל, שאותה מבקש המשטר האיראני להשמיד, ורימתה את המפקחים על המיזם הגרעיני שלה. .הטלת הסנקציות על ידי הנשיא טראמפ דילדלה את איראן, והתקיפות של ישראל (לא "התגרויות") מטרתן היא להחליש את המעצמה האיראנית במרחב, ולמנוע את יכולתה הגרעינית. וברור, שככל שהאיראנים חלשים יותר, כך הם מסוכנים פחות, ומכאן הססנותם וחוסר התגובה שלהם, עינינו הרואות."

זה ׁ(בערך) מה שכתבתי וצונזר,ולדעתי מוכיח בברור, שהטיעון של לוי הוא חסר כל אחיזה במציאות.עדיין אני תוהה מדוע צונזרתי, אך יש לי השערה. אני תוהה, כי חלקים מטענותי ניתן היה למצוא בתגובות של אחרים שפורמסמו בעיתון. אך יש קטע שהוא ייחודי לתגובה שלי, זה שנגע לתפקידו של הנשיא האמריקאי הטיפש והמופקר ברק אובמה, שיתכן של"הארץ" חשוב מאוד לשמור על כבודו, מסיבות השמורות במערכת.

 

 

 

 

 

From → כללי

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: