דילוג לתוכן

שום דבר לא יזוז עד שלא נבין מול מה ומול מי אנחנו עומדים

יולי 22, 2020

——————————————————————–

המאבק של אדוני "הדגלים השחורים" ו"קריים מיניסטר" להדחת ביבי, הוא חסר סיכוי, כי הוא חסר כל אמינות ויושרה. העם, במשמעות של הציבור הרחב – מיליוני ישראלים – לא קונה את הסחורה שלהם. יש להם, בעלי ומנהיגי המפלגות והעמותות, שעומדות מאחורי המוחים האלה, קצת גדודים או לכל היותר חטיבות של כמה אלפי אידיוטים שימושיים ו/או קהל נהנים נאמן (עמותות, מועסקים בשכר, חברי מרכז, בעלי ג'ובים וכאלה). אבל כל היתר, מקסימום יצביעו להם בבחירות, יכתבו פוסט או יגיעו לחוג בית וישאלו שאלה חכמה או מביכה. אנשים סבירים ואזרחים טובים. "הציבור הרחב" במובן הטוב של המושג. בני אדם, שלא רק פוליטיקה יש להם בחיים. סתם אנשים עם הגיון פשוט ובריא.

הדמוקרטיה היא שלטוו ביחזירון העליון, על ידי החזירון העליון ולמען החזירון העליון

המלך העירום במלוא תפארתו: הדמוקרטיה היא שלטון החזירון העליון, על ידי החזירון העליון ולמען החזירון העליון

 

ואותו דבר בדיוק (אבל בדיוק), חסר סיכוי הוא מאבקם של נערי ביבי וכתבלביו להציל את מנהיגם על ידי התקפת "כנופיית שלטון החוק" וה"בירוקרטיה", והצגתם כאויבי הציבור. וגם זה מחוסר כל אמינות. שני הצדדים, אנשי "רק" ואדוני "רק לא", מצליחים לנהל ביניהם מאבק מדומה ומפוברק, בעודם מעמידים פנים, שהם לא מודעים לכך שבעצם כולם "רואים להם".

כן, כבר רואים להם, כי השקר חשוף והמלך עירום.

וכבר לא תעזור להם התקשורת הממוסדת. זו שתיארה את ה"מאבקים האדירים", את "הפער שאינו ניתן עוד לגישור" בין הימין לשמאל. על ה''נראטיב"(השקר) השליט הזה שמרה ושומרת התקשורת הממוסדת מכל משמר.

אז עכשיו, בגלל שיש כבר רשת, פייסבוק, בלוגים, אינטרנט, נגמר המונופול של התקשורת הממוסדת על המידע, על העובדות ועל הדעות. ומכאן ההתקפות של אדוניה על המתרחש במרשתת, שאותה הם מאשימים בחוסר אמינות, בצעקנות, בתיאוריות קונספירציה, בהטייה.

מי שמדבר. מחרחרי הריב והמדון, משרתי ה"הפרד ומשול", סותמי הפיות מטעם הפוליטיקלי קורקטנס. פקידים נאמנים של המו"ליאנים בעלי-הבית ושל האינטרסים של החזירון העליון, הטלטנטים המחולקים בעצמם בין "ימין" ובין "שמאל", בין אנשי "רק" ואנשי "רק לא".

ומה הוא השקר החשוף? מה הוא הדבר ש"רואים להם", לאבירי ה"רק" ולאלופי ה"רק לא"?

את חוסר היושר ואת הצביעות הזועקת לשמים רואים להם

שכאשר הם תוקפים את ראש הממשלה הנאשם בשוחד, מירמה והפרת אמונים, הם מגוננים על מערכת משפטית בעייתית ביותר, איפה ששופטים עליונים מטים דין, ואינם משיבים על שאלות כשהם נתפסים בקלקלתם, איפה שפרקליט המדינה היוצא מנפח את הפנסיה שלו בעזרת חבריו למערכת, היכן שהתובעת במשפטו של רוה"מ מסתבכת בשירקעס של עבריינים מהשורה כשהדברים מגיעים לביתה הפרטי. מצב שהופך לבדיחה עגומה את היומרה של אנשי "רק לא" ל"מוסריות", ל"שמירה על שלטון החוק" וכו'. ברור שהעמדות שלהם אינן ענייניות אלא מוכות-פוזיציה.

ואותו דבר אוהדי ביבי, נעריו וכתבלביו, שבשעה שהם תוקפים את שחיתותה של "כנופיית שלטון החוק", הם מגוננים על ראש ממשלה, שהחשדות והאישומים כלפיו גרועים בהרבה מהטענות נגד בכירי המשפט. גם הם , אנשי ה"רק ביבי",לא יכולים לדבר בשם המוסר, בשם הענייניות או בשם החוק. גם הם מוכי אינטרס ופוזיציה. מה להם ולמוסר או לצדק או לדמוקרטיה או לריבונות העם, כשהם מכסת"חים את החזירון העליון, בדיוק כמו יריביהם המדומים מהשמאל.

*****

נא לזכור: כאשר הפוליטיקאים המושחתים, מהשמאל ומהימין גם יחד, מבשלים לעצמם העלאת שכר נאה בעצם ימי הקורונה, הם מקפיצים באותה הזדמנות גם את שכר השופטים והפרקליטים ואת גובה הפנסיות של כו-לם.

ותנחשו מה יכריע הבג"צ, ירום הודו, אם תגיע אליו עתירה התובעת לקצץ בשכר הבכירים ובפנסיות שלהם בשעה קשה זו. אך אל דאגה: עתירה כזאת לא תגיע לבג"צ: אלופי העתירות הרגילים – הפרופסורים של "המכון הישראלי לדמוקרטיה" (חה-חה), או הפרקליטים של "התנועה לאיכות השלטון"(חה-חה) או הצדיקים של מרצ(חה-חה) והמדוכאים של "הרשימה המשותפת"(חה-חה), או המנויים של תינוקיו לפיד, הם כולם בעסק, בטח עכשיו, בעת משבר הקורונה, כשצריך "לצופף שורות". הם לא יגישו שום עתירה כזאת. ואם סתם אנשים ינסו את כוחם בעתירה שתובעת צדק מהבגצ,תנפנף אותם מזכירות הבגצ לכל הרוחותתוך חצי שניה, קילומטרים ועידנים לפני שיהיה דיון. שום דיון כזה לא יהיה. ככה זה, כשיד רוחצת יד.

ככה זה ב"דמוקרטיה", שהיא שלטון החזירון העליון, על ידי החזירון העליון ולמען החזירון העליון. החזירים הלבנים של הימין, או האדומים של השמאל, או הצהבהבים של התקשורת. כולם בקומבינה.

וברור, שאין מצב, שאת הדברים האלה תוכלו לקרוא בעיתונות הממוסדת – כלומר, שכולם שם בחזירון העלין עושים ביניהם יד אחת, המליאנים והפוליטיקאים, המו"לים והשופטים, ה"טלאנטים" והמנכ"לים. שכל המריבה בין "ימין"ובין "שמאל", היא בלוף. שבעצם מדובר בשתי הכנפיים של אותה ציפור. שבמקום שכתוב "מוסר" יש בעצם "פוזיציה", שאיפה שמדברים בשם עקרונות נעלים, יש אינטרסים אישיים וכיתתיים צרים.

אבל יותר ויותר אנשים ב"ציבור הרחב", באוטובוסים ובשווקים, בבתי הקפה ובמקומות העבודה,ובבית מול המרקע,  כבר יודעים איפה אנחנו חיים ומה האמת. כבר "רואים להם" את השקר. לכן הציבור הרחב נשאר בבית, מודאג מהקורונה ומהאוברדראפט,  והשקרנים נשארים עם האידיוטים השימושיים והאינטרסנטים ממרכז המפלגה או מ"העמותות", אלה שהפקק האידאולוגי הסותם להם את המוח, מאפשר להם להתעלם מהסתירה המוחלטת בין הפוזה ובין התכל'ס של עמדתם.

ושום שינוי ממשי לא יקרה, לפני שיהיו די אנשים שמכירים באמת, ויוצאים בכוחות מאוחדים נגד השורות המצופפות של החזירון העליון.

ויש מקום לאופטימיות, כי זה כבר קרה פעם.

ב-2011.

8 עד 9 ישראלים מתוך 10, (בכל הסקרים, עם נוכחות אדירה ברחובות ובכיכרות) התייצבו אז לימין המחאה החברתית וזעקו ביחד, ימין ושמאל, חילוניים ודתיים, יהודים וערבים מזרחיים ואשכנזים, מתנחלים ושמאלנים:

"העם דורש צדק חברתי!"

התמיכה הגורפת הזאת היתה כוחה של המחאה ההיא, והיא פורקה על ידי הקרנות והפרופסורים של השמאל, שתיעלו אותה לסימטאות החשוכות של הסיסמאות הפוליטיות המעופשות.

הו, כמה שביבי היה מבוהל אז. כמה שהחזירון העליון היה מבועת, עד כדי כך שאדוניו איימו על התקשורת הממוסדת בחרם מודעות, אם לא יחדלו לתמוך במחאה של לקוחותיהם, הקוראים , המאזינים והצופים..

והתקשורת הממוסדת, כמו תקשורת ממוסדת, שינתה פוזיציה ב-180 מעלות והתהפכה על המחאה. לקחה את כספי המודעות של החזירון העליון,  וירקה על העם.

רק שעכשיו, בזמן הקורונה, הזוהמה נוטה לצוף כלפי מעלה, וכבר קשה יותר להסתיר את הבושה.

From → כללי

להגיב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: