דילוג לתוכן

למה התפטרה בארי וייס, ומדוע יצאו 150 אנשי רוח נגד ה"פוליטיקלי קורקט"

יולי 16, 2020

הפתעה נעימה היתה לי, אותו מכתב שפירסמו ב"הארפר" 150 "אנשי רוח", בגנות הזוועה הנקראת פוליטיקלי קורקטנס (PC), שאינו אלא הביטוי הבולט ביותר לפאשיזם המובנה של השמאליברלים השולטים באקדמיה, בתקשורת, במשפט ובמדינות רבות גם בפוליטיקה. ה-PC הוא גם החפיר שקדחו הפאשיסטים האלה של השמאל סביב טירת השקרים שהיא מבצרם. ה-PC מגן על מגדלי הקלפים האידיאולוגיים הסותמים  את מוחם  מפני כל ביקורת, ואמור לסייע להם בהנדסת  חברה משוסעת, ללא מוסר, ללא אמת, נתונה לקטטה מתמדת בין הקבוצות שבתוכה, בשירות שיטת ה"הפרד ומשול" של האליטות העשירות ועתירות הכוח, שכך שודדות את האזרח הקטן ללא הפרעה. אין זה מפתיע שההון הגדול, התאגידי-פרטי, הממשלתי והכנסייתי מממנים בנדיבות את את המוסדות האקדמיים ואת "העמותות", מעוזי הפאשיזם הפוליטיקלי-קורקטי השמאליברלי.

ה-PC הוא התוצר של הקואליציה השולטת באקדמיה המערבית השוקעת והמתפוגגת.  ה-PC הוא הביטוי המעשי ההרסני ביותר, משטרת מחשבות וכוחות ביטחון על משמר השפה המכזבת  ודיכוי חופש הביטוי, מטעם הברית הפרברטית בין הניאו-מרקסיסטים ובין הפוסט-מודרניסטים, אלה אדוני ה"דה-קונסטרוקציה", .עבדי "פוליטיקת הזהויות" ואבירי ה"פוסט-קולוניאליזם".

עורכת מתפטרת בארי וייס: ""גזענית" ו"נאצית"

 

ה-PC הוא נישקם של אנשים המבקשים לכפות את עצמם ואת דעותיהם על כל השאר, בכל אמצעי שייקדם אותם בדרך לשם.

"המטרה" מבחינתם, תהיה מה שתהיה,  "מקדשת את האמצעים", "כשחוטבים עצים ניתזים שבבים", הם התירוצים הדחוקים והבזויים של הזרם האידיאולגי-פוליטי הזה.

השבבים ניתזו וניתזים בהמוניהם:

בגולאגים ובמרתפי העינויים של הק.ג.ב. והשרותים החשאיים ברוסיה, בבודפשט, בברלין המזרחית  ובפראג, במחנות הריכוז של "התיקון" לעשרות מיליוני האיכרים ו"הבורגנים" בסין,  בשדות הקטל של החמר רוז' (המפלגה הקומוניסטית) בקמבודיה, בשממה הכלכלית שהם מותירים מאחוריהם במדינת נפט עשירה כוונצואלה,  בתמיכה בהשמדת העם בסוריה ובטרור האיסלמיסטי האנטישמי  שבהם תומכים הקומוניזם והפייק שמאלנים בישראל, ועוד.

לכאורה, אמור ה-PC להגן על החלשים, על המופלים, על הבזויים והנלעגים.  בפועל, ה-PC מגן על מדינות ותנועות רצחניות, שרוב קורבנותיהם נמנים על הקבוצות שלכאורה נמצאות תחת שריון  הפרוטקשן של ה-PC. תמצאו את אבירי ה-PC מהפייק שמאל מכסת"חים את החמאס והחיזבאללה ואפילו את דאעש. ארגוני טרור שהרוב הגדול של קורבנותיהם הם ערבים, תנועות דתיות המתמחות בשנאת נשים, מילתן  ודיכויין וגם ברצח הומואים.

עורך לשעבר ג'יימס בנט: התפטר,. קורבן קודם של ה-פיסי

לפני חודש ומשהו, בשבוע השני של יוני, התפוטר ג'יימס בנט, שערך את מדור ה"דעת" בניו-יורק טיימס האמריקאי, מעוז של ה-פי-סי, מעוז אמריקאי של  הצביעות והרמיה השמאליברלית. זה בגלל שאישר לפרסום מאמר של סנאטור אמריקאי שהמליץ על שימוש בכוח צבאי נגד האלימות, השוד והביזה ברחובות במסגרת המחאה על הרצח של השחור ג'ורג' פלויד.

150 המוחים נגד ה-פי-סי הזכירו את המקרה של העורך בנט  במכתבם. אבל אתמול נוספה עוד חלל במערכה. בארי וייס, גם היא עורכת במדור הדעות של אותו עיתון ניו-יורקי שקרני וצבוע, התפטרה מתפקידה היא סיפרה במכתב ארוך למו"ל, גם הוא יהודי, שחבריה לעבודה בעיתון  קראו לה "גזענית" וגם "נאצית".היא סיפרה על הפחד מפני האמת במסדרונות העיתון, על עלבונות ואיומים כלפיה בגלל עמדותיה (למשל, בעניין האנטישמיות) וכתבה למו"ל כך:  "הייתי רוצה לומר שהניסיון שלי היה ייחודי, אך האמת היא שסקרנות אינטלקטואלית – וקל וחומר נטילת סיכונים – היא התנהגות פסולה כיום בטיימס. למה לערוך משהו שיאתגר את הקוראים שלנו, או לכתוב משהו נועז… כשאנחנו יכולים להבטיח לעצמנו ביטחון תעסוקתי (וקליקים)(לייקים?) על ידי פרסום מאמר המערכת ה-4,000 שלנו, שטוען שדונלד טראמפ הוא סכנה ייחודית לאמריקה ולעולם? וכך צנזורה עצמית הפכה לנורמה".

ההתקרנפות העדרית, הבריחה מהאמת והפחד ממנה, הנטיה להתבצר בעמדות המוכתבות של המוח הפקוק אידיאולוגית, והשאיפה לסתום את הפה לכל מי שאינוו חושב כמוך, הם המאפיינים הבולטים ביותר של טיפוס האדם הפוליטיקלי-קורקטי. טיפוס-אדם שהוא עלבון לאינטליגנציה ואשפה מוסרית.

ואסיים עם דוגמא מקומית  לעוללות ה-פי.סי.

 באוגוסט 2017 היה הפרופ' ריצ'רד דוקינס הידוע ("יש אלוהים?")אמור  לשאת הרצאה בעיירה ברקלי בקליפורניה, מקום מושבה של אחת האוניברסיטאות המזוהות ביותר עם הפייק-שמאל האמריקאי, ובתור שכזאת, סביבה טבעית לגמרי ואוהדת ביותר לאחד כמו דוקינס

.והנה,  הפלא ופלא – ההרצאה בוטלה, לאחר שכל הכרטיסים נמכרו

וזאת למה? כי הגיעו תלונות למארגנים, שדוקינס הסתבך ב"הערות מעליבות" כלפי האיסלם. האידיוט שכח, ברוב שנאתו לדתות בכלל, שבאמריקה של האקדמיה, אסור לקשור בין איסלם ובין טרור. זה לא פי-סי.  על נצרות או יהדות, יכול דוקינס לחרטט כעולה על דעתו. אבל האיסלם מוגן

וזה הביא אותי למקרה המקומי,(שכבר כתבתי עליו פעם) שהתרחש באותו קיץ מהביל.

כחודש לפני הזובור שאכל דוקינס בברקלי, הגיע פלשתיני צעיר, עומר אל עבד, אל היישוב חלמיש, כדי לרצוח שם  יהודים בבתיהם.

והנה מה שכתב בעיתון "הארץ", שהוא  תאומו הישראלי של ה"ניו יורק טיימס", הגיגן בכיר, אחד מאלופי ה-פי-סי השמאליברלי המקומי, השקרן והצבוע:

"כל ישראלי הגון חייב לקרוא את צוואתו של עומר אל־עבד…עם כל החלחלה ממעשהו הנורא, כל ישראלי צריך לשים לב לדבריו של אל־עבד ולהסיק מהם את המסקנות הבלתי נמנעות…ככה נראה כיבוש וככה נראית ההתנגדות לו — דם רב שניגר לשווא."

 הכל בגלל "הכיבוש", הסביר לנו הצבוע-השקרן המקומי. נכון שהטקסט של הצוואה "מלווה במשפטים דתיים, כי כותבם מאמין באלוהים", הוא טען, אבל, נא לא לשכוח את העיקר: מדובר ב"מאבק שחרור".

עומר אל עבד והצוואה: לוחם שחרור לפי הפי-סי או רוצח בשם אללה לפי האמת?

וכל זה למה? כי אסור לקשור בין איסלם ובין טרור ורצח. זה דבר הפי.סי. הס מלהזכיר, שאלה שהפי-סי מגונן עליהם, מתגלים לנו במציאות האפורה כרוצחים הנאלחים ביותר.

רק מה, שאם מגיעים לצוואה של אל-עבד(לא היה קשה בכלל), יוצא לאור השקר של הרמאי מ"הארץ". ברור כשמש, , שהוא סמך על כך, שאיש מ"האנשים החושבים" קוראי עיתונו, לא יטרח להגיע לצוואה.

מה יש בצוואה,  בתור הצדקה לרצח שתיכנן כותב הצוואה? קבלו:

"צוואתי לכם (בשם אללה הרחמן והרחום)… הנשים והצעירים שלנו נרצחים בלא עוול בכפם, והם (היהודים) מטנפים את אל אקצה שלנו, מקום המסע הלילי של אהובנו מוחמד, ואנחנו ישנים. האם זו לא בושה? האם זו לא בושה שאנחנו יושבים בשתיקה?… הם הכריזו מלחמה נגד אללה…הו בני הקופים והחזירים! ( בני העם היהודי), אם לא תפתחו  את שערי אל אקצא אני מקווה שאחריי יצאו גברים שיכו אתכם ביד ברזל… מה טוב הוא המוות וההקרבה למען אללה ושליחו ומקום המסע הלילי של שליחו…אני הולך לגן עדן. שם ביתי…כולנו אחד, יש לנו דם אחד, אויב אחד ואל-אקצה אחד…"

אז מה? זה נראה לכם צוואה של לוחם "שיחרור" הנאבק נגד "הכיבוש?", כמו שרוצה שנאמין הרמאי מ"הארץ"  האם אל עבד הוא אחד שבסך הכל "מלווה במשפטים דתיים" את שאיפותיו הפטריוטיות הלגיטימיות, כמו שרוצה שנאמין  אותו רמאי, שונא ישראל והיהודים?

או שמדובר בצוואה של קנאי דתי, מי שרואה ביהודים, באשר הם יהודים, "בני קופים וחזירים" (כלומר, בני מוות, מי שכלל אינם זכאים ליחס אנושי), כולל, כמובן, הטרטיף מתל אביב?

לא ברור, שכל עניינו של הרוצח מחלמיש, כפי שמבהירה יפה הצוואה, הוא בהגנה על "אל אקצה"המקודש?

טוב. לא פלא שבני דמותו  ורעיו של הרמאי מ"הארץ"  מנסים עד היום לשכנע אותנו, שגם האינתיפאדה השניה, על שם אל אקצה, זו של תחילת המילניום , זו מתוצרת יאסר ערפאת, ששמה ניתן לה על ידי הפלשתינים, שגם היא היץה  מאבק נגד "הכיבוש" ו"לשחרור לאומי"? שקרנים נלעגים כל אלה.

עוד דוגמא קטנה למהותה הכוזבת של "התקינות הפוליטית". מעוז נאלח  זה של תרבות השקר והרמייה.

 

 

 

 

From → כללי

One Comment
  1. אילן permalink

    נו מה חדש. תסתכל על הכותרות בעיתון הארץ היום. 2-3 כתבות חורבן על ביבי ועוד אחת של אחת אראלה מלמד על יאיר נתניהו. חסרה לי הכתבה היומית על שרה והמשרתות. זה פשוט פתתי ועצוב. על ידיעות אין מה להגיד.
    חבל שככה סותמים את הגולל על העיתונות בארץ.
    כולנו עברנו לפייס ולטוויטר שהם יכתבו לחברים שלהם. עצוב. קבוצה של מורמים מהעם שוחים בתוך המדמנה שלהם.

    אהבתי

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: