דילוג לתוכן

עשור למרמרה/ מה בעצם קרה שם

מאי 31, 2020

משט המרמרה התרחש בסוף מאי 2010, אך תחילת הפרשה בכנס של החמאס בדמשק בסתיו 2008, לרגל מלאת 60 שנה ל"נאכבה" הפלשתינית.
חאלד משעל, אז ראש הלשכה המדינית של חמאס, עלה על הבמה, וסיפר על "פעיל מערבי", שהגה תכנית: קו ימי חדש בין קפריסין ועזה, אשר "לא רק יסיר את המצור אלא גם יביך את ישראל בתחום הדמוקרטיה וזכויות האדם."

אדם שפירו בראיון לערוץ 10

"הפעיל המערבי" הוגה הרעיון, היה אחד, אדם שפירו, בן לקומוניסטים יהודים- אמריקאים שלגם בבית הוריו מלוא הלוע אנטישמיות ואנטי-ציונות אופייניים לפייק שמאל, ולא הסתיר את תקוותו לגרום למלחמה של העולם כולו נגד הציונות ולהשמדת ישראל.

שפירו הגיע לישראל בתחילת המילניום, ניהל " עמותה" בשם "זרעים של שלום" לטיפוח מנהיגות צעירה ישראלית ופלשתינית הוא הכיר בארגון אמריקאית ממוצא פלשתיני, הואידה עראף. השניים נישאו, פרשו מ"זרעים של שלום", ויסדו את ISM, ראשי תיבות של "תנועת הסולידריות הבינלאומית". ב-2002 שהה שפירא במוקטעה ברמאללה ושימש דובר ליאסר ערפאת מול התקשורת המערבית.

חושף את שיטת ה"הפסד בכל מקרה"

ה-ISM היה ארגון מיוחד במינו, עם התמחות מעניינת: טיפוח מתאבדים מרצון מתוצרת המערב, שיבצעו את הקטע שלהם תוך התגרות מכוונת ומצולמת מכל עבר בחיילי צה"ל, כדי להיהרג, ולהפוך לגוויות בשרות התעמולה של "ההתנגדות" הפלשתינית, והוכחה מתה לאכזריות הישראלית.

המפורסמת במתאבדות של ה-ISM האלה, היתה רייצ'ל קורי, נערה אמריקאית,שלמעשה הופקרה למותה על ידי חבריה מה-ISM. הם לא הזהירו אותה מפני הדחפור הישראלי שנהגו לא היה יכול להבחין בה, כשניצבה מולו בתחתית של בור. הם המתינו סביבה עם מצלמותיהם, להוטים לצלם אותה נהרגת על ידי כף הדחפור, ליד רפיח. וזה הצליח להם.

בשרות תעשיית הסנאף הפלשתינית

אך היו קורבנות נוספים של הערפדים האנושיים האלה, שפירו-את-עראף. היה טום הוראנדל, פעיל האירגון שנהרג מירי של חייל צה"ל לאחר שהתרוצץ ללא הרף לפני חרך היריה בעמדה ברפיח, והחייל שחשש לחייו ירה בו, נשפט ונשלח לכלא; והיה בריאן אייברי שנפגע מכדור בפניו. פעיל אחר של הארגון נרצח בעזה על ידי ארגון טרור מקומי.

ל-ISM השתייך "פעיל השלום" הדני, רוכב האופניים שהוכה בבקעה ב-2012 על ידי סא"ל שלום אייזנר, שסיים בעקבות הארוע את שרותו בצה"ל.

לא מיותר לציין מי הם השותפים של ה-ISM בארגון מסעות האופניים בבקעה:

הקרן החדשה לישראל.

ועוד קודם לכן, באינתיפאדה השניה, גם נתנו אנשי ה-ISM מחסה בדירה שלהם לרוצח-המתאבד שביצע את הפיגוע בדולפינריום בתל אביב. 21 הרוגים, 120 פצועים.

*****
השיטה של שפירו, שאותה לא הסתיר, היתה להעמיד את ישראל במצב של "הפסד בכל מקרה". ובלשונו: "To present Israel with a lose-lose situation"

כלומר: אם חיילי צה"ל לא יגיבו להתגרויות המכוונות, הם יתפסו כחלשים וכמי שהפסידו את המערכה. ואם יגיבו ויפגעו במתגרים – יוכיחו את אכזריותה של ישראל וישחקו לידי תעמולת הדמוניזציה והדה-לגיטימציה של ישראל.

זו אותה האסטרטגיה שעמדה מאחורי "תעשיית המוות" הפלשתינית, עם ה"פאליווד סנאף" הנלווה, שתפקידה, עד היום, כולל "צעדות השיבה", היה להעביר לתקשורת המערבית הרקובה והמושחתת סרטונים מהונדסים ומפוברקים (כמו במקרה של הרג הנער מוחמד א-דורה בעזה בפתח האינתיפאדה השניה) שבהם נראה הרג של אנשים בשידור חי – סנאף נתעב לכל דבר ועניין.

ואילו מהצד הישראלי הקימו "הקרנות " הזרות "עמותות" ששירתו את תעשיית הסנאף הזאת, "עמותות" של שטינקרים מצויידים במצלמות, מסוג "בצלם" ו"שוברים שתיקה".

ההצעה של שפירו למשעל, שהוצגה בכנס בדמשק,היתה לארגן משטים "הומניטריים" לעזה "הנצורה", שברור שצה"ל ינסה למנוע אותם, מה שיביא, בהדרכה נכונה, להרג של "אזרחים חפים מפשע" על סיפוני האוניות – ההתמחות המיוחדת של ה-ISM.

העימות על סיפון המרמרה

וכזה בדיוק היה משט המרמרה.

מי שנבחרו לתפקיד ה"מארטירים" במשט הזה, המתאבדים במתכוון ובמודע, היו חברי ארגון טרור טורקי, בשם IHH. בולנט ילדרים, מנהיגו של הארגון הזה, נועד לשיחות בדמשק עם ח'אלד משעל בינואר 2009, זמן קצר אחרי שמשעל הציג את תכנית המשפט בכנס "הנאכבה" שם בסתו 2008.

וההמשך ידוע. הטרוריסטים של ה-IHH רכשו את ה"מאווי מרמרה" והכינו אותה לפעולה. לפני שיצאה לדרך, בסוף מאי 2010, הם העלו עליה באיסטנבול 40 "פעילים" של הארגון, שעברו אימון ותדרוך בהתאם לשיטות של ה-ISM.חלקם גם הותירו מאחוריהם צוואות, ביודעם היטב ל מצפים מהם.

להעמיד את חיילי צה"ל במצב של lose-lose situation.

הפסד בכל מקרה. אם לא יגיבו לפרובוקציות, יזמינו המשך שלהן, שאולי גם יביא למותם.

ואם יגיבו, תוצג ישראל כמדינה אלימה.

*****
וראש הממשלה דאז, בנימין נתניהו, ועימו שר הביטחון אהוד ברק, נפלו בקלות לפח של ה-ISM וה-IHH. הם יזמו "פעולת קומנדו נועזת", ושלחו את לוחמי השייטת הישראלים להשתלשל ממסוקים ולעלות מסירות על סיפון המרמרה, שם נתקלו הלוחמים באלימות קשה, ונאלצו לירות מטווח א]ס בתוקפיהם כדי להציל את חייהם.

נשק קר שנמצא על סיפון המרמרה

בדיוק מה ששפירו ומשעל ארצו שיקרה.

תשעה טרוריסטים טורקיים נהרגו בעימותים.

ולא מיותר להזכיר בהקשר הזה עוד כמה "גיבורים" של המשט:

*במשט המרמרה השתתפה העיתונאית הפולניה אווה יאסביץ. במחשב הנישא שלה נמצא סיפור מעניין: היא דיווחה על "מעורבותה של ממשלת טורקיה במשט… דרור פיילר, ישראלי לשעבר ותושב שוודיה שהשתתף בפגישה ובמשט, אישר ל"הארץ" בשיחה משוודיה, את דבר קיום הפגישה ואת רוח הדברים שנאמרו. (במסמך נכתב): "הממשלה לא הכריזה בתחילה על תמיכה במשימה; אבל בימים האחרונים, (אנחנו) מקבלים תמיכה ישירה מראש הממשלה ומשרים נוספים. בשיחות פנים אל פנים (במקור: F2F) נאמר באופן פתוח, שאם יש לנו בעיות כלשהן, הממשלה תרחיב את התמיכה שלה אם אפשר". ("הארץ", 20.10.2010):

ראש הממשלה הטורקי שהשתתף בישיבה, הוא, כמובן, רג'ב טאיפ ארדואן.

*הישראלי לשעבר דרור פיילר, חניך הקומוניזם הישראלי בקיבוץ יד חנה, שהיגר לפבדיה, היה משתתף פעיל במסך העשן של ה-ISM והחמאס באשר לכוונתויו של המשט. בשיחה עם גלצ הודיע פיילר שעל סיפוני האוניות במשט "אין אפילו פצירת ציפורניים". שקר גמור, כמובן. לרשות הטרוריסטים עמד שפע אדיר של נשק קר.

*אדם שפירו לא השתתף בעצמו במשט, אך אשתו, הואידה עראף היתה הממונה על מגביר הקול על סיפון המרמרה.

*ואחרונה ולא חביבה במיוחד, היא הח"כית לשעבר מבל"ד, חנין זועבי, שהיתה על סיפון המרמרה, וניסתה למנוע את הפינוי לבית החולים של הפצועים הטורקיים מבטן האוניה. הצלת חיים של הנפגעים האלה, עמדה, כמובן, בניגוד גמור למטרת המשט – צנה שיותר קדושים מעונים ומתים, כדי להוכיח את הצימאון לדם של הציונים המרושעים.

ארדואן, פיילר, עראף וזועבי, פעילים חשובים בתעשיית הסנאף הפלשתינית.

One Comment
  1. עידית permalink

    מה קרה לארגון הזה ISM? לא שומעים עליו.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: