דילוג לתוכן

הקורונה והליצמנים: הטיפשים לאחר מעשה

מאי 21, 2020

ל"חכמים אחרי מעשה" יצא שם רע, שלא בצדק. בבית ספרי,  אלה החכמים היחידים ששווה להאזין להם. אלה שהבינו מה שקרה, ומסיקים את המסקנות הנכונות. בחכמים לפני מעשה- פרומו-תאוסים, איני מאמין כלל. מנסיוני (שלאחר מעשה) הם מתבררים כמעט בכל הבמקרים, או אף בכולם,  כמי שהציגו, מעשה רמייה, את משאלות הלב (WISGFUL THINKING) שלהם  – כתחזיות מלומדות וכהערכות שקולות.

ותמיד מתנפץ העתיד בפרצופם הטיפשי והמופתע (בחירות 2015 בישראל, 2016 בארה"ב, הברקזיט ותבוסת קורבין והלייבור בבריטניה, תחזיות טיפשיות בדבר מלחמות עונתיות של ישראל בעזה, בלבנון ובסוריה, ניצחון הגלובליזם ותבוסת מדינת הלאום, ועוד ועוד). וכמו כן, יש חכמים שלפני מעשה  מסוג הקוראים בכוכבים, בקלפים, בעננים, בקבלה  וכו'., אלה טובים רק במעט מבעלי משאלות הלב.  כי אחוזי ההצלחה שלהם טובים יותר מאלה של אלופי ה-WISGFUL THINKING מהסוג המדעיסטי-רציונליסטי-פייק שמאלני.

אבל עכשיו לרגל ההתפתחות במאבק בקורונה, יש לנו עניין בזן מיוחד במינו – הטיפשים לאחר מעשה.

הם מזכירים לי מאוד טיפשים מאותו זן  בהקשר האיראני.

אלה רווחו מאוד בעיתון "הארץ", אך היתה להם נציגות נכבדה, בין הגיגני הפייק-שמאל, גם בכלי תקשורת אחרים. הטיפשים האלה, טענו:

א. שאין שום אפשרות למנוע מאיראן נשק גרעיני, ולחלופין ב: שזה בכלל לא יהיה דבר נורא, אם לאיראן יהיה נשק גרעיני, ואולי יהיו לכך גם צדדים חיוביים, כי מאזן האימה החדש ימנע מישראל השנואה עליהם "השתוללות " בחזית "הכיבוש".

שר יעקב ליצמן: טיפש לאחר מעשה

אך כאשר התברר כי איראן לא השיגה נשק גרעיני (בעקבות צעדי מניעה שונים, מצד אלה שלא לקחו ברצינות את הפרומו-תיאוסים מהפייק שמאל, חששו מהאפשרות שאיראן תשיג נשק גרעיני, ונקטו בצעדים, כולל לוחמת סייבר, חיסולים, איומים בתקיפה אווירית, ועידוד סנקציות), הופיע אצל הטיפשים האלה מ"הארץ" נימוק חדש:

בכלל לא היתה אף פעם סכנה איראנית! זה היה סתם תרגיל אופייני בזריעת פאניקה, מצד נתניהו, מי שעומד בראשה של מעצמה גרעינית אדירה, ששום פצצה גרעינית איראנית מצ'וקמקת לא יכולה לאיים עליה. וההוכחה:

האיראנים כלל לא השיגו נשק גרעיני! סימן, מבחינת הטיפשים לאחר מעשה,  שלא היה צורך בצעדי המניעה! הכל היתה פאניקה שזרע נתניהו למטרותיו הפוליטיות והאישיות.

כך עובדת הטיפשות שלאחר מעשה.

ועכשיו אנו נוכחים בגירסה של הטיפשות לאחר מעשה בתחום הקורונה. במקרים רבים מדובר  באותו סוג של חכמים מדומים מהפייק שמאל. היום התברר לי ,מאחד הפוסטים של אחד מהם, שקראתי בפייסבוק,  שבישראל – הקשיבו-הקשיבו! – בכלל לא היתה מגפת קורונה! קראתם נכון. זה הכל היתה המצאה של נתניהו למטרות פוליטיות! בפועל לא היה כלום, ולכן אין כלום, ולא יהיה כלום.

מנכ"ל משה בר בסימן טוב: מי שהזהיר

וההוכחה של הטיפשים לאחר מעשה, היא בדיוק כמו במקרה של איראן: עובדה שלא התממשו כל התחזיות השחורות באשר למספרי הנדבקים, החולים והמתים!    מכיוון שלא התממשו התחזיות הפסימייות האלה, מסיקים הטיפשים שלאחר מעשה, שלא היה צורך אמיתי בצעדי הבידוד המחמירים, בהגבלות הקשות שהוטלו על המשק בהוצאת מיליון ויותר אנשים ממעגל העבודה, וכו' – כי כלל לא היתה מגיפת קורונה בישראל!

אוי טיפשים שכמותם.

מתי ומאיפה ולמה צצו כל התחזיות השחורות? זה ידוע היטב-היטב. היתה תקופה, בהתפתחות הקורונה פה, שבה הוכפל בכל שלושה ימים ימספר הנדבקים,  המטופלים והמתים. לא היה בידוד באותה תקופה. המשק עבד כרגיל. החרדים בבני ברק, מודיעין, בית שמש וירושלים השתכרו בפורים עד-לא-ידע ושמעו לרבניהם הטיפשים, שחלקם נמצאים באופן קבוע במצב של עד-לא-ידע, גם בלי צורך במשקה. ישראלים נדבקו אז בהמוניהם, ברחובות, בקניונים,  בבתי הקפה, בבתי הקולנוע, בבתי הספר ובאוניברסיטאות, בבתי הכנסת, באיצטדיונים, וכמובן במקומות העבודה.

ובכן, כל מי שהתבונן מספרים באותם הימים, כולל החתום מעלה, ועשה חשבון, מה יקרה בעוד 3 ימים, 6, 12, 24 ו-48 ימים, אם יימשך הקצב של הכפלה בכל 3 ימים, בלי שינקטו צעדים דראסטיים,  הגיע לאותן תוצאות מבהילות שאליהן הגיעו גם במשרד הבריאות.

המספרים המבהילים האלה, הם  שהיוו את המסד ההסברתי ןאת הדחיפה והדחיפות לתוכנית הבידוד ההמוני, לסיוע המבורך, במזון ובתרופות,  לזקנים הגרים לבדם, המספרים המבהילים הביאו להפסקת ההפקרות המטורללת של  החרדים  במושבותיהם, ולהשבתת המשק.

ואמנם – בדיוק כמו במקרה של איראן, צעדי המניעה עבדו. נבלמה התפשטות המגפה ולא הגענו לששיעורי התחלואה והתמותה שהיו צפויים.

והמסקנה שהסיקו הטיפשים  שלאחר מעשה, בדיוק כמו במקרה של איראן והנשק הגרעיני  שהיא לא הגיעה אליו – היא שכלל לא היתה מגפת קוארונה בישראל! זו היתה סתם פאניקה שהריץ נתניהו, כמו שעשה במקרה של איראן! הקורונה מעולם לא ייצגה איום על ישראל האדירה, זו שאפילו מגיפה שפגעה בכל העולם ואשתו, אינה מצליחה לנגוע בה. הכל פאניקה מפוברקת מתוצרת הנאשם מבלפור.

כמה לא מפתיע, שהגיבור התורן החדש של הטיפשים לאחר מעשה, הוא גדול הטיפשים מהזן הזה, מי שהיה שר הבריאות, הח"כ החרדי יעקב ליצמן, שמערכת הבריאות נפטרה ממנו כל עוד רוחה בה, ורחמי על משרד השיכון שזכה מההפקר בטמבל הזה.

עוד טיפש לאחר מעשה, שאחרי שישראל הגיעה לשיאים של הצלחה במאבק במגיפה, הטמבל בעל השטריימל, במקום להשתבח בהישגי משרדו,  מגלה הטמבל שהוא, הילד החכם עם האצבע בסכר,  התינוק שהבחין  בעירומו של המלך, היה היחיד שלא הסכים  עם המדיניות הזהירה והרצינית שנקטו מנכ"ל משרדו משה בר סימן טוב וראש הממשלה נתניהו, זו המדיניות שהצילה ממוות ישראלים כה רבים.

איזה אוויל.

אלא שמאז הודעתו-הודאתו, הפך ליצמן לחביב התקשורת הממוסדת מסיעת "רק לא ביבי". תנא דמסייע לתיאוריית "הפאניקה". לפתע שכחו לו אלופי המוסר מהזן האתאיסטי-מדעיסטי  את הספודיק (שמו המקצועי של המבנה העל-ראשי, שבורים מסוגי קראו לו שטריימל עד שתוקנו על ידי רפאל גרנות – תודה) המגוחך,  שכחו לו את ההגנה על חרותה של פדופילית אוסטרלית מבנות עדתו, שכחו שהפקיר למותם חרדים רבים,  ושהצליח ברוב חוכמתו להידבק בעצמו במגיפה הלא מסוכנת הזאת.

אם בכלל היתה אחת.

כולם ליצמנים, כל הטיפשים לאחר מעשה, אחיהם לחוכמה של הפרומו-תאוסים, היודעים מראש.

 

 

One Comment
  1. granotraphaelgmailcom permalink

    שגיאה אחת – זה לא שטריימל אלא ספודיק,

    Liked by 1 person

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: