דילוג לתוכן

החזל"ש: נתניהו הניף דגל לבן. כמו 'לחיות עם החמאס', לעוטף עזה, עכשיו כולנו ב'לחיות עם הקורונה'

אפריל 18, 2020
ברור שאני חושש מאוד מהמהלך הממשלתי הנמהר,של "החזרה לשגרה" (לא אפרט,כי לא הקטע שלי להתפאר ב"אמרתי לכם"ביחס לתחזית שליליות. מה גם, שאשמח מאוד מאוד להתבדות, ואני מאחל לראש הממשלה, למשרד הבריאות ולכולנו, רק הצלחה בתכנית החזל"ש)
רק אזכיר, שזה כבר נוסה במדינות אחרות,  וגל שני שאין לשער את מימדיו, צפוי כמעט בוודאות.

בנימין נתניהו" קוזי פונט טוטה

זוהי בעצם תכנית של פוליטיקאים שמנהלים מו"מ מול נגיף מסוכן. תכנית פוליטית של "ניהול הסכסוך", של "יתנו-קבלו",של "הכלה", וכו.
תחת הכותרת "לחיות עם הקורונה".
תכנית שמשמעותה הנפת דגל לבן מול המגיפה. וכמו בתוכניתו המצליחה, הנמשכת כבר המון שנים,  "לחיות עם החמאס", גם בתכנית "לחיות עם הקורונה", מובטחת לראש הממשלה תמיכת השמאל.
ראש הממשלה אמר את זה במפורש, במילותיו:
זה מה שאנחנו מסוגלים לעשות (וכך גם פוליטיקאים במדינות אחרות), הוא הסביר(כולל המלצה מרופא מאוניברסיטת הארווארד!וואו! ראש הממשלה מכיר אנשים חשובים!), וזה מה הולך לקרות לנו:
עד שלא יהיה חיסון או עד שלא תהיה תרופה (ולא רק שאין לדעת מתי יהיו. אין לדעת גם  א ם  יהיו, זה הוא לא אמר), עד אז אנחנו ב"סגר נושם". ברור, שמקווים שבכל פעם תהיה הנשימה אחרי הסגר התורן קלה יותר, אך אין לדעת אם לא יקרה ההיפך הגמור.
וזה במקום לנסות את התרופה הטבעית הכי טובה, הכי נכונה, הכי פשוטה, התרופה שמצביע עליה לפנינו הנגיף עצמו.  כל הרעיונות האלה, במקום לתקוף אותו בחולשתו העיקרית, שהיא אורך חייו המוגבל ל-14 יום בלבד.
כלומר, לחסל את הנגיף בתוך גופם של נשאיו חסרי הסימפטומים, על-ידי כך, שיימנע מהם להנגיש קורבנות חדשים לנגיף המקנן בגופם, כל עוד הוא חי ומתרבה.
כלומר, על ידי בידוד כללי מוגבל בזמן.  יש מספיק כוח אדם לטיפול בכל המבודדים. אפילו בלי צבא. זיכרו את המוני המובטלים מאונס.
אבל בגלל פשטותו וסופיותו, ברור שהפתרון הזה מאוס על פוליטיקאים.
וגם נתניהו, בגלל הקיבעון שלו כפוליטיקאי, ובגלל ש'קוזי פונט-טוטה', כך עושות כולן, גם הוא בחזל"ש.
מה גם, שמתכנית "לחיות עם הקורונה" אפשר להפיק רווחים:
שעשועי "פתח-סגור-פתח סגור" חזל"שיים, עשויים להתברר כשימושיים מאוד בכל מה שכרוך בתאריכי בחירות, לחצים מתחזקים ומתרפים להקמת או פרוק ממשלה עתידית או קיימת,  ישיבות של בתי משפט, חיזוק הבלוק  ועוד.

 

 

 

 

ז

Спасибо нет
4 תגובות
 1. אילן permalink

  חבל שאתה לא מנהל את המשבר. יש לך כול כך הרבה רעיונות טובים.
  במקום שראש הממשלה היה מדבר עם מוכר הפלאפל לבל שלא דיבר איתך.

  Liked by 1 person

 2. אתה חושב שיש לי פנאי או עניין לנהל משברים, כשיש לי לנהל בלוג עם מגיבים חכמים כמוך?

  אהבתי

 3. פרסם את זה מחדש ב-מאפיהווהגיב:

  פרסום חוזר של פוסט רביעי מתוך חמישה, לציון 500 פוסטים נוספים בבלוג. הפעם פוסט מלפני חודשיים, כשהחלה "החזרה לשגרה". מי שקרא אז את הפוסט, לא מופתע ממה שמתרחש עכשיו בתחום הקורונה.

  אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: