דילוג לתוכן

הקורונה נגד המדינות התעשייתיות

אפריל 6, 2020

לפי האתר  המנטר מדי יום את מספר נפגעי הקורונה, חיסל נגיף הקורונה עד אתמול  69,529 איש ואשה ברחבי העולם, ב-215 מדינות וטריטוריות מובחנות גיאוגרפית או מדינית.

קל מאוד להבחין, שיש לנגיף העדפות ברורות מאוד כשהוא בורר את קורבנותיו. הכי ביעילות הוא מחסל את תושבי המדינות המתועשות. ב-14 המדינות המתועשות של מערב וצפון אירופה ושל צפון אמריקה(ארה"ב, קנדה, ספרד, איטליה, בריטניה, צרפת, גרמניה, הולנד, בלגיה, שבדיה,שוויץ, דנמרק,אוסטריה,ופורטוגל) נרשמו אתמול 58,586 מתי קורונה, שהן 83.5% מהיבול העולמי של נקצרי המגיפה – 69,529 איש ואשה.

מה שמאפיין מדינות תעשייתות, היא כמובן שריפת  דלקים במימדים גדולים, וזיהום האוויר, המגיעים בעיסקת החבילה הזאת, ועימן ירידה תלולה בחיסונים הטבעיים של האוכלובסיה מפני מחלות ומגיפות.

אם נוסיף למניין האירו-אמריקאי את התרומה של 3 צרכניות דלק ענקיות מאסיה – סין, איראן וטורקיה,  נמצא שב"נבחרת" הזאת, בת 17 המדינות, נפטרו 94.4% מקורבנות הקורונה.

20140623_005857

זיהום אוויר במפרץ חיפה

חישבתי ומצאתי, ש-17 המדינות התעשייתיות האלה, אחראיות גם למחצית משריפת הנפט העולמית מדי יום. ראו כאן. הנפט, אגב, מהווה רק כשליש (37%) ממקורות האנרגיה בעולם. רבע, 25% תורמת שריפת הפחמים, שריפת הגז תורמת 23%, אנרגיה גרעינית 6%, והמקורת הנקיים יחסית, כ-8%.

From → כללי

6 תגובות
 1. קמיליה permalink

  בתקווה שימצא חן בעיניך.

  מישהו נוסף דן בקשר בין וירוס הקורונה, יציאת מצרים ומסורת ישראל, זיהום אוויר ועוצמת מערכת החיסון ועוד.

  https://www.rambam-medicine.org.il/category/corona-virus-part-d

  ושיהיה לך חג שמח.
  למרות הכל.

  אהבתי

 2. תודה קמיליה, עליך הכתוב, יודעת צדקת נפש בהמתה.בטח שאהבתי וחג שמח גם לך.

  אהבתי

 3. 3718 permalink

  מצטער לחרב לך את התאוריה, אך הסיבה לקשר בין הקורונה לבין המדינות התעשייתיות היא לא זיהום האויר.

  הסיבה לקשר היא מערכת הבריאות הטובה יותר שמצליחה להאריך חיים של זקנים ובעלי מערכת חיסונית לקויה שאחרת מזמן היו צריכים למות. אנשים חלשים בריאותית אלו הם הקורבנות של הקורונה.
  במדינות העולם השלישי אנשים אלו מתו ממזמן עקב מערכת הבריאות הגרועה, ולכן אין למגיפה את הקורבנות הטבעיים שלה.

  אהבתי

 4. אז מה, 3718, אני מבין, שלדעתך, הנגיף שלנו מביא הצצה בתאריך הלידה של לקוחו המיועד כרשום בהתעודת הלידה שלו, לפני שהוא תוקף?נכון שבמדינות העולם השלישי, שבהן נרשמים הרבה-הרבה-הרבה פחות קורבנות, תוחלת החיים נמוכה יותר, וחלקם של בני ה-65 באוכלוסיה נמוך יותר ( גם בגלל שיעור ילודה גבוה הרבה יותר מאשר במערב המתועש), וגם בגלל מערכת בריאות כושלת, כפי שהצבעת. אבל האם זה מוריד את שיעור הפגיעים באוכלוסיה? האם אין בני ה50 עד 65 נניח, במדינות האלה, פגיעים כמו בני ה-65+ במערב, ואולי אף פגיעים יותר, בגלל אותה מערכת בריאות גרועה, כפי שהבחנת בעצמך? כך שיתכן שהמגיפה היתה אמורה להכות דווקא שם באכזריות עודפת? אבל זה לא קורה, כי למרות הכל, הזיהומים שמקורם בעודף תיעוש והזיהום שבא עימו, טרם חיסלו את יכולת ההתגוננות הטיבעית של הגוף. אני בטוח, 3781, שהיית עשוי לחשוב על זה בעצמך, אבל נחפזת "לחרב לי את התיאוריה", כדרכם של בעלי מוח פקוק אידאולוגיה (במקרה שלך, כנראה שמדובר באידיאולוגיה הקפיטליסטית-מדעיסטית-טכנולוגיסטית), אשר ששים להגן על מחמל נפשם האידאולוגי בחירוף נפש קנאי-דתי, מכבה שכל ומחסל אינטליגנציה.

  אהבתי

 5. פרסם את זה מחדש ב-מאפיהווהגיב:

  זה הפוסט שפייסבוק מסרב לשתף בחשבון הפייסבוק שלי, בטענה השקרית בעליל, ש"אנשים אחרים בפייסבוק דיווחו", שיש בפוסט הזה "תוכן פוגעני"
  אך אחרי ששיחדתי את מארק צוקרברג (זה כיף לשחד מיליארדר. נסו והיווכחו) כדששילמתי לו 75 ש"ח בתמורה ל"דחיפת" הפוסט המסוכן הזה לחברים בפייסבוק, הוא שכח מהז שמדובר בפוסט עם "תוכן פוכגעני", ושלח את הפוסט ל-7,293 חברי פיסבוק. טוב, האנשים של צוקרברג בפייסבורק ישראל החליטו לנהוג בזהירות, ו"דחפו" את הפוסט לחברי פייסבוק שהמכנה המותף להם הוא, שהם לא בעניין של עברית. כך שאולי התקשו להבחין פה ב"תוכן פוגעני". אולי אתם תצליחו.

  אהבתי

Trackbacks & Pingbacks

 1. מאפיהו הקטן ופייסבוק הגדול (ב) שוחד, מרמה והפרת אמונים | מאפיהו

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: