דילוג לתוכן

מגיפת הקורונה : הצעירים חייבים למרוד!

אפריל 5, 2020

אם יניחו לבני ה-50-70 שבשלטון להמשיך לזהם, הם ידונו  את כולנו  לגורל  נורא

את הפוסט הקודם על עלילות נגיף הקורונה, סיימתי במילים הבאות:

"נגיף הקורונה הוא הרעל המזוקק ששלחו החיים על פני האדמה,  נגד הנגיף האנושי, ההולך ומחסל אותם מצידו. פעולת התגוננות מובהקת מצד "תבונת ההיסטוריה" של הטבע, המנסה לחסל בעוד מועד, מבחינתו בצדק, את המין האנושי, מי שמנסה לחסל אותו, ברוב אווילותו המדעיסטית, וביהירותו האינסופית כמחליפו בעיני עצמו של אלוהים.

כמו שזה נראה בינתיים, זהו רק  איתות אזהרה. אם נעבור  אותו בשלום, בלי הפקת לקחים, ונחזור לאותו מצב שהביא אותנו לפגיעות הנרחבת, הדבר האמיתי שיבוא לבטח, יהיה גרוע הרבה יותר.

ראו, הוזהרנו."

*****

"כְּכֶלֶב שָׁב עַל קֵאוֹ כְּסִיל שׁוֹנֶה בְאִוַּלְתּוֹ", נאמר בספר משלי.

מה שניסח הפיסיקאי הידוע אלברט אינשטיין בגרמנית בת ימינו, במילים (תרגום)-

"טיפשות ׁׁ(או שיגעון) היא לחזור על אותה הפעולה וכל פעם לצפות לתוצאה אחרת."

אשת השנה, 2019, גרטה טוננברג: נוער,הצילו אותנו!

כבר מזה זמן אנו למדים לדעת, שבמחוזות של סין,  שבהם הסתיים המאבק בקורונה, לפחות בינתיים, בתוצאה שאיפשרה זאת – החזיר השלטון  הטוטאליטרי שם את החיים למסלולם הקודם, תוך הפעלה חוזרת מלאה של הייצור התעשייתי, ואולי גם בצורה מוגברת, כדי ל"נצל" את היתרון היחסי שהושג, כאשר  במדינות אחרות התעשייה מושבתת במלואה או בחלקה.

וידוע לנו גם, שזו השאיפה  של השלטונות הפוליטיים והכלכליים בכל המדינות התעשייתות שבהן פגע הנגיף: לחזור אל אורח החיים הקודם, אל התפוקה התעשייתית המלאה, אל הצרכנות, אל התחבורה והתיירות – כמו שהיו לפני המשבר. יש גם מדינות תעשייתיות, כמו רוסיה או שבדיה, המנסות לנהוג כאילו אין משבר ממש עכשיו, כשהמגיפה עדיין בעיצומה, או אולי בתחילתה.

כ"כְּכֶלֶב שָׁב עַל קֵאוֹ"

כמו טיפש (או משוגע")החוזר על אותה פעולה.

כאילו אינם מבינים כלל, או שאינם מכירים בקשר שבין הזיהום הכללי של האוויר, הימים והמים, והאדמה, המזון המרוסס ברעלים מסוכנים, או  הרווי בתרופות (כשמקורו בחי)   ובין הירידה התלולה  בחיסון הטבעי ובפוטנטיות של התרופות, –  ובין אלה להתפשטות המהירה והנרחבת, והנזקים הבריאותיים שגורם נגיף הקורונה, ושורה של מזיקים ביולוגיים אחרים, התוקפים את האנושות.

הסיסמה שלהם היא:

מַה שֶּׁהָיָה הוּא שֶׁיִּהְיֶה, וּמַה שֶּׁנַּעֲשָׂה הוּא שֶׁיֵּעָשֶׂה, וְאֵין כָּל חָדָשׁ תַּחַת הַשָּׁמֶשׁ“, ככתוב בספר קוהלת.

כלומר, המשך הייצור המוגבר וניצול היתר של המשאבים,

המשך ההרס של פני כדור הארץ וההשמדה הסיטונית של מיני הצמחיה והחיים;

המשך הייצור המוגבר, וצריכה שמתחזקת אותו;

המשך ההתחממות והמשך הנזקים שמביאות הקרינות השונות;

ועם אלה, וכתוצאה הכרחית מהם –

המשך הירידה בחיסון הטבעי של בני האדם, ההופך אותנו פגיעים יותר ויותר לנגיפים המנצלים את חולשתנו.

 עד שיגיע הנגיף המתחזק שממנו כבר לא יינצל המין האנושי הנחלש והולך.

אולי זה לא יקרה כבר בימינו.

אך מה זה אומר על הירושה שאנו מותירים לדור הבא.

שגורלו נחרץ.

הצעירים של היום, הם וצאצאיהם, שמה שצפוי להם הוא חיים של התגוננות מתמדת וככל הנראה חסרת סיכוי, מפני הכחדה.

*****

זה הם שצריכים להרים את נס המרד.

*****

שליטי העולם היום, הם ברובם הגדול בני 50 עד 80. הם אלה הנמצאים בצמרת הפוליטיקה, בפיסגת עולם העסקים, בראש המערכות של כוחות הביטחון, המנהל הציבורי ושדרת הניהול של הכלכלה התאגידית, בעלי התקשטרת,  אדוני האקדמיה, הרפואה, התרבות והדת.  בידי הדור הזה נמצאים הכוח והכסף, ועימם האחריות על קבלת ההחלטות הנוגעות לכולנו. הם השליטים הבלעדיים של העולם.

כנופיות חסרות אחריות.

הם המנסים להאטבק בקורונה,  כדי שיוכלו לנהוג ככלבים השבים אל קיאם של ספר משלי

כטיפשים  וכמשוגעים של אינשטיין, המסרבים להבין, שהחזרה במלוא המרץ אל הזיהום והרעלים, היא  פסק דין מוות לאנושות.

ברור מדוע נחושים כל כך שליטי העולם לחזור אל קיאם

זה מה הם מכירים. הם לא מעלים על הדעת אפשרויות אחרות. זו הדרך וזו השיטה  שהביאו אותם אל רום מעמדם ואל זכויות היתר שלהם. המשך השיטה הוא המשך שלטונם. המשך הקיים  מבטיח להם את הזרמת הרווחים, השכר והפנסיות האדירות שסידרו לעצמם. חלילה להם לשנות משהו. ראש הממשלה וראשי המפלגות, בעלי התאגידים ומנהליהם, המו"לים והבעלים של התקשורת הממוסדת, הגנרלים והמפכ"לים, אדוני האקדמיה – הם כולם מושקעים עמוק בסדר החברתי, הפוליטי והכלכלי של לפני הקורונה, ולשם הם שואפים לחזור.

ויהיו התוצאות לדור הצעיר ולדורות הבאים מה שיהיו.

אשת השנה של מגזין טיים ל-2019, היתה הנערה השבדית בת ה-16 גרטה טוננברג. זה בגלל שהפכה לאדם המזוהה ביותר עם המאבק נגד ההתחממות הגלובלית, והיוותה השראה למיליוני צעירים וצעירות שהצטרפו למאבק, כפי שנימק העיתון את בחירתו בה.

תוננברג הובילה את המאבק נגד ההתחממות, שהיאי רק תוצר  של הזיהום ושל הייצור המוגבר והמושחת.

והנה, התפרצות מגיפת הקורונה, המאשרת את הדחיפות שבמאבק של תוננברג ובני גילה, דווקא השכיחה אותה והחניקה את המאבק.

במקום שיקרה ההיפך הגמור.

לא פלא שכך היה,  בהתחשב בכוחות האדירים שהזכרתי כבר, שיש להם עניין מושקע בהמשך ההרס והזיהום של פני הכדור. ואילו הנזקים למין האנושי, כולל הסכנה לעצם קיומו, הם מבחינתם "כשחוטבים עצים, נופלים שבבים". קורבנות הקורונה הם הקורבנות הבלתי נמנעים של "הקידמה", של "הצמיחה", של "הגידול בתמ"ג", של "השגשוג הכלכלי", של נצחון "הקפיטליזם" או גם "הסוציאליזם" או "הליברליזם" או "הדמוקרטיה" או גם "המהפכה". ואף "הקידמה". של כל המילים הגדולות ומה שהן מייצגות, שאינו אלא, שורה תחתונה, הרס, זיהום, סכנות לאנושות ושורה תחתונה השמדה ומוות.

זה הדור הצעיר שצריך להרים את נס המרד. אם יניחו הצעירים לדור הנוכחי, הנמצא בשלטון, להמשיך במעלליו כאילו לא קרה דבר,  הם דנים את עצמם, ואת המין האנושי כולו לגורל נורא.

4 תגובות
 1. איתי permalink

  נו באמת מאפיהו אפשר להיות איש איכות סביבה ולא לדבר שטויות כאלה גם במאה ה14 הדבר השחור בא בגלל זיהום אויר? ומגפות הענק שהשתוללו בעולם לפני הספירה הם גם בגלל זיהום אוויר?

  אהבתי

 2. השילוב המסוכן בין הנגיף המשוכלל והתמוטטות החיסון הטבעי הם בני ימינו.ברור לגמרי הקשר בין האדם של הנמאה 20/21ובין ריבוי הזיהומים, כפי שברור הקשר בין ההזדהמות הנרחבת והמעמיקה ובין החלשות עד אובדן החיסון הטבעי, שבוא וא מתן קארט בלאנש לקןרונה

  אהבתי

 3. Adi permalink

  רק שהדור הצעיר לא מצביע. הוא ממעט לקחת חלק בהחלטות שישפיעו עליו יותר מעל המבוגרים ממנו. הוא עסוק בצריכה/סלולאר/צילום סטורי, או "עשייה חברתית" כביכול שהיא האשמת אנשים ברשתות חברתיות שאינם מספיק פוליטיקלי קורקט (כפי שרואים בארה"ב) במתן שם לסרט או קשקוש אחר שהינו סמנטי ולא באמת משנה שום דבר.
  רובם לא פעילים ולא מתעניינים.

  אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: