דילוג לתוכן

בקיצור, מיליון+ מובטלים במשק, אסון חרדי נורא בקורונה, ומנהיגינו זוחלים בפקקי בקעת הירדן

אפריל 5, 2020

מהם בכלל השוחד,המירמה והפרת האמונים של ביבי בתיקיו המשפטיים – לעומת מאות אלפי האזרחים החרדים, שהוא וליצמן הפקירו את חייהם בידי רבניהם הפשלונרים? מישהו יכול להסביר לי, איך הוא מתחמק מאחריות? הוא לא רוה"מ של כולם? ההישגים שלו, והמחדלים לא? גם כתבלביו-מכסת"חיו לא יינקו.

***

לא יפה, אומרים הכתבלבים המסורים, לבוא עכשיו חשבון עם מי שאחראים לאסונות החרדים בבני ברק, אלעד וירושלים. אין דבר מכוער יותר, אני אומר, מאשר לגונן על ממשלה מופקרת והעומד בראשה, שר וח"כים ורבנים, ש"ונשמרתם מאוד לנפשותיכם" כאין וכאפס היו בעיניהם, אות מתה.

***

במשק: מיליון+ מובטלים. בקורונה: מחדל אסוני ענק בציבור החרדי – ושני מנהיגינו הדגולים דמיקולו, ביבי וגנץ, מזדחלים בפקקי ביקעת הירדן בדרך(???) לממשלה, בתקופת החרום הזאת.

***

עבודה עיתונאית הערב בגלצ, קבלו את הפרשן הפוליטי יעקב ברדוגו. הוא שואייל, את עוזר השר (24/7, 10 שנים לפי עדותו) מוטי בקשי: האם לדעתך, ליצמן הוא האחראי למחדלי משרד הבריאות?

***

כבר שמו לב, שכשמתפרעים בירושלים,לא חשוב הגיל, וכשמתפרעים ביפו, לא חשובה העדה. כל זה לא באשמת צעירי ירושלים או המוסלמים של יפו (שהקאדים שלהם מסיתים אותם בסרטונים), אלא בגלל התקשורת המימסדית הרקובה והמושחתת, שנשלטת על ידי שקרנים שטופי שנאה גזענית, מחופשים לעיתונאים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

From → כללי

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: