דילוג לתוכן

במקום לחסל את המגיפה, הפוליטיקאים מנהלים מולה מו"מ, והנגיף עושה מהם צחוק

אפריל 5, 2020

 שאתה פטיש,הכל זה מסמרים. כשאתה נוכל פוליטי, כל העולם מו"מ. גם מול הנגיף

פוליטיקה היא משא ומתן. משא ומתן הוא מלאכתו של הפוליטיקאי. מומחיותו. הוא תמיד במשא ומתן. עם שותפים וחברים, מול בוחרים ונבחרים,  וגם כלפי יריבים ואויבים.

המשאים והמתנים היו יכולים להיגמר תוך כמה שניות, עד לחיצת הכף והנהון של הסכמה, אילו היו שני הצדדים ישרים, מציגים וממלאים בקשות סבירות אלה לאלה.

אך הפוליטיקאים אינם ישרים. כל צד במו"מ הפוליטי, לעולם יבוא למשא ולמתן עם דרישות מרחיקות לכת, ועם מענים קמצניים לבקשות הצד השני.

ומכאן מתחיל תהליך ארוך ומייגע של קשקשת, ולפעמים רבות ללא תוצאות.

 

 

 

בני גנץ ובנימין נתניהו: מו"מ מתמשך עוד ועוד, כמו שמתכננים  למגיפה 

 

ובמקרה הטוב, בסוף יגיעו לאותה תוצאה, שאפשר היה להגיע אליה תוך שניות, אילו היה מדובר במתדיינים ישרי דרך, שאינם מנסים להשיג באוואנטה מה שלא מגיע להם, ולהימנע מהתשלום שהתחייבו לו כחלקם בעיסקה.

אך מכיוון שמדובר בנוכלים משני הצדדים, מובן, שיש המון אולטימטומים. מהעיתונות: "כץ (או בוזגלו) קם מהשולחן בזעם!", תרגילי סחיטה, הורדת ידיים, טריקים ושטיקים,  ומסעות של תעמולת זוועה. זה הפוליטיקה בשבילכם, כמו שהיא. לא באגדות.

וזה, משא ומתן מלא פוילע שטיקים, הוא מה שהנוכלים האלה  עושים מול נגיף הקורונה.

כמקום למלוק את ראשו של הנגיף ולהיפטר מהמטרד הזה. הם מנהלים איתו משא מתן. מנסים לתת מה שפחות באמצעי המחץ נגד הנגיף – בידוד כללי ובדיקות המוניות, כך שהמו"מ יימשך ויימשך.הם מנהלים מו"מ:

קח 371 בדיקות (17 יותר מאתמול), ותן השטחת  העקומה.

קח עד 279 מכונות הנשמה שהביא המוסד אתמול, והב לי  יציבות במספר המתים.

קח בידוד מלא לזקנים בני 85 ומעלה, תן החזרת שיעור העובדים במשק ל-28%.

כל מיני מלקוחים, שהנוכלים הפוליטיים  יכולים להציגם כ"הישגים", בעזרתם האדיבה של  כתבלביהם בתקשורת.

נגיף הקורונה: ישר כפלס, מנצח את הפוליטיקאים במו"מ, עם שלוש בליטות חלבוניות קשורות מאחורי גבו

אבל המו"מ הזה מתנהל בנוכחות צד אחד.

וכך הנגיף,  הישר כפלס, לעומת הפוליטיקאים העקמומיים כשביל הנחש,  צוחק אחרון.

הפוליטיקאי הנוכל העומד בראשנו מתפאר בהישגיו חסרי התקדים, המספרים הנמוכים של חולי וחללי הקורונה? הנגיף מציג את האמת: אסון חרדי עצום מימדים בבני ברק,  באלעד ובירושלים. המספרים כבר לא יהיו לעולם מה שהם היום.

הנוכל ליצמן מניח לרבנים החרדים להפקיר את אומללי צאן מרעיתם? הנגיף מקים התנחלות פיראטית  בגופו המיניסטריאלי ובגוף רעייתו.

ממשלת הנוכל מתגאה בסגירת הגבולות רבת ההישגים בתחילת הדרך? הנגיף מבריח את עצמו לאחרונה, כאילו היה בריפקה של יהלומים,  ביבוא אישי, במטוסים של חרדים הנמלטים מברוקלין לישראל.

וכך הנגיף מנצח את הנוכלים הפוליטיים עם שלוש בליטות חלבוניות קשורות  מאחורי גבו.

עדיין אין מדינה בעולם, שבה הופיע הנגיף, ונעלם כלעומת שבא, בשום מקום לא נעלם החשש מהתפרצות חוזרת.  ואם תצליח איזו מדינה להתנקות? – האם תישאר סגורה ליציאת וכניסת אדם וסחורות ממנה ואליה?

יש הסכמה בין כל הפוליטיקאים, לא רק אצלנו אלא בכל העולם, שכמו שמתנהל משא ומתן מתיש ולנצח בין אמריקה לרוסיה, או בין ביבי לגנץ,ממש עכשיו,  או בין הלייבור לשמרנים, כך יימשך גם הקרב בין בני האדם ובין הנגיף.

אם זה יימשך ככה, בשיטת המו"מ, ולא בשיטת המאבק חסר הפשרות,  נצחונו של הנגיף מובטח.

אז נכון,  שבשיטת המו"מ הפוליטית הזאת, יש ועוד יהיו המון קורבנות אדם.

נו, אז מה?

הסיגריות שמביאות לנוכלים הפוליטיים  המון מסים ומחסלות אלפי מעשנים בשנה?

המכוניות והדלק והאלכוהול שמביאים לפוליטיקים  בוכטות של כספי מיסים והורגות המונים בזיהום אוויר, בתאונות דרכים ובכבד נפוח שגמר את הקריירה?

שר הבריאות יעקב ליצמן: התנחלות פיראטית של הנגיף בגופו

התעשיות המזהמות שמביאות לנוכלים   ש"חים בטונות, ומחסלות אנשים בסיטונות בסרטן ובדלקות בדרכי הנשימה?

המים של כולנו, שגם עבורם יודעים הנוכלים לגבות מחירים מופקעים,  ומכניסים בהם  מיני חומרים מוזרים, המעשירים מצידם איזה חבר מרכז שיש לו בית חרושת לכלור או לפלואור?

אז ככה גם חללי הקורונה. כשחוטבים עצים, נופלים שבבים, יסבירו הנוכלים.

ככה זה העולם, חברימוס. לא הבננו כבר? כנופיות-כנופיות של נוכלים, שקוראים לעצמם פוליטיקאים, או אנשי עסקים, וסנג'ריהם, המנהלים הבכירים, העיתונאים והפרופסורים, שמנהלים אותנו לפי האינטרסים שלהם. כל אלה מנהלים משא ומתן מול הנגיף, חה-חה, כי זה מה שהם יודעים לעשות.

כשאתה פטיש, כל  העולם מסמרים.

כשאתה פוליטיקאי נוכל, כל העולם מו"מ.

גם מול מגיפה מסוכנת.

From → כללי

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: