דילוג לתוכן

בקיצור: הערב נוסדה ממשלת אחדות בישראל, המכשיר שיאפשר לחסל את הקורונה

מרץ 27, 2020

מעולם לא נהניתי מחמוצים כמו הערב

*****

חברים מהפייק שמאל: קצת מלח, קורט פלפל, כף רוטב וסטרשייר, ביצה חיה, ותאכלו את הלב שלכם טרטר.

הרי מכשרות לא אכפת לכם.

 

*****

הקורנה היתה כף הנעלים, שנעלה את נתניהו וגנץ באותה נעל ממשלתית.

 אחרי כשנה של משחקי ילדים וגירבוץ, היא קיצרה להם את תקופת ההתבגרות

*****

ממשלת אחדות זה אחלה. זה מעולה לישראל ורע לנגיף ולשות', שהם לפיד, המשותפת והפייק שמאל. עכשיו , כשבא לעולם המכשיר הנכון לצורכי המאבק במגיפה, כשציבור ברובו מאוחד אחרי הנהגתו המשותפת,  רק עכשיו תתחיל המלחמה האמיתית לחיסול מגפת הקורונה

*****

 

כל הכבוד לבני גנץ. קיבל שכל, גידל ביצים, וגילגל את האפס הסכסכן לפיד למרתפי האופוזיציה החשוכים עם חבריו ב"משותפת" והפייק שמאל (מרצ)

*****

כל אלה שיורדים לפתע על גנץ מצחיקים. הוא עמד במלואן בשתי הבטחותיו: לא לשבת עם המשותפת ולהקים ממשלה. באחת לא עמד: לכהן תחת ביבי. עמד בשתיים עקרוניות והפר אחת אישית . העדיף את העיקר על הטפל. כל הכבוד לו.

*****

בוגי יעלון, גוויה פוליטית,ויאיר לפיד,פרחח שלמד לעשות תנועות ולפלוט קולות של פוליטיקאי, ניסו בכל כוחם למנוע ממשלת חרום לאומית בתקופת חרום.  מופקרים חסרי אחריות. שיירקבו להם באופוזיציה, מקומם הטבעי,  ויצייצו מרה! מי טמבל ויקשיב להם.

*****

לפיד, הגזען הקטן, נלכד במרתפי האופוזיציה עם "הזועביס", גזענים לא פחות ממנו. חושבים שהוא, לפיד, ככל היהודים, נטול עם ונטול זכויות בארץ הזאת.  וגם הם טיפחו תקוות שווא, כהרגלם, ונפלו חזק על האף. לא לחינם הלך החזרזיר לפיד אצל הצבועה המשותפת. יהיה מעניין באופוזיציה הזאת שלנו. ונגוזה תקוותו של איימן עודה להיות ראש האופוזיציה. שמחה קטנה בפני עצמה.

*****

לא כדאי להמתין שהפוליטיקאים ילכו על בידוד מוחלט. בידוד מוחלט מציל חיים באופן מוחלט. העושה לעצמו הנחה משחק בחייו.

 

זיכרו: יציאה מהבידוד כמוה כמשחק ברולטה רוסית. כל יציאה מהבית, כמוה כלחיצה על ההדק וסיבוב בתוף האקדח. ירית ההדבקה היא בלתי נמנעת. רולטה רוסית – הספורט שיגמור אותנו.

*****

 

From → כללי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: