דילוג לתוכן

קצרים מהפייסבוק על מועד ג'/ד'

מרץ 2, 2020

הוכח כבר במועד ב':"טיפשות היא לחזור על אותה הפעולה וכל פעם לצפות לתוצאה אחרת"(אלברט אינשטיין)אבל טיפשים גדלים בלי השקייה, ועכשיו זכינו למועד ג', בואכם מועד ד'. לא לתכנן חופשות בספטמבר 2020, טמבלים. הלוואי שאתבדה.

***

מפרשת היועץ ישראל בכר ותובנותיו המעניינות על הבוס שלו בני גנץ למדתי על הבחירה העומדת לפני המצביעים ביום הבוחר: בין תחבולן נכלולי ובין פתי מאמין לכל דבר

***

צחנת פגרים עזה נודפת מהאליטות החדשות והישנות במועד ג'. הזוהמה הפוליטית, הרשע המשפטי, הרקב בתקשורת, הצביעות הדוסית, הטימטום האקדמי.

***

בחירות מועד ג': כְּכֶלֶב שָׁב עַל קֵאוֹ כְּסִיל שׁוֹנֶה בְאִוַּלְתּוֹ (משלי כו יא, מיציתי את אינשטיין)

***

כבוד לרינו צרור, שבראיון עם סגן השר יצחק כהן חשף את הבלוף של "אהבת ישראל" השופעת בש"ס, כשהתעקש להבין איך "השמאל הוא נגד התורה"של אריה דרעי מבטא אהבה כזאת. ישמרנו האלוהים מאוהבי ישראל כאלה. מאנטישמים ניזהר בעצמנו.

***

ושוב, מעשה שגרה, יצא ראש הממשלה נתניהו שקרן  און-קאמרה. במוצש אצל רינה מצליח הוא הכחיש שיחה עם "הרב" שמצץ את התובנות של היועץ של גנץ, ישראל בכר. אמש אילנה דיין הביאה הקלטה: דיבר גם דיבר עם "הרב", ערב הפרסום. יצא שקרן.

***

אנא,חברים,עזרו לי להחליט: מי משני המועמדים לתפקיד ראש ממשלתנו (השם ישמרנו ויצילנו)  הצליח יותר עם היועץ האסטרטגי שלו? הטמבל גנץ עם ישראל בכר?או האהבל ביבי עם נתן אשל?

 

3 תגובות
 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) permalink

  שאתה משקיע במניה של חברה אתה מסתכל סל הכול על הביצועים שלה.
  הקו שהוביל ביבי בכול השנים של לא לנסיגות ולהקטנת כוחם של הפלשתינאים יש הצלחה מוכחת.
  כלכלה פתוחה מקדמת את ישראל יותר מ סוציאליזים.
  מתווה הגז יצא לדרך בהצלחה למרות ההתנגדות של השמאל.
  ואתה תקוע עדיין בחמגשיות.
  תמשיך ושיהיה לך הרבה בהצלחה.

  אהבתי

 2. צר לי על עמדתך הצינית והמנותקת, ישחקו הנערים לפני וירכיבו ממשלתם כזאת או אחרת, אשר תמיד תהיה רעה ומושחתת תמיד תמיד. לי נראה למשל שאם איילת שקד תהיה ראש ממשלה היא לא תהיה מושחתת. זה לא אומר שהשחיתות תיעלם. היא תמשיך להתקיים כי זה טבעו של עולם. אבל לפחות הממשלה תנוהל בשקיפות, במטרות גלויות, בתקיפות ובהוגנות. וברוח ישראל סבה.

  אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: