דילוג לתוכן

הבולשביזם של "הארץ" רוכב. שוב צונזרתי

פברואר 24, 2020

שוב צינזרו אותי ב"הארץ"

——————————–

זוכרים שדיווחתי לכם לפני כ-10 ימים כיצד צונזרה תגובה שלי בבטאון של הפייק-שמאל הבולשביקי, בכינויו המכובס, עיתון "הארץ"? אז זה היה בגין צרור השקרים והצביעות של מי שהיה עורכי מ"חדשות", יוסי קליין. הוא עסק בטורו באחת המלאכות הבזויות ביותר שבהן עוסקים באופן קבוע ומסור הגיגני הפייק-שמאל: הצדקת הטרור הפלשתיני. זה, כי התוצאה של הטרור הזה – רצח יהודים – זה מה שמביא את הקיק מס. 1 לאנטישמים האלה, כמו לכל אנטישמי רשום אחר בעולם (ובמקום השני המכובד: הקיק שהם מקבלים מצילומי סנאף מפורטים של ילדים פלשתיניים מתים, מתוצרת "תעשיית המוות").

ומה ההצדקה שמצא קליין לטרור הפלשתיני? קבלו: "אנחנו יכולים להתרגז עד מחרתיים, אבל במקום שבו נמצאים הפלסטינים אנחנו כבר היינו. וכשהיינו שם בכלל לא היינו צמחונים אבל גם לא התיימרנו להיות הצבא הכי מוסרי בעולם. פוצצנו מלון (המלך דוד — 91 הרוגים חפים מפשע), העפנו רכבות באוויר (ליד בנימינה — 40 הרוגים) ופוצצנו שווקים (יפו, חיפה)."

שמים לב?"היינו",  "לא התיימרנו","פוצצנו מלון", "פוצצנו שווקים."

גוף ראשון רבים.

שמזה אפשר להבין, שיוסי והחבר'ה שלו, הם שהיו שם, הם שפוצצו מלון ושווקים ורצחו רבים חפים מפשע. בריטים וערבים. אז מה יש "לנו"  להתעצבן ,כשעכשיו עושים אותו דבר  "לנו", ליהודים?

והנה,  השקר העלוב והצבוע הזה (נא זיכרו שהמאמר הזה מופץ באנגלית למען כל הקואליציה האנטישמית ברחבי המערב ואוהדיה,  והם חושבים שמה שקליין כותב, הוא אמת לאמיתה),  בא להסתיר את העובדה, שיוסי ומקביליו דאז, וכן כל המימסד של "היישוב" כל המרכז-שמאל וגם הימין "האזרחי", התנגדו ביותר לפעולות של מי שנקראו "הפורשים", מפוצצי המלון בירושלים  והשווקים, וגם צדו את הטרוריסטים, היכו בהם ואף הסגירו אותם לשלטון הכיבוש הבריטי. הרוב היהודי התנגד אז לטרור נגד אזרחים ערבים חפים מפשע.  אך השמאלנים מסוגם של האנטישמים מ"הארץ", שכמובן התנגדו אז לפגיעה בחפים מפשע, היום הם בעד. כי אז הנרצחים החפים מפשע היו ערבים, והיום הם יהודים.

זה מה שכתבתי בתגובה למאמר של קליין, וזה מה שצונזר.

לרצח יהודים לא יכול האנטישמי להתנגד, שמא יאבד את זהותו ואת הכבוד מהחבר'ה ומבעל הבית שלו בעיתון. אלה שטוענים כי זו  "זכותו וחובתו"(ציטוט) של הפלשתיני לרצוח יהודים.("גם בצורה נפשעת", שוב ציטוט,  כפי שכותב אחד מהם)

 

טוב, זה היה אז. ואילו היום פרסם ערבי המחמד של הביטאון, עודה בשאראת,את קריאתו הנרגשת ליהודים להצביע  בעד המפלגה החביבה עליו, "הרשימה המשותפת."

תפקידו הקבוע של עודה ב"הארץ", הוא לכתוב, כמה ימים אחרי גדעון לוי, בערך אותו מאמר, לפעמים עם טוויסט קטן, ועם פתגמים משעשעים מהמסורת הערבית המפוארת.  תבדקו אותי, זה לגמרי שיטתי. במקרה הפעם, לוי היהודי פירסם ב-13.02  קריאה לערבים להצביע ל"משותפת", אז היום זהו בשאראת הערבי שקורא ליהודים לעשות אותו מעשה נואל.   לזכותו של עודה הערבי אומר גם, שלרוב מאמריו נוטפים הרבה פחות שנאה ליהודים ולמדינתם הארורה, ממאמריו של גדעון היהודי.

אפילו התמונות שהוצמדו בגירסה הדיגיטלית לשני המאמרים דומים מאוד. כמה גברים דשנים, מנהיגי "המשדותפת", פוסעים בצעד נמרץ ובביטחה לעבר הניצחון הגדול ביום שני הבא.

 

היום היתה כותרתו של המאמר "ביום שני הבא, הֱיוּ ערבים" זאת הוא מציע ליהודים "הדמוקרטיים".

כותב בשאראת: "ביום שני הבא הדמוקרט היהודי האמיתי יתעלה על כל החומות המפרידות בין שני העמים, וייתן את קולו לקבוצה האתנית המאוימת ביותר במדינת ישראל — האוכלוסייה הערבית." 

וכך ינהגו כמוהו, נשמה טובה שכמותו. שהיהודים הדמוקרטים נא ילמדו להזדהות עם האחר, כמו בשאראת הדמוקרטי:"כאשר מתעללים ביהודים, אני מרגיש יהודי. כאשר מדכאים שחורים, אני מרגיש שחור. כאשר מבצעים טיהור אתני במוסלמים, אני מרגיש מוסלמי. ".

מה נעלה מזה? דמוקרטי מזה? הומניסטי מזה?

ורק אני, בתגובתי שצונזרה, ניסיתי לפוצץ, אבוי, את הבלון: הפעם, שלא כמו במקרה של הצנזורה הקודמת, שימרתי את התגובה על כל מקרה, ואיני צריך לצטט מהזיכרון. והנה התגובה המצונזרת לפניכם. לפניכם:

"כדמוקרט אמיתי, עודה, כאשר רוצח נתעב רוצץ אל הסלע את ראשה של התינוקת עינת לבית הרן,  הרגשת הזדהות איתה, כפי שאתה מתיימר("כאשר מתעללים ביהודים, אני מרגיש יהודי")? הרגשת כתינוקת יהודיה, שאביה, דני הרן,  נרצח כרגע  מול עיניה, ועכשיו הגיע תורה? ועם מי הזדהית, עודה,  כשחברת כנסת  מהרשימה שאתה מקדם הצבעה למענה, הזדהתה ברוב דמוקרטיותה  ההומניסטית דווקא עם הרוצח, וקראה לו "שאהיד"? כשכל  חברי "המשותפת", מתייצבים כאיש אחד מאחורי חובבת הרוצחים הזאת? אז עם מי אתה מזדהה, עודה? עם עינת  הרן, או עם חובבת הרוצחים וחבריה שאתה רוצה שיהודים יצביעו למענה? אתה באמת לא מבין, עודה, שקולות היהודים היחידים שיכולה "המשותפת" ללקט, שייכים לשונאי יהודים, כאלה שמזדהים עם חובבת הרוצחים וחבריה, ולא שמים קצוץ על התינוקת לבית הרן?חלילני המלין שכמותם, שמבחינתם הפלשתינים הם מטה הזעם שאמור להכות ביהודים שנואי נפשם, ומה'כפת להם מגורלם המר של הפלשתינים עצמם, השבויים בזרועות השנאה והזעם בדרכם מדחי הנאכבה אל דחי הנאקסה.אלה היהודים היחידים שיצביעו ל"משותפת", עודה. נא בלי אשליות."

טוב, די ברור מאיפה הצנורה, לא? עיתון ל"אנשים חושבים", זה כן, אבל יש גם מחשבות מסוכנות, כאלה שצריך לשמור את האנשים החושבים מפניהן.

ולמען ההגינות אציין, שבין שתי התגובות המצונזרות, הצלחתי לעבור את חומת הצנזורה של "הארץ" בשלוש-ארבע תגובות שפורסמו בעיתון.

 

 

 

 

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: