דילוג לתוכן

לפרסם דבר אמת ב"הארץ", זה מבחינתם כמו להכניס צלם להיכל אצל הדוסים

פברואר 16, 2020

 


תודות ליו"ר הפרלמנט שלנו, דני, שיש לו מנוי לעיתון "הארץ", וזכיתי לקהל ממנו במתנה, כרטיס שי שקיבל למען חבריו – מנוי של חודש לעיתון(שאינני חולם לשלם לו דמי מנוי מכיסי), וכך יכולתי לשוב לשעשוע שהיה חביב עלי פעם, לחשוף בתגובותי את השקרים וההטעיות של הפייק שמאל האנטישמי, שהעיתון הזה משמש להם כביטאון.

הבעיה, כמובן, שגם הם שם בעיתון היעני ליברלי, כביכול דמוקרטי, כאילו דוגל בחופש הביטוי, עדיין עוסקים בשעשוע החביב עליהם – צנזורה של תגובות  שלא באות להם טוב. כבר צינזרו לי כמה תגובות, אבל אתעכב פה רק על אחת מהן, זו שהתייחסה לטורו ל מי שהיה העורך שלי ב"חדשות", יוסי קליין. תחת הכותרת "למה הם דורסים אותנו" , טען קליין שאינו מצליח להבין את התרעומת הישראלית מול הטרור הרצחני נגד אזרחים, החביב על הפלשתינים. והנה הקטע שעליו הגבתי:
"השוואה בין מלחמות העצמאות של הפלסטינים לזו שלנו מרגיזה אותנו. לפחות כמו ההשוואה לאתם יודעים מי. אנחנו יכולים להתרגז עד מחרתיים, אבל במקום שבו נמצאים הפלסטינים אנחנו כבר היינו. וכשהיינו שם בכלל לא היינו צמחונים אבל גם לא התיימרנו להיות הצבא הכי מוסרי בעולם. פוצצנו מלון (המלך דוד — 91 הרוגים חפים מפשע), העפנו רכבות באוויר (ליד בנימינה — 40 הרוגים) ופוצצנו שווקים (יפו, חיפה). ובמה שונה "בדם ואש יהודה תקום" מ"בדם ואש נפדה את פלסטין"?


שקרי הפייק שמאל האנטישמי, בבטאונו, "הארץ": "היינו" בעד טרור יהודי,  ובצביעותנו "אנו" נגד טרור  שרוצח יהודים.

__________________________________________________________________________________

לצערי, לא שמרתי את תגובתי, כי לא העליתי בדעתי שאצונזר. אז אני מצטט את עצמי מהזיכרון: ההשוואה של קליין חסרת שחר, כי מלבד התמיכה שמקבל הטרור הרצחני הפלשתיני מהפייק שמאל  הישראלי, בתפקידו כחלילן מהמלין, הוא נתמך, ממומן  ומעודד , וגם מבוצע על ידי ההנהגות הפלשתיניות וצבאותיהם. מלשון "האנחנו" השקרנית  שנוקט קליין בקטע המצוטט  שלעיל, אי אפשר להבין, שאנשי הפייק השמאל מאז,שהוא יורשם החוקי היום,  או הנהגת "היישוב", נהגה כמו ההנהגות הפלשתיניות היום. כביכול קליין "שכח" שלטרוריסטים  היהודים קראו אנשי השמאל, הנהגת הייושב והרוב היהודי "הפורשים", גינו אותם ואת שיטותיהם בכל פה, נידו אותם וגם רדפו אותם, הלשינו עליהם לשלטון הבריטי, ואף צדו אותם והסגירו אותם לשלטון הזר. ככה זה הפייק שמאל, כולל קליין: מעמיד פנים ש"אנחנו" היינו בעד טרור יהודי, וברוב "צביעותנו", "אנו" מתנגדים לטרור פלשתיני עכשיו. ואין דבר הרחוק יותר מהאמת מאשר הטענה הצבועה והשקרית הזאת" הפייק שמאל האנטישמי, בבטאונו,   הוא נגד טרור כשמדובר בטרור יהודי, ובעד טרור כשמדובר בטרור שרוצח יהודים.

זו, בערך, היתה התגובה שלי, שצונזרה, ואולי ברור מדוע:

שהרי אין לכם דבר השנוא יותר על הפייק שמאל, שכל מהותו שקרים והטעיות, מאשר האמת. לפרסם בבטאונם דבר אמת, זה מבחינתם כמו להכניס צלם להיכל אצל הדוסים.

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: