דילוג לתוכן

עיסקת נעמה יששכר: חוקי הסמים הנפשעים שיביאו לפוטין שבחים מהפרבוסלבים,יצילו את נתניהו מפשפשי המזרונים ומריח הליזול (הוא מקווה) ויסדרו לו עוד קצת זמן בבלפור

ינואר 23, 2020

אבקש להזכיר מה הבעיה בפרשת נעמה יששכר. ובכן, זו לא העובדה שנתניהו שלנו  ישלם לפוטין בנדל"ן בירושלים תמורת שחרורה של אסירת ציון זו (לפחות אפשר להודות לו על כך, שאינו משחרר אלף ומשהו טירוריסטים רצחנים כהרגלו בהזדמנויות דומות). והבעיה ביסודה  גם אינה בעונש המאסר הארוך שנגזר על המבריחה המסוכנת של 9.46 גרם של סם מסוג חשיש ( מריחואנה מהודקת, טחונה או מרוסקת).        הבעיה היא, שבמדינה שבה ובשמה מתבצעים פשעים נוראים (כמו המתה ברעל של אזרחים  בשליחות המשטר), אוסר החוק-צחוק על עישון או אחזקה של "סם מסוכן" כמו חשיש או מריחואנה. זה בשעה שהוודקה, החוקית לחלוטין, מחסלת מיליוני רוסים לאורך השנים.

נשיא רפובליקת הוודקה, ולדימיר פוטין: חלקו  בעיסקה:שבחים מהמימסד הפרבוסלבי 

וישראל שלנו לא במצב להתנשא על הרוסים בתחום הזה. נתניהו לא יותר טוב מפוטין. האיש הזה, שאינו רואה שום בעייה בכך, שמיליארדר, שהוא בעלים של ערוץ טלוויזיה בצרות, יספק לו סיגרים יקרים ולרעייתו שמפניות, במאות אלפים, בשעה שמקבל המתנות ("הלגיטימיות בין חברים") מחזיק בתיק התקשורת. הוא ומלקקי עכוזו, אך גם כל המערכת, שולחים שוטרים אלימים וסאדיסטים לפשפש בבגדיהם של סטודנטים בפריפריה, להרוס מסיבות ולהשתולל סתם, בנסיונות לכפות את החוק-צחוק בעניין עישון סמים קלים. ואחר כך משלימים את המלאכה פרקליטי עיר ומדינה בגלימותיהם השחורות, (קוליגות לתפארת של הגב' רות דוד),  ששים להרע ולהתעלל, והכל בחתימת ידם של שופטים נשואי פנים המדגימים יפה את האימרה "מְקוֹם הַמִּשְׁפָּט שָׁמָּה הָרֶשַׁע וּמְקוֹם הַצֶּדֶק שָׁמָּה הָרָשַׁע." , כשעל כל זה מדווחת בכיף כלבת השמירה של המשטר, התקשורת הממוסדת הרקובה והמושחתת.

כל זה, כזכור, מעשה ידיה של המעצמה האמריקאית, לכאורה השפיץ של הדמוקרטיה בעולם. כדי להמשיך בתחזוקו של המימסד המשטרתי-שושואי (FBI)-משפטי-פוליטי שהתנפח למימדים מפלצתיים בתקופת "חוק היובש" (האיסור על האלכוהול) בחלקה הראשון של המאה שעברה. המימסד המושחת הזה של "שומרי החוק"(מְקוֹם הַמִּשְׁפָּט שָׁמָּה הָרֶשַׁע וּמְקוֹם הַצֶּדֶק שָׁמָּה הָרָשַׁע.)  התרגל לקבל שוחד בבוכטות של דולרים שחורים מהפשע המאורגן שהתנפח מאוד גם הוא הודות לחוק היובש,  ולכן חיפש "החוק" תחליף לפרה החולבת שנשחטה (עם ביטול חוק היובש). וכך נבחרו הגראס-מריחואנה ותוצריה (צרכני סמים קשים יותר כקוקאין והרואין מהווים מיעוט קטן, שעליו אי אפשר לבנות מימון של פוליטיקאים למערכות בחירות לסינאט, או וילות מפוארות לקציני משטרה  ושופטים מושחתים). כתחליף לוויסקי ולרום שמצידם נעשו חוקיים.    התוצאה של הלחץ האמריקאי היתה אמנת האו"ם למניעת הפצתם של הסמים, שעליו חתמו בכיף הפוליטיקאים המושחתים, שליטי מדינות בכל רחבי העולם, כולל הפוליטיקאים המושחתים שלנו. אלה שרק חמישית מהציבור מביעה אמון בהם (וגם זה יותר מידי,אבל הולך ופוחת. הציבור לא מטומטם), במפלגותיהם ובכנסת שהיא זירת השעשועים והבירבורים שלהם.

ראש ממשלת הבמבה, בנימין נתניהו: רווח והצלה מפשפשי המזרון וריח הליזול

ולא חשוב שעכשיו זכו הסמים הקלים לליגליזציה בחלק גדול ממדינותיה של ארצות הברית עצמה, זו שהביאה על העולם את חוקי החושך והרשע האלה, שכמובן אין בכוחם למנוע משום צרכן בעולם את השאכטה שלו. הם רק מייקרים מאוד את השאכטה ופוגמים באיכותה. הדבקות באמנת האו"ם הפולשנית-פוגענית, המגוחכת והדכאנית, הדבקות הזאת נמשכת,כולל  ברפובליקת הוודקה רוסיה וברפוליקת הבמבה ישראל. שוטרים,פרקליטים, שופטים ופוליטיקאים מושחתים, טיפשים ומרושעים, לא חסרו מעולם.

והנערה  נעמה יששכר היא עוד אחת ממיליונים רבים של קורבנות של משטרים מגוחכים ומרושעים אלה. כשעכשיו מנסים המנהיגים הדגולים של רוסיה וישראל, לגרד לעצמם עוד בונוס קטן משלטון הרשע והאיוולת . פוטין יזכה לתשבוחות מראשי הכנסיה הפרבוסלבית בארצו, אם יביא להם עוד נדל"ן מעיר הקודש ירושלים. ואילו נתניהו מקווה, ששחרורה המוקדם של יששכר על ידי שותפו לפשע מרוסיה, יביא לו עוד קולות בקלפיות,  קולות שיתורגמו למנדטים, שהוא מקווה כי הם אלה שיצילו אותו מריח הליזול ומהמזרון המפושפש של תא הכלא, ויאפשרו לו לרבוץ  בבית שברחוב בלפור עוד זמן-מה.

From → כללי

2 תגובות
 1. אילן permalink

  לפני מאה וחמישים שנה בערך האימפריה העותמנית המוסלמית נחלשה והתחילה לתת לנוצרים שטחים והשפעה בירושלים. הנוצרים כול פעם ביקשו מהאדונים המוסלמים קצת השפעה והיו מוכנים לעשות המון בשביל העמים שלהם.
  כמה משמח אותי שישראל קמה למרות שינאת המוסלמים והיום הנוצרים שוב מבקשים השפעה. הצרפתי עם צעקות הסטריות על שוטר שיכנס להם לשטח או נשיא רוסיה שרוצה קצת יחסי ציבור מול הכנסיה המתעצמת ברוסיה.
  היום אנחנו הריבון אחרי אלפיים שנה ושוב הנוצרים מבקשים קצת כבוד.
  היהודים חזרו. הברית הישנה חוזרת וקצת קשה לנוצרים ולמוסלמים עם האמת אבל הם יתרגלו. זה בסדר.

  אהבתי

 2. אגב, הרוסים, בתקופת היותם בולשביקים, הדליפו לידיעת העוולם את הסכמי סייקס-פיקו הסודיים, בתגובה על מה שנראה להם כפגיעה בזכויותיהם הדתיות בירושלים. וכמובן כדי לפגוע במעצמות המערב וביחסיהן עם היהודים והערבים.

  אהבתי

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: