דילוג לתוכן

האמת על "הצלחותיו" של ביבי בבנית הגדר ועצירת המסתננים

דצמבר 26, 2019

שוב תפסתי את ביבי מתפאר בבנית הגדר שעצרה את המסתננים מאפריקה בגבול סיני. זה היה הערב ,בראיון לוילנסקי את ברדוגו בגלצ. . האמת: לקח לו 4 שנים להשלים את הגדר, ועד אז נכנסו 47 אלף (72%)מכלל המסתננים

והנה מה שקרה: ממשלת אולמרט החליטה על הקמת הגדר בינואר 2008.

בינואר 2009 הקים נתניהו את ממשלתואחרי י נצחונו בבחירות.

, אך רק בנובמבר 2010 החלה בניית הגדר, שהסתיימה בדצמבר 2013.

ובינתיים הסתננו בניחותא, בתקופת כהונתו של נתניהו, 72% מכלל המסתננים שהתנחלו בישראל, 47 אלף מתוך 65 אלף אפריקאים בסך הכל., אלה שהרסו את החיים לתושבי דרום תל אביב, והורידו לרצפה את השכר של העשירונים התחתונים בישראל, ובעקבות כך ירד השכר הממוצע בכל המשק, לשמחת חבריו ושכניו של ביבי בעשירון העליון, שרווחיהם גדלו ככל שהשכר ירד. לכן, כשמדבר ביבי על דאגתו והצלחותיו "למען העם", צריך להתייחס לדברריו בפרופורציות. לעם, כידוע, קצת קשה לפנק את ראש הממשלה אנין הטעם שלנו בסיגרי קוהיבה, ואת רעייתו התוססת בארגזי שמפניה ורודה ובתכשיטים נוצצים ויקרים. מה שהחברים המליאנים כן הצליחו להרשות לעצמם, כפי שהתברר.

4 תגובות
 1. אילן permalink

  מאמר שקצת מזכיר לי …
  ביבי. ״הצלחות במתווה הגז״ הוא הבטיח שאנחנו נהייה מעצמה בכול הקשור לגז ונימכור גז למצרים ולירדן במיליארדים ואולי נביא שלום לאירופה עם צינור גז אבל בנתיים אסדת הגז לא מתחילה לעבוד. הביבי הזה אין עליו. חרטטן.
  מזכיר לי שמדינות אירופה בלי הגבול היבשתי היחיד עם אפריקה כמו ישראל רוצות הישג כמו ישראל. הויי הביבי הזה שרק אינטרסים מסויימים עם אריתראה ובית משפט ידידותי מונעים להעיף מכאן את הפליטים ממדינות מסויימות שלא להזכיר ילדים פיליפינים ישראלים.

  אהבתי

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה) permalink

  שר הביטחון ברק סירב התנגד לגדר ומנע את הקמתה לאורך תקופה.
  ביבי כפה עליו לבסוף.

  אהבתי

 3. אתה אומר שביבי מציג את כשלונו של ברק כהצלחה האדירה שלו עצמו?

  אהבתי

Trackbacks & Pingbacks

 1. תרבות השקר השתלטה גם על בגצ | מאפיהו

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: