דילוג לתוכן

כנופית שלטון החוק בהאג משתינה בקשת על הפרלמנטים בברלין ובפריז

דצמבר 21, 2019

כנופיית שלטון החוק של אירופה, סניף האג, סוג של בג"ץ, אותם שמאליברלים צדקנים, אוהדי הפיייק-שמאל, כמו אצלנו, משתיניה עכשיו בקשת על הפוליטיקאים של אירופה,כמו מה שעושה ה"מינקין פיס" בבריסל (בתמונה)*. זהו ההיגיון שעומד מאחורי התביעה הנוכחית בהאג נגד ישראל .

גם זה לפי הכלל שלימדה בספרה הידוע "ביורוקרטיה כפוליטיקה", המשנה ליועץ המשפטי לממשלה,דינה זילבר שלנו:

"המגמה החשובה היא העתקת מרכז הכוח השלטוני ויכולת ההכרעה המעשית בשאלות של מדיניות, מהדרג הפוליטי הנבחר לדרג הפקידותי הממונה ".

כי אחרי שהמערכת הפוליטית באירופה, בירה אחרי בירה, פרלמנט אחרי פרלמנט, מכירה במובן מאליו(ובהמשך להכרזה קודמת של שרי הפנים והמשפטית של האיחוטד האירופי:"ההצהרה קוראת לכל המדינות החברות באיחוד לאמץ את הגדרת האנטישמיות של "הברית הבינלאומית לזכר השואה", שכוללת סעיף המתייחס לשלילת זכותם של יהודים להגדרה לאומית עצמית וכן לביטויי ביקורת מסוימים נגד ישראל כאל אנטישמיים."

המובן מאליו: הענף ה"אנטי-ציוני" של האנטישמיות מתרכז בשנאת אותם היהודים, שסידרו לעצמם מדינה משלהם, על פי החלטה של האומות המאאוחדות, אגב, שסורבה, אגב, על ידי הצד הפלשתיני, המתמיד בסרובו עד היום, ושדווקא אותו משרתים הפייק שמאל ועימו מובן כנופיית שלטון החוק בהאג. וכך מתבררים המשפטנים של האג כבעלי ברית טבעיים לאנטישמים מהסוג הנאו נאצי ולאנטישמים מהסוג האיסלאמי, השורצים באירופה בהמוניהם. וכמובן שהם שותפים גם לאנטישמים מהסוג היהודי בפייק שמאל למינהו.

והנה הפסקול של מה שעושה כנופיית שלטון החוק בהאג למערכת הפוליטית של אירופה:

פשסשסשסשסשסשסשסשס

הילד שהפך לאבן בבריסל, כי השתין על דלת של מכשפה בלגית (הצילום מהוויקיפדיה)HO

אנו הרי מכירים את המשפטנות המקומית של הפייק שמאל, (שבדרך כלל זכתה למימון של קרן מפוקפקת יותר או פחות*, ממומנוץ מצידן על ידי תחתוני "ויקטוריה סיקרט" או תאגיד הג'ינס "ליווי'ס", בנוגע לשנה של הכל כלול על חשבון המיליארדרים, לצורכי שנת שבתון-לימודי-פנאן-חפיף באמריקה, המשפטנים עם כל המשפחה, הכל כלול. כך שאיש בל יתפלא, למראה עצומה החתומה על ידי המשפטנים המקומיים מהסוג הנ"ל, המבקשים להוכיח לקולגות בבלגיה, שלאנטישמיות יש סניף נאמן גם פה, בלב ליבו של האוייב הציוני. בארצם שלהם, של היהודים. האם הם לא למדו, לפעמים ביחד, אותה תורה, באותן אוניברסיטאות אמריקאיות, אצל אותם פרופסורים, על חשבון אותם מיליארדרים, בערך, כל כנופיות שלטון החוק האלה? ועכשיו נראה מה יעשו הבונדסטאג מברלין והאספה הלאומית מפאריס, ומוסדות האיחוד, הכנופייה הפוליטית של אירופה, בקיצור – לכנופיית שלטון החוק. זו, שמנסה לעשות צחוק מהם ומהחלטותיהם המתקבלות ברוב קולות של נבחרי העם, כולה, ולהשתין עליהם בקשת:

פשסשסשסשסשסשסשסשסשסשסש.

—————————————

* הפסל "ז'וליאן הקטן", המכונה גם "מנקין פיס", בנו של שליט מקומי שהשתין על דלתה של מכשפה בלגית, שהפכה אותו לפסל אבן, המוצב בבריסל, בירת בלגיה.

  • **קרן וקסנר והקרן החדשה בהתאמה.

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: