דילוג לתוכן

אז מה יגידו בפייק-שמאל לנוכח חיסולו של גיבור המהפכה אל-בגדדי איש-דעאש?

אוקטובר 28, 2019

עכשיו אני כוסס צפרניים לקראת הקינות שיגיעו מהפייק- שמאל לרגל חיסולו של ממנהיג דאעש, אבו-באכר אל-בגדדי, שלא לדבר על הגינויים הנוקבים שיזכה להם הנשיא האמריקאי דולנד טראמפ, נציג הקפיטליזם והאימפריאליזם הבינלאומי.

חושבים שאני הוזה? זה אתם ההזויים. בזמנו טענתי שאין מצב שבפייק שמאל לא יתמכו בדעאש, ומה-זה צחקו עלי. עד שהופיעה המרצה המבוקשת שלנו מבית ברל, הד"ר עינת אור רימון.

קבלו מבחר קטעים מהגותה: "יש משהו שובה לב", היא טענה,  בעריפת הראשים של דאע"ש… סרטוני עריפת הראשים הם בעיניה  "צורת שיח מרעננת", ומי שלא חושב כמוה בעניין דעאש – "ציבור שפיתח התנהגות המתאימה בכל קריטריון להגדרות של תרבות העדר, ולאלו של ציבור פאשיסטי".

ברור שהיא זכתה לתמיכה ולאהדה מבלוג הפייק-שמאל "שיחה מקומית" הניזון מקרנות גרמניות ופירגנו לה גם באתר "תיקון עולם" המקביל מאמריקה.

והיו ביטויי אהדה כאלה לדעאש גם בפייק שמאל החו"לי. תמצאו בקלות ברשת.

ובאשר לכהן הגדול של הפייק שמאל הבינלאומי, הפרופסור נעם חומסקי, קבלו את הגיגיו לרגל חיסולו של מנהיג אל קאעידה, עוסמה בן לאדן, בניצוחו של הנשיא האמריקאי הקודם, ברק אובמה:

"יותר ויותר הולך ומסתבר, כי המבצע הזה היה פעולת התנקשות מתוכננת, אשר הפרה בהיבטים רבים את העקרונות של החוק הבינלאומי. מצטייר, כי לא היה כל ניסיון לעצור את הקרבן הבלתי חמוש, כפי שאפשר להניח שהדבר ניתן היה לביצוע על-ידי שמונים לוחמי קומנדו אשר לא עמדו הלכה למעשה בפני התנגדות – למעט, לטענתם, מאשתו (של בן-לאדן), אשר זינקה לעברם.”

אז מה יכתוב עכשיו הפרופסור הדגול? שהפושעים האמריקאים מהקומנדו הימי לא הקריאו לאל-בגדדי את "אזהרת מירנדה" בדבר זכותו לשמור על זכות השתיקה, לפני שפוצץ את עצמו? שטראמפ עמד בראש מבצע שרמס את החוק האמריקאי וזכויות האדם?

From → כללי

One Comment
  1. אנונימי permalink

    ה"וושינגטון פוסט" כבר כתב שאל-בגדדי, "איש דת מחמיר, בן 48", חוסל, עם מאמר די חיובי עליו. הרשת הגיבה עם כותרות כמו "א. היטלר, צייר מקומי, נפטר בגיל 56" או "י. ו. סטאלין, פוליטיקאי אידיאליסט, נפטר בגיל 75" וכדומה.

    Liked by 1 person

התגובות סגורות.

<span>%d</span> בלוגרים אהבו את זה: