דילוג לתוכן

גנץ והאג'נדה של המחנה הדמוקרטי והקרנות הזרות

ספטמבר 17, 2019

די! לא נכון! הוא לא באמת אמר את זה! לא יכול להיות! כמה אהבל יכול הבנאדם להיות! כמו שאמר איינשטיין, "היקום והטיפשות הם אינסופיים, בקשר ליקום אני לא בטוח."

בגלל רמת ההתעניינות הזעירה שלי בכל מה שקורה במערכת הבחירות הזאת, ובכל השטויות המדוקלמות מהדף שיוצאות את פי הפוליטיקאים במסגרת התעמולה המפלגתית , לקח קצת זמן עד שנפל לי האסימון.

בני גנץ אמר את זה. מצאתי את הסרטון, ראיתי את האיש אשכרה אומר את השטות הזאת. מילה במילה. הנה הציטוט המדוייק:

"אני אומר לאהוד ברק שאני טורח בזה שאנחנו נהיה המפלגה הגדולה כי בשביל שהאג׳נדה של המחנה הדמוקרטי (מרצ ושות' , חברה אזרחית בע"מ) תתממש, בשביל שהאגנדה של העבודה (כולל גשר?), תתממש, אני צריך להיות ראש הממשלה״.

האיש פונה פה בפומבי לפני כיממה, אל גנרל אחר, המוצב במקום ה-10, לא הכי מכובד בעולם, ברשימת המועמדים של המחנה הדמוקרטי , ושסיכויו להישבע בקרוב אמונים כחבר כנסת דומים לסיכויי הזכייה של מהמר כושל בפרס הגדול בלוטו – שבועיים ברציפות.

זהו אהוד ברק, שהוזכר לעיל, מי שזכה במקום השני, מדליית הכסף בתחרות על תואר הכהונה הקצרה ביותר. משה שרת המנוח, שטולטל בתפקיד הלוך ושוב על ידי בן גוריון באמצע הפיפטיז, גמר יותר מהר. בחודש יותר מהר. את הכהונה הקצרה של ברק אפשר לאפיין בשתי מילים של קללה סינית עתיקה: היה מעניין. הוא הגיע לג'וב אחרי שניצח את המעניין שקדם לו, נתניהו, בבחירות של 1999. והוא החזיר את המשרה לבא אחריו, אריאל שרון, מדינה בלי צה"ל בלבנון, אבל עם אינתיפדה הרשומה על שם אל אקצה וערפאת, על שם הצליין אריאל שרון ועל שם ברק עצמו, שגם הוביל לפיצוץ עם ערפאת בקמפ-דייויד 2, וגם התיר לשרון לעלות על הר הבית. .

אותי הוא (ברק) איבד אחרי שדי קרוב לתחילת הקמבק הפוליטי האחרון שלו הוא התחיל לפמפם "פשיזם" ו"אפרטהייד" בתור תיאורים הולמים למצב ולמשטר של מדינת היהודים. לזכותי אומר, שמיד הבנתי שהז'רגון החדש אומר משהו. ברק התחיל לדבר את לשונם של בטאון הפייק-שמאל "הארץ", ושל יושבי הקרנות מן "העמותות" המקומיות של הסוכנים הזרים. כתבתי אז, שנראה כי ברק פונה אל מתי המספר המתנדנדים בין מרצ לחד"ש. כך שלא הופתעתי כשגמר איפה שגמר, במקום לא ריאלי ברשימת מרצ.

אז עכשיו איבד אותי גם גנץ (לא שחלמתי אי פעם להצביע בשבילו). כי כשהוא אומר ש"בשביל שהאג׳נדה של המחנה הדמוקרטי (מרצ) תתממש… אני צריך להיות ראש הממשלה״. הוא אומר שבדעתו לממש את האג'נדה של מרצ.

ומהי האג'נדה של מרצ?

עזבו את המצע.

האג'נדה היא מה שעומד ביסודו של המצע. היא סדר-היום הממשי של המפלגה.

והאג'נדה של מרצ היא האג'נדה של בעלי הבית של המפלגה הזאת (וגם של המצורפים שהביאו עימם ברק וסתו שפיר ליצירת "המחנה הדמוקרטי"). ובעלי הבית האמיתיים של מרצ, הם בעלי הקרנות הזרות המשחקות בכספן בפוליטיקה הישראלית, במסווה של "המגזר השלישי" או "החברה האזרחית".

ותעזבו אתכם מתיאוריות קונספירציה ו"דיפ-סטייט". שום קונספירציה מסתורית ושום מדינת עומק נסתרת. הכל גלוי והכל נמצא ברשומות וברשימות.

מועמד אהוד ברק: ישראל, "פשיזם" ו"אפרטהייד"

ברשומות של רשם החברות והעמותות הממשלתי, ברשימת המועמדים לכנסת של "המחנה הדמוקרטי" וברשימת החברים של הנהלת מרץ ומועצתה.

ברשומות הממשלתיות תמצאו את מאות ואלפי "העמותות", ובדו"חות הכספיים של העמותות תמצאו את רשימת "הקרנות" החו"ליות המתחזוקות את העמותות.

ואילו ברשימות המועמדים והמוסדות תמצאו המוני שמות של אנשים. שמות שאותם תגלו גם ברשימות של מוטבי "העמותות" ומנהליהן. גם זה אצל רשם החברות, או באתרי העמותות.

הידעתם שהאיש העומד בראש מרצ ו"המחנה הדמוקרטי", ניצן הורוביץ, היה חבר בהנהלת אחת העמותות המוחזקות על ידי קרנות זרות במשך שש שנים? שראשת מרץ היוצאת זהבה גלאון סיימה את עבודתה באחת העמותות בתביעה כספית על סך מאות אלפי שקלים? שאחת הח"כיות הבולטות של מרצ בזמנו, נעמי חזן, עמדה בראש הסניף המקומי של "הקרן החדשה לישראל"? שמספר 2 ברשימה הנוכחית לכנסת, סתו שפיר, שוחה בעיסקי הקרנות עוד משחר נעוריה הפוליטיים, במחאה החברתית של 2011? שמספר 3 , הגנרל יאיר גולן, נשלח ללימודים בהרווארד על חשבון קרן ווקסנר ("ויקטוריה סיקרט" ) האמריקאית, ששילשלה מיליונים גם לכיסו של מס. 10 אהוד ברק? שבעשיריה הראשונה נמצאת גם הפרופ' יפעת ביטון, שמשך תשע שנים היתה חברה בהנהלת הקרן החדשה לישראל, וב-2013 אף זכתה בפרס כספי נאה מטעם הקרן? שעוד בעשיריה הראשונה מיכל רוזין, שהיתה לוביסטית של שת"יל (ממומדות הקרן החדשה) בכנסת, ואחר כך מילאה תפקידים בשורה של "עמותות" מוחזקות? שהח"כ מוסי רז משתתף בכיף בפעילות הקרנות, ו בזמנו גם נשלח לרואנדה שבאפריקה על ידי קרן רוזה לוכסמבורג הגרמנית, ביחד עם מיכל רוזין כדי לסייע בפיצוצו של אחד הפתרונות שהוצעו לבעיית מסתנני העבודה מאפריקה? שיעל כהן פארן מהעשיריה הראשונה היא חומה בצורה המגגוננת על פעילות הקרנות הזרות בכנסת ובוועדותיה? זוכרים שהמנכ"ל היוצא של "שלום עכשיו", אבי בוסקילה, התמודד על ראשות מרצ (ואח"כ ערק למחנה ברק -וחזר בעצם הביתה למחנה הדמוקרטי)? שמנכ"ל יוצא אחר, יריב אופנהיימר, גם הוא במועמדים? וגם אבי דבוש, מי שעמד בראש שת"יל ועסקן מרכזי בקרן, היה גם הוא מועמד לזמן מה בהתמודדות, לצד בוסקילה?

ואלה רק כמה מהצימוקים הרבים שבעוגה.

בקיצור, האג'נדה של המחנה הדמוקרטי היא האג'נדה של האיחוד האירופי ושל מדינותיו, וגם של כמה ממדינות סקנדינביה. אג'נדה של ליבוי שנאה וזריעת מדנים בחברה הישראלית לפי שיטת ה"הפרד ומשול". האג'נדה של ברק היא האג'נדה של הקרן החדשה לישראל (שראשיה אף התגאו בתפקיד שמילאה הקרן שלהם בנצחונו של ברק בבחירות לראשות הממשלה ב-1999), שהיא האג'נדה של הפיכת ישראל החדשה לאמריקה הישנה – מדינת בבל של "כל אזרחיה" ושל יד איש באחיו.

זוהי גם האג'נדה של התאגידים הכלכליים הגדולים, שפניהן לרווחי מלחמות, נפט, נשק ותרופות. האג'נדה שמבטיח עכשיו גנץ לממש היא גם האג'נדה של המוני ארגונים כנסייתיים נוצריים, בעיקר במערב אירופה, שעניינם הוא להבהיר למאמיניהם, שהיהודים, שרצחו בזמנו את ישו משיחם, רוצחים היום ילדים פלשתינים. ולשם כך הם מתחזקים "עמותות" כמו "בצלם" או "שוברים שתיקה"ועוד – שהם בעצם משרתים וסוכנים של ה-BDS?

בקיצור, מי שעיניו בראשו, ולא רוצה פה עוד ראש ממשלה יושב קרנות זרות, כמו שהיה ברק, אחד שמממש את האג'נדה של "שוברים שתיקה" ושל "בצלם" – כדאי שישכח מבני גנץ כמועמד ראוי לתפקיד.

From → כללי

One Comment
  1. אילן permalink

    אז מה זה אומר לגבי כול השמאל הישראלי
    עצוב ומתסכל

    אהבתי

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: